reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Link do: Karta obserwacji cyklu owulacyjnego online - eNPR.pl
Beata, mój wykresik :)
Wiesz co Nafoczka, ja z reguły mam takie dłuższe cykle i tak wyglądają na wykresach, więc na razie się nie martwię (oglądała je lekarka). Teraz czekam na skok, powinien być koło jutra. Zawsze mam tak: szczyt śluzu, dzień/dwa przerwy i skok. Po pierwszym poronieniu tez miałam tak, że o te kilka dni cykle były dłuższe i po pół roku gdzieś wróciło do około 28 dni cykl. A co dokładnie Ci się nie podoba kochana? Że nie wiadomo czy będzie owulacja? Czy, że dni płodne są od 13 dnia cyklu dopiero? Proszę odpisz, bo się zmartwiłam, myślałam, że wszystko wygląda ok.

Mam pytanie, byłam dziś zapytać o moją homocysteine. Powiedzieli, że brakło im odczynników i dopiero będą robić... Czy jak krew pobrali mi w pt, a badanie zrobią dziś czy jutro, to wynik będzie miarodajny?:/
Kasiu w drugiej fazie troche wiem. Chodzi o progesteron który jest wydzielany przez ciałko żółte. Doktor aby poprawić te skoki bardzo szybko i bardzo dużo wprowadzał progesteronu i poprawiło to sytuacje
Na razie się nie martw. Zobaczysz co będzie dalej. Przed samym skokiem powinien być niewielki spadek i boom :)
 
Strawbelka napiszesz mi jeszcze razz twoje wyniki?
1477420187266.jpg


Mialam fragmin 0,2 5000j
Teraz mam clexan 0,6

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1477420187266.jpg
    1477420187266.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 433
reklama
Do góry