reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lamia, to jest taki etap. Mnie po 8 tygodniu objawy odpuszczały a potem wracały ze zdwojoną siłą.

Fondie, coś mi się wydaje, że jednak przejdę z terminem na kwiecień, razem z Tobą. Maluszek wczoraj z usg na 14 tc i crl i z wymiaru główki.
W którym Ty tygodniu zaczełaś czuć ruchy?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lamia
Haha .Widzę że jesteś taka jak ja. ..
Węszysz podstęp??????podtekst???
Kariotypy muszę zrobić dla świętego spikoju mojego i chyba też moich chłopaków ...kiedyś .

Strawbelka
To u Ciebie gigant chłopak będzie .
Dobrze że masz cesarkę .

Fondie
Gratuluję córeczki ....heh ...też bym chciała ....:sorry:
Czy zabrzmiało to jak zazdrość? :-) :):yes:
 
Lamia, to jest taki etap. Mnie po 8 tygodniu objawy odpuszczały a potem wracały ze zdwojoną siłą.

Fondie, coś mi się wydaje, że jednak przejdę z terminem na kwiecień, razem z Tobą. Maluszek wczoraj z usg na 14 tc i crl i z wymiaru główki.
W którym Ty tygodniu zaczełaś czuć ruchy?14t3d a potem co kilka dbi dopiero a teraz codziennie chociaż 1-3 pukania. Jesten e 17tc .

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/

Proszę bardzo Ovli.

Wlasnie jeszcze zadnych, bo powiedzili mi, ze badani mam zrobic dopiero po 3cim poronieniu, ale nie chce ryzykowac :(

W takim razie zaraz sprawdze watek i poczytam! Dziekuje! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gości nie słuchaj debili. Darmowe badania kariotypow i mutacji juz teraz Ci się należą. Wez skierowanie od rodzinnej dla siebie i męża i zajmuje sobie termin.

Kas pokaż wykres. Juz też coś kumam ;-)
 
Ja spisuję na kartce, bo mam ich zawsze tak dużo,że bym nie spamiętała :D
Foczusiu, śledziłaś mnie ?:) Coś się wlecze ta owulka tzn. w porównaniu do poprzedniego cyklu;p
Tak kochana, śledzę ciebie i Beatke :) nie pisałam bo nie lubię przekazywać, że nie podoba mi się to co widzę :/

U Beatki można przyjąć ze akcja była wczoraj :) ale ty to nie wiem, chyba za długo
 
Ostatnia edycja:
Link do: Karta obserwacji cyklu owulacyjnego online - eNPR.pl
Beata, mój wykresik :)
Wiesz co Nafoczka, ja z reguły mam takie dłuższe cykle i tak wyglądają na wykresach, więc na razie się nie martwię (oglądała je lekarka). Teraz czekam na skok, powinien być koło jutra. Zawsze mam tak: szczyt śluzu, dzień/dwa przerwy i skok. Po pierwszym poronieniu tez miałam tak, że o te kilka dni cykle były dłuższe i po pół roku gdzieś wróciło do około 28 dni cykl. A co dokładnie Ci się nie podoba kochana? Że nie wiadomo czy będzie owulacja? Czy, że dni płodne są od 13 dnia cyklu dopiero? Proszę odpisz, bo się zmartwiłam, myślałam, że wszystko wygląda ok.

Mam pytanie, byłam dziś zapytać o moją homocysteine. Powiedzieli, że brakło im odczynników i dopiero będą robić... Czy jak krew pobrali mi w pt, a badanie zrobią dziś czy jutro, to wynik będzie miarodajny?:/
 
Ostatnia edycja:
Właśnie te twoje górki i doliny mi się nie podobają bo to znaczy ze hormony skaczą. Dziś masz 18dc jeśli by była dziś owu to +14 bo tyle trwa 2 faza to cykl 32 dni, jest jeszcze ok. Mi lekarz P mówił ze ważniejsze jest aby po owu tempka się utrzymywała i nie skakała wiec zrób sobie cały cykl. Niestety ja na początku tak miałam ze np w 2dpo mi zjeżdżala.
 
reklama
Ostatnio cały cykl, to chyba z rok temu mierzyłam. Ale może w tym miesiącu zmierzę właśnie cały. Leczyłaś to jakoś?
Czy takie skoki hormonów jak ja mam w I fazie mogą coś złego oznaczać? Chyba, że to po poronieniu jeszcze się nie unormowało wszystko.
Najchętniej to bym wcale nic nie mierzyła, bo tylko przez to spać nie mogę i się stresuję...
 
Do góry