reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Byłam dziś na usg u swojej ginekolog. Dzidziuś wg niej miał cały czas przykurczoną główkę i powiedziała, że to ją niepokoi. Może wskazywać na wadę kręgosłupa, ale ona nie widzi nic w kregosłupie. Kazała iść w następnym tygodniu na usg połówkowe. Ale to będzie 19 tydzień i wskazała dr Roszkowskiego. Ogólnie jestem tym wszystkim rozbita. Wskazała też na tachykardie, ale że dzidziuś jest jeszcze mały i może jeszcze tak być.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś na usg u swojej ginekolog. Dzidziuś wg niej miał cały czas przykurczoną główkę i powiedziała, że to ją niepokoi. Może wskazywać na wadę kręgosłupa, ale ona nie widzi nic w kregosłupie. Kazała iść w następnym tygodniu na usg połówkowe. Ale to będzie 19 tydzień i wskazała dr Roszkowskiego. Ogólnie jestem tym wszystkim rozbita. Wskazała też na tachykardie, ale że dzidziuś jest jeszcze mały i może jeszcze tak być.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie wszystko dobrze! Trzymam kciuki!
Dziewczynki jak sobie poradzić ze swędzeniem povszczepieniu? I ile to trwa?
 
Witajcie :)
Asiu, musi być wszystko dobrze! Trzymaj się kochana!

U mnie wielki pms :p cyce bolą od kilku dni, a humor jak rollercoaster.
My idziemy jutro na mikołajki do siostrzenicy, będzie "prawdziwy" Mikołaj z brodą i prezentami. Mała już dzisiaj przygotowywała się i ćwiczyła wierszyki, hihi.
edit: Ups, cyce w moim wypadku, to chyba za dużo powiedziane:D
 
Czajak o czym piszesz bo nie w temacie .

Kas dobre objawy masz.

Asia na pewno wszystko jest w porządku z maluszkiem. Jak nie chcesz się denerwować idź do innego na usg i zapytaj tylko sprawdź czy ma świetny sprzęt. A do łodzi masz daleko??
 
Czajak o czym piszesz bo nie w temacie .

Kas dobre objawy masz.

Asia na pewno wszystko jest w porządku z maluszkiem. Jak nie chcesz się denerwować idź do innego na usg i zapytaj tylko sprawdź czy ma świetny sprzęt. A do łodzi masz daleko??
Do Łodzi z Warszawy jest kawałek.
15.12 mam połówkowe, więc wtedy się okaże. Ona mnie wysłała do dr Roszkowskiego - kazała w następnym tygodniu, ale skoro w Multi Medzie specjalizują się w badaniach genetycznych i tam mnie wysyłała Jerzak i lekarz na NFZ to byłam do nich zapisana właśnie na 15.12 Wcześniej inna lekarka też zwróciła uwagę na jego zachowanie, ale oglądała jego kręgosłup i nic tam nie znalazła. Zresztą ta też kręgosłup oglądała i nic nie znalazła.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry