reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny wy widze ze jestescie super w temacie moje badania z 3 tyg po lyzeczkowaniu ddimery 745.24 przy normie 0-500 prolaktyna 21.12 norma 5.18-26.53 a 2 tyg po zabiegu p/ciala ok APTT 31.14 norma 24-41 antykoagulant toczniowy LA1 45.3 norma 31-44 reszta przy gornej normie a APTT dla LA z antykoagulantu 37.4 norma 22-37 wynik na koncu watpliwy czy wg was mam przeciwciala?? Jak zajde w ciaze mam przyjsc z testem natychmiast i da luteine i clexane?ale ja plamilam co pare dni a clexane wywoluje plamienia:(
 
Nusia123, antykoagulant masz za wysoki. Trzeba będzie acard i clexane, każda ciąża inna, więc nie koniecznie będą plamienia.

P.S. Krzywa cukrowa wyszła dobrze :))
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wy widze ze jestescie super w temacie moje badania z 3 tyg po lyzeczkowaniu ddimery 745.24 przy normie 0-500 prolaktyna 21.12 norma 5.18-26.53 a 2 tyg po zabiegu p/ciala ok APTT 31.14 norma 24-41 antykoagulant toczniowy LA1 45.3 norma 31-44 reszta przy gornej normie a APTT dla LA z antykoagulantu 37.4 norma 22-37 wynik na koncu watpliwy czy wg was mam przeciwciala?? Jak zajde w ciaze mam przyjsc z testem natychmiast i da luteine i clexane?ale ja plamilam co pare dni a clexane wywoluje plamienia:(

Nusia123....clexane ratuje nie jedną ciążę....nie podłamuj się. Tak jak Kas90 pisze masz za wysoki antykoagulant ddimeryi APTT dla LA z antykoagulantu... powinnaś to zweryfikować z lekarzem bo może to świadczyć o zespole antyfosfolipidowy... Żelazny zestaw podczas kolejnej ciąży jak najbardziej powinnaś mieć wdrożony i tego nie bój się absolutnie!!

Nusia123, antykoagulant masz za wysoki. Trzeba będzie acard i clexane, każda ciąża inna, więc nie koniecznie będą plamienia.

P.S. Krzywa cukrowa wyszła dobrze :))

Kasiu super, że krzywa wyszła ok... trochę mnie pocieszyłaś ą glukozą... może nie będzie tak źle ;)
 
Hej
Ja dzi$ po wizycie u gina na fundusz
Jest 18t 2 d ciąży .
Zdjęć niestey nie mam żeby wam pokazać
Ale najbardziej bałam sie o szyjke ale narazie spoko bo jest 6 cm
Mam brać żelazo bo hemoglobina 11,6
Całuje was mocno

@susana super, że z szyjką ok. Jedz dużo nowalijek Kochana :* A żelazo spadnie zobaczysz :) To teraz czekamy z niecierpliwością na nasze połówkowe co ? :cool2:
 
Nusia123, antykoagulant masz za wysoki. Trzeba będzie acard i clexane, każda ciąża inna, więc nie koniecznie będą plamienia.

P.S. Krzywa cukrowa wyszła dobrze :))
Dziekuje serdecznie:) od lipca staranka to bedzie 4 miesuace po zabiegu mam nadzieje ze sie uda i nie bedzie plamien
:/
Agatush dziekuje a co to jest zelazny zestaw acard clexane i luteina?? Na co jest acard? Luteine mialam ale itak plamilam przy wysilku co pare dni eh:( a dzien przed czulam jakby malutka sie szarpala w srodku myslalam ze to ruchy ale az bolalo a ona pewnie sie dusila :(:(
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje serdecznie:) od lipca staranka to bedzie 4 miesuace po zabiegu mam nadzieje ze sie uda i nie bedzie plamien
:/
Agatush dziekuje a co to jest zelazny zestaw acard clexane i luteina?? Na co jest acard? Luteine mialam ale itak plamilam przy wysilku co pare dni eh:( a dzien przed czulam jakby malutka sie szarpala w srodku myslalam ze to ruchy ale az bolalo a ona pewnie sie dusila :(:(
Tak acard heparyna progesteron i steryd = żelazny zestaw. (Chyba to dopisze w wątku :) )
Jeśli chodzi o bole i złe samopoczucie to nie ma reguły. Ja dwa poronienia miałam z plamieniami a dwa zdradliwie czulam się extra dobrze.
 
reklama
Hej dziewczynki!

Staram się Was poczytywać w miarę na bieżąco, choć czasem na pewno coś przegapię, niemniej jednak gratuluję tym, które w ostatnim czasie ujrzały wypragnione dwie kreseczki!!! :*
Cieszę się ogromnie z Waszego szczęścia... :) !!!

U mnie bez zmian, choć nie ukrywam, że coraz częściej mam doline :(
Codziennie, dosłownie codziennie komuś ze znajomych rodzi się dziecko, każdy od razu publikuje zdjecie na Instagramie, Facebooku itd... a ja coraz bardziej przeżywam moje straty...
Za 2 miesiące będzie rok od pierwszej straty i wczoraj, jak sobie o tym przypomniałam to beksa... To bardzo niefajne uczucie :(
Ale oczywiście nie życzę nikomu źle i cieszę się, że Wam się udaje!!!

Sama nadal się diagnozuje... W maju idziemy na nfz na kariotypy jeszcze, teraz czekam na wyniki ANA3 i innych jakiś tam badań zleconych przez gina i zobaczymy...
Pod koniec kwietnia wizyta u nowej ginki, dr Kubiaczyk... zobaczymy, co powie... Póki co widzę bezradność lekarzy, brak jednoznacznych diagnoz i to mnie niepokoi... :( I nie ukrywam, że chyba zaczyna mi brakować już cierpliwości, to wszystko się bardzo ciągnie w czasie, co wizyta to nowe badania zlecone itd... Niby wiosna, a u mnie jakoś jesiennie :(
 
Do góry