reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzoł a robiłaś cały panel trombofili? Bo mnie zastanawia twoja homocysteina moim zdaniem powinnaś brać metylowe aby zbić i buraczki jak nafoczka zboczka napisała :-p

Nafoczko będę uprawiać ale muszę jeszcze odczekać :) dobrze ze nie do wiosny muszę czekać. Tak tak ananasy i arbuzy sa dobre na coś innego :laugh2:

Czajak mogłam zlizać i by się nie zmarnowało Arluska tak miała.

Arluska co u Ciebie kochana odezwij się?

Lilia super dzidzia

Pozdrawiam was wszystkie
 
reklama
nafoczka zboczka napisała :-p

Nafoczko będę uprawiać ale muszę jeszcze odczekać :) dobrze ze nie do wiosny muszę czekać. Tak tak ananasy i arbuzy sa dobre na coś innego :laugh2:

Nie wiem (a raczej wiem) o czym pomyślałas ale Cię teraz moze zaskocze :D ananasy pochłaniałam głównie ja a M. jak zostalo :) bo dobrze wpływają na... tadam... zagnieżdżanie zarodka sesese :p
 
Nie wiem (a raczej wiem) o czym pomyślałas ale Cię teraz zaskocze :D ananasy pochłaniałam głównie ja a M. jak zostalo :) bo dobrze wpływają na... tadam... zagnieżdżanie zarodka sesese :p
Tak wiem ze na zagnieżdzenie i plemniory a w ciąży jadłas ananasy bo ja miałam taką ochotę na nie i zjadłam kiedyś cały a moja pani dr mnie opieprzyła ze nie wolno bo mogą powodować poronienia słyszałaś o tym?
Dziewczyny szczepiace sie prosze o porade po dzisiejszym pullowane + mąż 5 w sumie zero śladów trochę czuję ale lekko miała któraś tak ?
 
Tak wiem ze na zagnieżdzenie i plemniory a w ciąży jadłas ananasy bo ja miałam taką ochotę na nie i zjadłam kiedyś cały a moja pani dr mnie opieprzyła ze nie wolno bo mogą powodować poronienia słyszałaś o tym?
Dziewczyny szczepiace sie prosze o porade po dzisiejszym pullowane + mąż 5 w sumie zero śladów trochę czuję ale lekko miała któraś tak ?
Nie, nie jadłam, zanim zaszłam to mi się przejadly ale fakt, każdemu mówiłam ze na prezent poproszę ananasa :)

Nie uwierzycie!właśnie mój 5 latek mi mówi no stąd ni z owąd ze ananasa by zjadł :D chyba czyta w moich myślach :p
 
Dzoł a robiłaś cały panel trombofili? Bo mnie zastanawia twoja homocysteina moim zdaniem powinnaś brać metylowe aby zbić i buraczki jak nafoczka zboczka napisała :-p

Nafoczko będę uprawiać ale muszę jeszcze odczekać :) dobrze ze nie do wiosny muszę czekać. Tak tak ananasy i arbuzy sa dobre na coś innego :laugh2:

Czajak mogłam zlizać i by się nie zmarnowało Arluska tak miała.

Arluska co u Ciebie kochana odezwij się?

Lilia super dzidzia

Pozdrawiam was wszystkie
Rozmawialam z nią ostatnio i będzie działać niech będzie pierwsza potem my i nam będzie porad udzielała mówi to pesymistka ja tak mialam po drugiej pamiętasz rozmawialysmy o tym. Ja czuję ale też tak słabo moim zdaniem to zależy od babki która szczepi bo dziwne to jest ze za każdym razem jest inaczej. Zapytam go jak będę na wizycie czy ma znaczenie jak się podaje ta szczepionkę. A podobno jak nie czuje się to działa ale w moim przypadku chyba jest inaczej nawet nie mowie mężowi bo znów się denerwuje ze nic mi ta szczepionka nie dała. Pociesze cie ze ostatnio miałaś pullowane i wtedy ta babeczki super zaszczepila
 
Dzoł a robiłaś cały panel trombofili? Bo mnie zastanawia twoja homocysteina moim zdaniem powinnaś brać metylowe aby zbić i buraczki jak nafoczka zboczka napisała :-p

Nafoczko będę uprawiać ale muszę jeszcze odczekać :) dobrze ze nie do wiosny muszę czekać. Tak tak ananasy i arbuzy sa dobre na coś innego :laugh2:

Czajak mogłam zlizać i by się nie zmarnowało Arluska tak miała.

