reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@porzeczka @anetakruczek bavaria ma na 200% 0 alkoholu ,np lech free czy karmi maja do 0,5 % takze nie wiadomo ile[emoji4]
I szczerze mowiac dobre nawet te bavarie,peszeniczna tez mialam[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Porzeczka1234 mi przy dodatnich wszystkich ana,lekarz zalecal zejsc calkowicie z dawki w 14 tyg ciazy,mowil ze wtedy juz jest lozysko i jest bezpiecznie,ale ja przeciagalam z tygodnia na tydzien,bo bardzo sie balam,az poradzilam sie tutaj dziewczyn na forum,przepraszam ze nie pamietam ktora,ale jestem jej wdzięczna doradzila mi zebym w 20 tygodniu zaczela zchodzic z dawki,poniewaz uklad immunologiczny juz przestaje dzialac wtedy na dziecko,i nie moze juz mu zaszkodzic,a skonczylam calkowicie na przelomie 24 a 25 tydzien,skrupulatnie schodząc z dawki,dalej sie balam ale juz trochu mniej,na polowkowym wspominalam ze spotkalam lekarza ktory sie na tym zna i radzilam sie Go jeszcze,potwierdzil to wszystko co mi tu doradzono :-) POZDRAWIAM Was wszystkie :-)
A widzisz bendula
To dlatego ja ostatni wlew z intralipidu wzięłam w 21 tygodniu ciąży i ginka już dalej nie kazała brać .
Porzrczko a z tymi trumnami to nie jest tak że jednak mimo wszystko tam jakiś % jest bo pamiętam taka imprezę firmową gdzie nie chciałam odstawać a było to 10 lat temu i właśnie pialam sobie takie niby piwa bezalkoholowe i tak już po którymś z rzędu doczytałam że jednak jakiś procent był poszłam zmierzyć i wyszło 0,4 o_O jak nie ma to napisz markę bo mam nadzieję że się przyda :D

Gabis bardzie się cieszę że już jesteś tak blisko na "wylocie" :* czuję że ten Maj będzie pięknym miesiącem :D

Destino kochana na tą walkę która toczysz z samą sobą to powinnaś mieć to dziecko ! Podziwiam Cię bardzo ! I moco kibicuję !

Susana a mi prof J jak przyszłam z wynikami zapytala się ile jestem po ślubie mówię że 4 lata ale z mężem znam się od gimnazjum czyli już 14 lat jesteśmy parą, i ona mi wtedy mówi że jak byśmy w liceum dzieci mieli to tych problemów by nie było bo organizm młody a potem jest tak jest. Nie wiem czy to ma jakiś sens bo chyba wolę wierzyć w cuda <3
Anetkruczek
Ale wyskoczyłaś z tymi TRUMNAMI :p:D:-D:szok::wściekła/y::-D:p
 
Tusia, z tego co kojarzę to wieksze problemy z cukrem miała tylko Asia, ale chyba nie miała cukrzycy.

Ja z duphastonu i encortonu mam schodzić właśnie ok. 20 tyg. Jak będę we wtorek na wizycie, to najwyzej dopytam. W Koperniku chyba taką szkołę mają, bo Magda82 też widzę w 20 tyg odstawiała te leki, a u Milewicza się leczyła.
Ale myślę Porzeczko, że śmiało możesz słuchać Maliny, on wie co robi.
 
@mickey* ja z dawki 15mg schodze.3dni po 10 i 3dni po 5 i tyle.

Wlasnie mialam pisac do Ciebie z zapytaniem jakie badania dr kazal Ci zrobic nasienia i ile placilas . Aaa i.pytanie na temat podejscia dr P do staran po poronieniu ile kazal odczekac ??

Wlasnie dziewczyny ktore badaly mezom armie to ktore badanie wykonywaly??
Hello,
przepraszam że dopiero dziś odp,
Bea jeśli chodzi o starania to zależy od wielu czynników, dr jest taki ze jak jest poronienie samoistne bez zabiegu to zapewne pozwolił by w kolejnym cyklu, ja nie byłam gotowa więc dokładnie niewiem, najlepiej by było bez zabiegu, zresztą sama wiesz, mi dr nie kazał robić żadnych badan nasienia, bo u nas problem jest ewidentnie u mnie, dla mnie najważniejsze badanie było to z kosmówki, bo ono może powiedzieć czasem wszystko niestety
Bea a leki bierzesz nadal?
miłej majówki, i leniuchowania;)
 
Jaka cisza ?! Chyba grilowanie w akcji ?

A ja w pracy bo u mnie święta nie ma ;(
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry