reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziękuję Wam za rady. Woda z solą niestety na mnie nie działa, wodę z wodą utleniona próbuje i ona trochę pomaga. Może kupię te leki z serii *spam* :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje Doris za wywolanie [emoji6] beta z wczoraj 99 ( z pon 45). Wiec chyba nie zle. Jade teraz do gina po clexan. Czy przy takiej becie wg bedzie juz pecherzyk?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja
Dżoł który masz dzień cyklu ??
U mnie ostatnio pęcherzyk 6 mm był widoczny w 35 dc przy becie 1136 .
Mam zapiski Nafoczki
Pęcherzyk 4 mm w 28 dc przy becie 433 .
Więc u ciebie jeszcze może nie byc widoczny .Jeżeli tak bedzie ze go jeszcze nie ma to sie nie martw napewno za pare dni sie pojawi .
Z tym jest bardzo różnie .

Witam nowe koleżanki
W grupie rażniej i zawsze służymy pomocą .
 
Dziekuje Doris za wywolanie [emoji6] beta z wczoraj 99 ( z pon 45). Wiec chyba nie zle. Jade teraz do gina po clexan. Czy przy takiej becie wg bedzie juz pecherzyk?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

przyrost ok 100%, wiec chyba bedzie chłopczyk :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Dzień Dobry Dziewczęta!!
Jak się czują nasze najnowsze ciężarówki? Agatush, Sos, Dżoł?
Berta, Bea jak Wasze testy?

Witam całą Resztę Dziewcząt

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Narazie czuję się nieźle.... tylko śpiąca łażę. I trochę siedzę jak na szpilkach, bo dopiero we wtorek mam wizytę u lekarza....
 
reklama
Do góry