Arluska co u Ciebie kochana odezwij się?

Lilia super dzidzia

Pozdrawiam was wszystkie
Ja mam:
-Antykoagulant tocznia : 39 norma 31-44
-Anty tpo w normie (7)
-Przeciwciala antofofsolipidowe igg (<3,8) igm (3,2)obydwa ujemne
-Przeciw. Antykardiolipinowe igg (1,6) , igm (1.4) obydwa ujemne
-Komorki nr 20%
- kreatynina w surowicy 0,7, norma 0.51-0.95
-czas trombinowy 18, norma 16-21
-b12: 192, norma 189-883
- mutacja mthfr nie wykryto
- bialko s: 76, norma 60-130
-homocysteina 8, norma 5-15
-eGFR >60
- kwas foliowy 18,8 norma 4,6-18,7
- prolaktyna 307 mIU/l
- ths 1,9
- ft3 4,13
-ft 4 16,3
- chlamydia ujemna
- rozyczka igm ujemne/ igg przebyte
- cytomegalia igm ujemne/ igg przebyte


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, która się zna na tych cytokinach? Strawbuś? Moja znajoma z poronieniami nawykowymi robiła i chyba nie jest z jej wynikami najlepiej :(
Ocena cytokin i współczynnika Th1 / Th2
Interferon gamma ¯ 268,0 pg/ml 290,0 — 1050,0
Czynnik martwicy nowotworu 365,0 pg/ml 320,0 — 1380,0
Interleukina 10 2689,0 pg/ml 1530,0 — 3830,0
Interleukina 4 64,0 pg/ml 20,0 — 120,0
Interleukina 5 ¯ <20 pg/ml 20,0 — 95,0
Interleukina 2 ☠ 95,0 pg/ml 20,0 — 45,0
Wskaznik IFN/IL4 ¯ 4,2 ratio 47,3 — 135,8
Wskaznik TNF/IL4 5,7 ratio 3,2 — 31,2
Wskaznik IFN/IL10 ¯ 0,1 ratio 1,1 — 2,8
Wskaznik TNF/Il10 ¯ 0,1 ratio 0,2 — 0,5

P.ciała przeciw łozyskowe (APA) dodatni: 1:10 (+) <1:10: ujemny
>1:10: dodatni

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczynki, która się zna na tych cytokinach? Strawbuś? Moja znajoma z poronieniami nawykowymi robiła i chyba nie jest z jej wynikami najlepiej :(
Ocena cytokin i współczynnika Th1 / Th2
Interferon gamma ¯ 268,0 pg/ml 290,0 — 1050,0
Czynnik martwicy nowotworu 365,0 pg/ml 320,0 — 1380,0
Interleukina 10 2689,0 pg/ml 1530,0 — 3830,0
Interleukina 4 64,0 pg/ml 20,0 — 120,0
Interleukina 5 ¯ <20 pg/ml 20,0 — 95,0
Interleukina 2 ☠ 95,0 pg/ml 20,0 — 45,0
Wskaznik IFN/IL4 ¯ 4,2 ratio 47,3 — 135,8
Wskaznik TNF/IL4 5,7 ratio 3,2 — 31,2
Wskaznik IFN/IL10 ¯ 0,1 ratio 1,1 — 2,8
Wskaznik TNF/Il10 ¯ 0,1 ratio 0,2 — 0,5

P.ciała przeciw łozyskowe (APA) dodatni: 1:10 (+) <1:10: ujemny
>1:10: dodatni

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Czarna mala, ja sie nie znam, dla mnie to jest matrix.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej
Czytam, czytam i jakoś nie mogę ostatnio nic napisać, bo co chwilę coś.
Dziś dzwoniła do mnie pielęgniarka środowiskowa :eek:, że jutro przyjdzie na wizytę. Ja jej mówię, że mój Smerf za 4 dni kończy 4 miesiące i wizyty już były, a ona że nie jest położną tylko pielęgniarką i mają teraz takie wytyczne. Dziwne, wcześniej nigdy nie przychodziły .
Poza tym to u nas nic nowego, nic się nie dzieje, tęsknię za brzuszkiem i za tymi emocjami związanymi z wizytami i z usg. Rok temu czekałam na testowanie, pierwszy pozytywny test 31.10 :-)
Za staraczki cały czas trzymam kciuki, brzuchatki proszę pogłaskać brzuszki od ciotki Doris, Resztę też pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry