reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mała Czarna dobrze że u Twojego m wyniki oki! :)
Mnie się ta moja ciąża bardzo dłuży, dziś 20 t 2 d. Jak chodziłam do pracy to leciało a od tych 3 tyg. zwolnienia to ciągle coś a to brzuch boli, zęby sypią się i teraz jeszcze to przeziębienie!ech szkoda gadać:(
A mój m na pocieszenie mówi mi że już najmłodsza nie jestem :( i dlatego trudniej to wszystko przechodze! Jakbym nie wiedziała ile mam lat, pacan jeden:mad:wkurza mnie od wczoraj!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mała Czarna dobrze że u Twojego m wyniki oki! :)
Mnie się ta moja ciąża bardzo dłuży, dziś 20 t 2 d. Jak chodziłam do pracy to leciało a od tych 3 tyg. zwolnienia to ciągle coś a to brzuch boli, zęby sypią się i teraz jeszcze to przeziębienie!ech szkoda gadać:(
A mój m na pocieszenie mówi mi że już najmłodsza nie jestem :( i dlatego trudniej to wszystko przechodze! Jakbym nie wiedziała ile mam lat, pacan jeden:mad:wkurza mnie od wczoraj!!!
Avitka, dla pocieszenia ja też nie czuję się, żebym promieniała i nie jest to kwestia wieku, ale tego co dzieje się za oknem!
Do tego mam straszne problemy ze snem. Śnią i się głupoty i w każdym śnie boję się o maleństwo w moim brzuszku. Jak wstaję to staram się myśleć pozytywnie.
A mały zaczął mieć czkawki, w środku nocy. Zaskoczona byłam ja i on chyba też, bo dodatkowo się wkurzał i kopał mocno. Za pierwszym razem na IP chciałam jechać, bo strasznie mnie zaniepokoiło. On jest raczej spokojnym maluszkiem a tu takie bombardowanie [emoji12]
Ja już chcę wiosnę [emoji24] [emoji24] [emoji24]

 
Boże dziewczyny jak ja Was rozumiem...czas mi się wlecze, we wtorek dopiero 25 tc się zacznie, jestem gruba, kolana mnie bolą, skarpet sama nie założę, kurtka ledwo się dopina, sny dziwne, tysiąc razy już we śnie rodziłam, co chwilę sprawdzam czy mała kopie...ja już bym chciała żeby był maj.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Avitka, dla pocieszenia ja też nie czuję się, żebym promieniała i nie jest to kwestia wieku, ale tego co dzieje się za oknem!
Do tego mam straszne problemy ze snem. Śnią i się głupoty i w każdym śnie boję się o maleństwo w moim brzuszku. Jak wstaję to staram się myśleć pozytywnie.
A mały zaczął mieć czkawki, w środku nocy. Zaskoczona byłam ja i on chyba też, bo dodatkowo się wkurzał i kopał mocno. Za pierwszym razem na IP chciałam jechać, bo strasznie mnie zaniepokoiło. On jest raczej spokojnym maluszkiem a tu takie bombardowanie [emoji12]
Ja już chcę wiosnę [emoji24] [emoji24] [emoji24]

Asia ja też chcę wiosny i czerwca!!!!!!!!!! Ja spać mogę ale też mi się śnią głupoty okropne!!
Boże dziewczyny jak ja Was rozumiem...czas mi się wlecze, we wtorek dopiero 25 tc się zacznie, jestem gruba, kolana mnie bolą, skarpet sama nie założę, kurtka ledwo się dopina, sny dziwne, tysiąc razy już we śnie rodziłam, co chwilę sprawdzam czy mała kopie...ja już bym chciała żeby był maj.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
No i odezwały się nasze ciężarówki :) każda z osobna rozumiem doskonale a wy piszcie nawet takie strachy. Owszem nie lubię tematów gdzie jest 20 stron dziennie ale zastój tez wieje nuda :) także ten tego piszcie a my i tak będziemy wam zazdrościć ♡
 
Witam się wieczornie :-* jak ja Was świetnie rozumiem.... :-( tylko mnie się tak czas dluzy do USG na którym mam nadzieję usłyszę serduszko mojego Maleństwa... A to jeszcze do 07.02 :-( Ja za to urzadzam rozmowy z WC ... Już myślałam że jest lepiej ale dzisiaj praktycznie cały dzień to samo.... Trzymajcie za nas kciuki dziewczyny, tak jak ja trzymam za Was.... Nie wiem jak ja jutro wytrzymam w pracy :-p

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, ja tylko na chwilę mamy się dobrze ale mamy takie straszne kolki że dzień i noc nie do życia, mała rośnie,
Staram się coś czytać ale zasypiam w minute w wolnej chwili..
Nadal cieplutko o Was myślę i trzymam kciuki za brxuchatki i te które dopiero zostaną ;) ;) dopinguje całym sercem i przekazuje dobre fluidy buziaki dla Was ;*
 
No i odezwały się nasze ciężarówki :) każda z osobna rozumiem doskonale a wy piszcie nawet takie strachy. Owszem nie lubię tematów gdzie jest 20 stron dziennie ale zastój tez wieje nuda :) także ten tego piszcie a my i tak będziemy wam zazdrościć ♡
A my Tobie, bo swój cud masz już przy sobie [emoji4]

 
reklama
Hej dziewczyny! Niektóre z Was pewnie mnie jeszcze pamiętają. Czytam cały czas Wasze historie z sentymentem. Kibicuję Wam i przeżywam razem z Wami. Może to trochę dziwne, ale tęsknię za tym wszystkim.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Plastusia myślę często o Tobie. Co u Ciebie?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry