reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Burczus tak a4 :(
Gabis Dupek może u chłopców powodować sSpodziectwo. Jeśli nic mi się nie będzie działo to z niego rezygnujemy. A jeżeli macica będzie stawiać opory będziemy wracać bo trzeba wybrać mniejsze zło.
Kwiatuszek, ale to chyba duze ilosci progesteronu powoduja. A jak ktos bierze normalne dawki, to chyba nie?
Gorszy chyba pod tym wzgledem jest encorton. Tak mi lekarz mowil.
Ja biore dupka caly czas i mam jeszcze dlugo brac.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fondie, cudowne wieści, że wszystko z malutką w porządku!

Gabiś, moje bóle to jednak jelita. Wszystko pod względem ginekologicznym jest ok. Dzidziuś rośnie, ma prawie 2,5 cm. Wg usg większy niż wg OM.
Chyba pojedziemy do rodziny w weekend. Już przestało boleć póki co.
Pani dr śmieje się, że abonament powinnam u niej wykupić i że powoli powinnam się uspokajać.

Kwiatuszek, to mieliście stresową sytuację. Dobrze, że mąż cały. Samochód da się naprawić :-)
 
Ja brałam dupka 3x1 i lutke 2x2. Dziś biorę dupka 2x1 i lutke jak było. I tak aż zejde całkowicie z dupka. A jak z niego zejde to mam brać więcej lutki .

Asia to samooM Powiedziałam. Ze dzięki Bogu jemu ani nikomu innemu się nic nie stało.
 
Fondie Czekam na wieści.
Kochane jestem po wizycie mnóstwo badań do zrobienia i histeroskopia i tutaj proszę o pomoc mam się zgłosić między 5 a 9 dc, jak mam to dokładnie obliczyć. Może to wydać się dziwne dla was ale ja nigdy nie prowadziłam żadnych kalendarzy ani obliczeń. Jeżeli dobrze rozumiem to po ostatnim dniu miesiączki, liczę dni tak i między 5 a 9 dniem muszę zarezerwować termin zabiegu tak.? Mam jeszcze zapytanie odnośnie Trombofili zapytałam doktora odnośnie Mutacja C677T i jej wpływu na poronienia odpowiedział , że nie możemy mówić w tym przypadku o trombofili co do trisomi chromosomu 10 to jest to przyczyna nie zależna od nas.
Jakie odczucia po wizycie?
1dc to pierwszy dzien miesiączki i od tego dnia liczysz dalej.
Uznał ci jakies badania? Co powiedział na dodatnie Ana? Szczepi , nie szczepi wtedy?

Chciałbym tylko Wam napisać, że jeśli na iherbie wybiera się najtańszą przesyłkę to nigdy nie ma cła. Paczki zawsze dochodzą chociaż czasami trzeba na nie trochę poczekać.
O, super, dzięki za info!

nie dało się wejść. z dzidzia jest ok wszystko zdrowe moje małe cudo jest. badanie trwało.1h20bo z nerwów.miałam jakiś skurcz.macicy czy coś i mała (tak mała na 90%dziolszka) nie miała jak się odwracać czy coś i trudno było badać:) i.nie dość że miałam ciągle.ruszanie brzuchem to jeszcze.co chwilę wchodzilam na dopochwowe usg i wyginanienie na 10stronę. ale.po walce dlugiej udało się wszystko zmierzyć i wszystko jest w porządku.
ale żeby nie było za cudownie:) krwawie żywą czerwoną krwią od wczoraj ale bez boli żadnych ani skurczył więc.kazał leżeć i mówi że to po badaniu woec leze i czekam ale dalej kewawie kurde wczoraj podpaske miałam ciekawe jak beedzie dziś.
jeśli malina w środę niwie będzie kazał to pappy nie robie :)
w ogolole włączył usg i mówi.po 2 minutach już widzę że wszystko w porządku ale muszę to udpwodnic i tak się z mała meczylismy:(
zdjęcie mam jedno małe troszkę buzkiem ale.mało widać bo była schowana woex nie wiem czy wstawiac wogóle ostatnie zdjęcia chyba były ładniejsze
Super wiadomosci! Zdjęcie wrzucaj, nie wymiguj sie :) ja mam ssanie na zdjecia fasolek!

Fondi super wieści! Po dowcipnym USG ja tez zawsze plamilam. Nie ma się co dziwić jak bierzemy tyle leków na rozrzedzenie krwi.

Ja tez byłam wczoraj na wizycie. Dr tylko zbadał szyjke i tetno doplerem bo USG miałam w czwartek wiec nie chciał małego denerwować.
Mam pomału odstawiać dupka skoro okazało się ze będzie synek. Cytologia i wymazy w porządku.
Mój M mial wczoraj wypadek. NA szczęście jemu ani nikomu się nic nie stało. Ale jak zadzwonolam do niego wieczorem wiedziałam ze coś się stało. Jechał autostrada i komuś wypadły pasy do spinania towaru na jezdnię i mial do wyboru wjechac w te pasy albo jechać na drugi pas prosto na osobowe. Wybrał 1 opcję ale auto pokiereszowane. Opony popekaly, blotniki poodpadaly. Zasilanie padło i jedzie teraz biedak na serwis żeby mu naprawili wszystko. Dobrze ze we Wrocławiu mam kuzynkę to jej mąż pomógł mu z wulkanizacja. A ja pól nocy nie spalam ze stresu.

Dobrze ze mały ma sie dobrze :)
Wlasnie - o co chodzi z odstawianiem dupka przy chłopczyku?
Edit - juz doczytałam.

A moj M wczoraj stał w wielkim korku na a4 bo cos sie stało :) czyli to pewnie ta sytuacja. Dobrze ze twojemu M nic sie nie stało, to najważniejsze.
 
Bertha Tak wiem pomyliło mi się mam nadzieję , że uda mi się wstrzelić jakoś w termin bo po poronieniu to różnie z tą miesiączką a zabieg muszę mieć wykonany do 31.10. (kolejna wizyta)
Wrażenia pozytywne jeżeli chodzi o samą osobę doktora . Co do badań to stwierdził , że mam ich za mało i zlecił całą listę swoich .Kariotypy miałam z mężem zrobione , mutacje C667T również i p.ciała antykardiolipinowe IgG i IgM, p. ciała przeciwjądrowe Ana 2 , IgA . Przejżał wszystkie te badania i powiedział , że to za mało by mówić o immunologii i dodatnim Ana. Więc trochę się zdziwiłam . Zapytałam również o mutację MTHFR- C667T jako genie trombofilii , otrzymałam tą samą odpowiedź , że ta mutacja nie jest wyznacznikiem tego , że mam Trombofilię , więc kolejny raz byłam zaskoczona. Co do trisomii chromosomu 10 to stwierdził, że każdemu może się to zdarzyć i nie mamy na to wpływu. Więc teraz czekamy na wizytę i modlimy się żeby było dobrze. Pozdrawiam
 
Asiu, Fondie- super wieści:)) Dużo odpoczywajcie.
Kwiatuszku, ale musiałaś się przestraszyć, współczuję.
Magda, na pewno Malina doprowadzi cię do szczęscia:)
Ja dzisiaj robie moją pierwszą w życiu cytologie <szok>
 
reklama
Dziewczyny z Krakowa i okolic .Dowiedziałam się o lekarzu z Krakowa,który zleca intralipid .Ten lekarz to Bartosz Chrostowski i przyjmuje w Artvimed .Wiem o nim od znajomej,której Milewicz nie pomógł.
 
Do góry