reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Kas99 to dobrze,ze chociaz ze mna jest w porzadku[emoji16]szkoda ,ze apka nie dziala u mnie tak jak u innych,ale moze to dlatego,ze mam i phona
Np powiadomien tez nie dostaje,mimo tego ,ze probowalam ustawic.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam inne wartości glukozy. U mnie na czczo jest norma do 90. Musisz znaleźć jakie normy są u Ciebie. A jeśli krzywa cukrowa wyjdzie źle to czeka Cię dieta i mierzenie cukru 4 razy dziennie: na czczo i po głównych posiłkach i opieka diabetologa. Jeśli pomimo diety cukry będą wysokie to trzeba kłuć się dodatkowo insuliną. Trzymam kciuki, żeby mimo wszystko krzywa wyszła ok!


Asiu, dziekuję za odpowiedź:* Prawidłowa wartość glukozy na czczo w moim labo: 3,9-5,5. Mnie wyszło 5,18 i lekarka chce sprawdzić krzywą cukrową, bo mówi, że w ciąży to moje 5,18 to taka wartość graniczna i że troszkę za dużo i lepiej, żebym sobie teraz zrobiła już krzywa cukrową niż gdyby potem miało się okazać, że jest źle. No oczywiście kazała mieć nadzieję, że wyjdzie dobrze. Mnie tam nie chodzi nawet o dietę itd, żeby tylko z maluszkiem było ok.

Beatka, super! Kiedy wizytacja?:D

Foczusiu, super. czekam, aż ktoś zacznie. Nie wiem czy mam się wpisywać do staraczek? Czy jak skonczę chociaż I trym do przebiegu ciąż?
 
Asiu, dziekuję za odpowiedź:* Prawidłowa wartość glukozy na czczo w moim labo: 3,9-5,5. Mnie wyszło 5,18 i lekarka chce sprawdzić krzywą cukrową, bo mówi, że w ciąży to moje 5,18 to taka wartość graniczna i że troszkę za dużo i lepiej, żebym sobie teraz zrobiła już krzywa cukrową niż gdyby potem miało się okazać, że jest źle. No oczywiście kazała mieć nadzieję, że wyjdzie dobrze. Mnie tam nie chodzi nawet o dietę itd, żeby tylko z maluszkiem było ok.

Beatka, super! Kiedy wizytacja?:D

Foczusiu, super. czekam, aż ktoś zacznie. Nie wiem czy mam się wpisywać do staraczek? Czy jak skonczę chociaż I trym do przebiegu ciąż?
Kasiu myślę że możesz śmiało do przebiegu ciąż :)
 
A, zapomniałabym! Proszę, skoro jutro badam krzywą cukrową na czczo i potem za godzinę po wypiciu i potem znów za godzinę. To mam rozumieć, ze euthyrox mogę połknąć dopiero po ostatnim badaniu, a śniadanie i encorton dopiero po nim, czyli dopiero przed 10.00 :/
Prosze o odpowiedź?
Czy jutro euthyrox pominąć, bo i tak wypada dzień brania 25?
 
A, zapomniałabym! Proszę, skoro jutro badam krzywą cukrową na czczo i potem za godzinę po wypiciu i potem znów za godzinę. To mam rozumieć, ze euthyrox mogę połknąć dopiero po ostatnim badaniu, a śniadanie i encorton dopiero po nim, czyli dopiero przed 10.00 :/
Prosze o odpowiedź?
Czy jutro euthyrox pominąć, bo i tak wypada dzień brania 25?
Kasiu ja nie podpowiem bi na tarczyce nic nie bralam.

A reszta gdzie się pchowala?
Pewnie
milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0176.gif
 

Załączniki

  • milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0176.gif
    milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0176.gif
    9,2 KB · Wyświetleń: 555
Kasiu ja nie podpowiem bi na tarczyce nic nie bralam.

A reszta gdzie się pchowala?
Pewnie
Zobacz załącznik 801608
Oj Foczusiu kudlate myśli chodzą Ci po głowie ;-) czyżby humor lepszy nasz Aniele Strozu? :-D bardzo mnie to cieszy jeśli tak ;-)

No tak w końcu środa :-p szczęśliwi Ci co mogą ja świętować :-p

Kas90 ja niestety też Ci nic nie podpowiem w tej kwestii niestety... :-(
 
reklama
Do góry