reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

ja jak powtorze jutro po pracy bete, to wynik dopiero na drugi dzien, a w czw. mam wizyte miedzy 10 a 13 ;-/ gorzej jak nie zdaza wprowadzic do systemu do tego czasu
 
reklama
Dziewczyny nie dajcie się zwariować! teraz wasze myślenie jest bardzo ważne, po co ten stres i newry, dajcie maluchowi rosnąć! a Wy się uspokójcie! Każda z nas tutaj wie co przechodzicie i wiemy, że się boicie, ale wyciszcie się, bo oszalejecie :/
Czekajcie na lekarzy i kurujcie się z zarazków :)
 
Witam Was wszystkie serdecznie. Czytam Was od dłuższego czasu.Niektóre z dziewczyn znają mnie z innego forum.
Trochę o sobie: Mam prawie 35 lat .1 dziecko 6 letnie i 3 poronienia za sobą. W grudniu trafiłam do poradni genetycznej. miałam robione 3 mutacje i w mutacji C677T wyszło heterozygota .I nie wiem co dalej. Dzwoniłam do poradni i usłyszałam, że potrzebny jest tylko kwas foliowy w większej dawce. .Czy rzeczywiście tak jest?

Trzymam kciuki za nowe ciąże:)
 
Susanko, Dżoł i Agatush... gratuluję. zaciskam kciuki by wszystko się rozwijało jak należy:)
Ja nadal czekam na swoją kolejkę.
12go jadę zbadać czy szczepienia coś wniosły w mój organizm i czy dostaniemy zielone światło.owulację będę miała około 12go,więc ten cykl odpada;/
oby w lutym było zielone światło.
Oby...
 
Witam się w Nowym Roku i życzę Wam wszystkiego najlepszego [emoji8] zdrówka i spełnienia marzeń [emoji8]

A u mnie Nowy Rok i nowe postanowienia :) byłam wczoraj u dr. Paśnika i jestem bardzo zadwolona z wizyty. Nie żałuję poświęconego czasu, przebytych kilometrów i wydanych pieniędzy. Dał mi wiarę, której ostatnio mi brakowało. Uważa, że niskie mlr jest u mnie powodem poronień. Za dużo wyjść mi nie zostało, więc zdecydowaliśmy się na szczepienia, i nie chce myśleć że może się nie udać z nimi :(

Susanko, Dżoł i Agatush... gratuluję. zaciskam kciuki by wszystko się rozwijało jak należy:)
Ja nadal czekam na swoją kolejkę.
12go jadę zbadać czy szczepienia coś wniosły w mój organizm i czy dostaniemy zielone światło.owulację będę miała około 12go,więc ten cykl odpada;/
oby w lutym było zielone światło.
Oby...
Trzymam kciuki za Ciebie Burczusiu [emoji8]


Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Witam się w Nowym Roku i życzę Wam wszystkiego najlepszego [emoji8] zdrówka i spełnienia marzeń [emoji8]

A u mnie Nowy Rok i nowe postanowienia :) byłam wczoraj u dr. Paśnika i jestem bardzo zadwolona z wizyty. Nie żałuję poświęconego czasu, przebytych kilometrów i wydanych pieniędzy. Dał mi wiarę, której ostatnio mi brakowało. Uważa, że niskie mlr jest u mnie powodem poronień. Za dużo wyjść mi nie zostało, więc zdecydowaliśmy się na szczepienia, i nie chce myśleć że może się nie udać z nimi :(


Trzymam kciuki za Ciebie Burczusiu [emoji8]


Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Kochane gratuluje bet i zaciskam kciuki:) Zaciekawilo mnie mrl... Na jakim etapie nastepuja poronienia w przypadku niskiego mrl? I czy oprocz szczepuen przy dodatnich ANA jest cos co sie stosuje w tym przypadku? Poradzicie?
 
Do góry