reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny jestem tutaj nowa opisze krótko swoją historie w tamtym roku poroniłam 2 razy od sierpnia lecze sie u prof Malinowskiego po 3 szczepieniach i mlr powyzej 30% dostalismy z mężem zielone swiatło jestem aktualnie w 5 tygodniu ale mam plamienia bół brzucha krzyza czuje ze ta ciąże tez poronie jestem na lekach acard encorton fraxiparine 0,4 i luteina 2x2 jestem załamana swiat mi sie wali myslalam ze po tych szczepieniach uda mi sie donosic ciąże nie wiem co robic czy dalej kontynuowac leczenie u profesora czy komus sie udalo po jednym poronieniu u niego drugą ciąże donosic proszę o odpowiedz bo powoli odechciewa mi sie żyć mam jeszcze nieskonczone 27lat ale coraz mniej nadziei ze kiedys sie uda :(
 
reklama
Bobasek a co masz zdiagnozowane jakie były przyczyny wcześniejszych poronień.?
Większość dziewczyn , które leczą się u profesora donosiła ciąże . Z tego co pamiętam to dziewczyny wspominały o kimś komu nie pomogły szczepienia, ale muszą się wypowiedzieć te doświadczone z forum . Nie trać nadziei.
 
Helou ;)
no i widzicie jak oni sie znaja, szkoda kasy na te monity, sprzęt z prl'u i gow_o widza na tym monitorze. krew to pewnie implantacja :) gratuluje
Ale jakby to byla implantacja to nie wyszłaby druga kreska, bo potrzeba czasu żeby hcg zaczęło krążyć we krwi ;)
He he, zawsze przy bezowulacyjnych zaskakuje :-) Gratuluję!

Ja nie mam dobrych wieści. Glukoza po obciążeniu 216, po 2 - 173. Na nic się zdały leki. Czeka mnie insulina dodatkowo.

Ojej :( to zostaje dieta i insulina :(

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Bobasek nie trać nadziei... lez, odpoczywaj ile mozesz, moze to nie sa te złe objawy...
Rozumiem Cię doskonale... w tym roku takze koncze 27 lat i mam za soba dwa poronienia w ciagu ostatniego pol roku. :( po jednym jestem świeżo teraz i poki co robie badania by zdiagnozować przyczyny... sama cholernie... Cholernie boje sie następnej ciazy. Ale dam sobie chyba teraz troche czasu... za bardzo sie boje...
Niemniej Ty mysl pozytywnie!!! [emoji8] i daj prosze znac co mialas zdiagnozowane...


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Mutacje genu MTHFR, przeciwciala przeciw łozyskowe Apa, p. ciała przeciw beta 2 glikoproteinie IgM i hashimoto dzisiejsza beta za niska na ten tydzien ciąży :(
 
beta <0,1, więc pewnie jakiś wadliwy test
Przykro mi :(
Dzięki Nafoczka, mi ostatnio urosły włosy w nosie:-) Nigdy nie miałam włosów na ciele, a teraz niczym małpka. Ale dla dobra sprawy to nawet to zniosę, a na zimę to futro praktyczne;-0- żartuję:-))))
Ejjj mi też urosły, a nigdy nie miałam [emoji58]
Mutacje genu MTHFR, przeciwciala przeciw łozyskowe Apa, p. ciała przeciw beta 2 glikoproteinie IgM i hashimoto dzisiejsza beta za niska na ten tydzien ciąży :(
O kurde :( pogadaj z M może ma jakiś pomysł jeszcze na Ciebie, uważam że on nie jeden przypadek widział :( a jakie leki kazał brać Ci w ciąży?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
kas moze powtorz jutro test z porannego moczu. ja mialam bete 3.2 i tez myslalam ze nic z tego bo liczy sie niby od 5 wzwyz.
 
Do góry