reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha specjalnie dla Ciebie fotka jak masz lupe w domu to ogladaj biel wizira z malutka plamka [emoji5]
To sa testy z allegro ale mi wystarcZy cien cienia i juz wiem ,ze moge isc na krew[emoji4]
1495264813-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Widać bez lupy ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@ovli22 a z tym watkiem to chodzi o to aby tutaj nie zasmiecac zdjeciami nie w temacie,a tam tematyka dowolna[emoji16]no moze byle nie porono chyba ,ze jak kazda to kazda heheh[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@ovli22 a z tym watkiem to chodzi o to aby tutaj nie zasmiecac zdjeciami nie w temacie,a tam tematyka dowolna[emoji16]no moze byle nie porono chyba ,ze jak kazda to kazda heheh[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A to super to ja tez chcę !![emoji41][emoji41][emoji41][emoji1360][emoji1360][emoji1360][emoji1405][emoji1405][emoji1360]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde @Funia90 moje ustawienia nie pokazują drugiej krechy albo to nie ustawienia kompa tylko mojego Łoka. Ale wierzę Twojej bhcg ;)

@ovli22 a może w miedzy czasie będziesz w pl i załatwisz sobie heparynę bo acard to nie problem i jest bez recepty.Szczerze to i ja wolałabym do 16tyg mieć zastrzyki a nie do końca nie lubie ich wolałabym strzykawkę do kieliszka wycisnąć i wypić niż się kłuć. Kłucia się nie boję ale te gule po kłuciu i sińce to nie fajna sprawa.
 
@bea25ta tak jak pisalam w instrukcji ,w niektorych lub w wiekszosci przypadkow zalecana jest lupa do ogladania[emoji38]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurde @Funia90 moje ustawienia nie pokazują drugiej krechy albo to nie ustawienia kompa tylko mojego Łoka. Ale wierzę Twojej bhcg ;)

@ovli22 a może w miedzy czasie będziesz w pl i załatwisz sobie heparynę bo acard to nie problem i jest bez recepty.Szczerze to i ja wolałabym do 16tyg mieć zastrzyki a nie do końca nie lubie ich wolałabym strzykawkę do kieliszka wycisnąć i wypić niż się kłuć. Kłucia się nie boję ale te gule po kłuciu i sińce to nie fajna sprawa.

@ Beatka ja tez bym tak chciała bo się bardzo boje igły ha ha i nie wiem jak ja to będę robiła [emoji86][emoji86][emoji86].
Jeszcze bym musiała załatwić sobie steryd ! Mam nadzieje że jakiś się z nimi dogadam a jak nie to powiem im że na własne ryzyko chce brać !!!

Dziewczyny znacie jakiegoś lekarza z poznania który by mógł mi wystawić receptę na heparynę i steryd ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Tęczowa i jesteś teraz w pl tez i będziesz tam rodzic ?

Nafoczka a jakie zdjęcia tylko ciążowe czy ogólne i dlaczego osobny wątek . Nie chcą dziewczyny tutaj dawać zd ?
Jak coś to ja się zgadzam na wszystko ;)
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No właśnie takie bez ucietych głów :D nie każda w otwartym wątku chce się ujawniać i w sumie to głównie po to jest :)
 
@Funia90 - dziękuję za dobre chęci! :) I nie przesadzaj :D Kreske widac!!!! <3

@Destino - dziękuję za wiadomość! Myślę, że bez heparyny nie mam co podchodzić i tu się zgadzam. Co do sterydu, mało o tym wiem... Nie wiem co myśleć... Na homocysteine biore teraz Prewenit, a jak tylko dojdą metyle to przestawiam się na nie. Z burakiem nie mam problemu, ale faktycznie - nie jem ich za dużo... Na badania krwi ide w tyg, bede wlasnie badac wit. D3 - ja tez biore od jakiegos czasu 2000, takze zobaczymy. Bede tez badac wit. B12, wwszystko odnosnie tarczycy, homocysteine i kw. foliowy. Dziękuję jednak OGROMNIE za Twoje rady!! :*

@marzycielka81 - ehh, a niby ta hematolog - dr Zawilska, taka świetna... :/ Do kogo chodzisz obecnie? Hm, u mnie np. Zawilska nie wiedziala, ze mam MTHFR bo badanie to zrobilam dopiero niedawno, a u niej nie mialam tych wynikow, ale ona tez nie sugerowala ich zlecic w sumie... Zrobilam to badanie na wlasna reke.
Co do wyniku - nie pamietam czy jest tam cos napisane o wadzie letalnej, a nie ma mnie teraz w domku bym mogla sprawdzic...
 
reklama
Do góry