reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Juz wiem ze to nienajlepszy fenotyp. Duze prawdopodobienstwo stanow przedrzucawkowych i rzucawki. I nawet invitro nie daje nadziei. A jak dolozyc do tego endomende, guz hormonalny i pcos... ale powiem ci, ze od momentu kiedy dr P powiedzial ze u nas marna szansa, to nawet wyniki specjalnie mnie nie rania. Chyba powoli przyzwyczajam sie do tej mysli. A nieobecnych mam 11 sztuk

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz wiem ze to nienajlepszy fenotyp. Duze prawdopodobienstwo stanow przedrzucawkowych i rzucawki. I nawet invitro nie daje nadziei. A jak dolozyc do tego endomende, guz hormonalny i pcos... ale powiem ci, ze od momentu kiedy dr P powiedzial ze u nas marna szansa, to nawet wyniki specjalnie mnie nie rania. Chyba powoli przyzwyczajam sie do tej mysli. A nieobecnych mam 11 sztuk

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi bardzo, o Stanach rzucawkowych nieznalazlam takiej informacji, czytałam i pisała właśnie kiedyś albo Mała albo matulkaa?o kirach,a allo mlr robiłaś,lub kom nk?
 
Tak robilam. Aktywnosc 12,6 przy normach 9,9-26,1, po "obcoazeniu" 25,1 przy normach 14,8-33,4. Moj maz jak uslyszal, to sie rozplakal. Kiepska zone sobie wybral

Allo mam 36,6 %

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak robilam. Aktywnosc 12,6 przy normach 9,9-26,1, po "obcoazeniu" 25,1 przy normach 14,8-33,4. Moj maz jak uslyszal, to sie rozplakal. Kiepska zone sobie wybral

Allo mam 36,6 %

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Destino ale NK i MLR nie są jeszcze u ciebie takie tragiczne. Ja aktywność miałam 17% a MLR dziewczyny tu miały znacznie niższe :)
 
Tak robilam. Aktywnosc 12,6 przy normach 9,9-26,1, po "obcoazeniu" 25,1 przy normach 14,8-33,4. Moj maz jak uslyszal, to sie rozplakal. Kiepska zone sobie wybral

Allo mam 36,6 %

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
1491465987-aaaaaa.jpeg
1491465996-aaaaaa.jpeg


Destino, to ja miałam genotyp AA, do tego kiepska aktywność, a na dodatek brak przeciwciał blokujących, hamowanie 0%. I mimo wszystko walczę, nie przyjmuję do wiadomości, że się nie uda!!! Wczoraj byłam na drugiej szczepionce u Sachy, jeszcze jedna mnie czeka i sprawdzamy MLR.
 
reklama
Tak robilam. Aktywnosc 12,6 przy normach 9,9-26,1, po "obcoazeniu" 25,1 przy normach 14,8-33,4. Moj maz jak uslyszal, to sie rozplakal. Kiepska zone sobie wybral

Allo mam 36,6 %

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Destino nk masz wporzadku!!!a allo mlr cudowne to są naprawdę dobre wyniki baa bardzo dobry masz mlr,dziewczyno głową do góry ja nk mam 27%a aktywnosc ponad 40%
 
Do góry