reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@ilon9 ja taki wynik MLR mialam z dawcą, wg. Sachy to wystarczy. Tak, również mam mieć heparynę w ciąży, mimo że wyniki dot. krzepliwości mam dobre (poza MTHFR C667T - homozygota) wg. niego 2 poronienia są wystarczającym powodem by podawać clexane. Witaminy metylowane, acard również przyjmuję :-)
Zobaczymy jak ja zareaguję na ten lek, tylko czemu Accofil musi być tak drogi (5 zastrzyków za prawie 400 zł :mad:
A sprawdzałaś już morfologię po zastrzyku, bardzo się pogorszyła?

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@matulkaa Dziś rano robiłam morfologię i czekam na wyniki.
Cała kuracja Accofilem ma wynieść ok 3000 zł, aż mnie zamurowało jak to usłyszałam. Oby była tylko skuteczna. Ja kupuje go w aptece słonecznej i jest na zamówienie.
 
@Marthi mi tez by sie to przydalo,bo tak ciagle mi glupio pytac a zapominam[emoji4]
Mamy np ten watek staraczkowy lub ciazowy i zawsze moznaby zajrzec a nie pytac co 5 minut[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gratuluje tym, które są już mamusiami po szczęśliwych porodach! cieszcie się tym dniem! :) Całej reszcie, do której też się zaliczam, życzę aby kolejny Dzień Mamy był wypełniony tylko łzami radości, nie smutku tak jak u mnie dzisiaj.. Jesteście super dzielne, Kochane! Trzymam kciuki za każdą dobrą duszyczkę tutaj!
U mnie ostatnio mega dół.. Myślę, o tym jakby to było rodzić za dwa miesiące kiedy miałam termin..
@Destino Tak się cieszę, że wizyta była udana, trzymam kciuki cały czas za Ciebie!
@ilon9 Jeżeli mogę podpytać na co bierzesz accofil?
@Funia90 Jak tam samopoczucie Kochana ?:)
@Marthi Postaram się uzupełnić sygnaturkę, jak ogarnę jak to się robi hihi ;)
Udanego weekendu wszystkim! :)
 
Dzień dobry :)
Na lepszy humor z samego rana...
Skoro środa to dzień loda, to wiecie co jest w piąteczek?
Piąteczek to dzień pieszczenia cipeczek :) :) :)
Kogo uraziłam swoją bezpruderyjnością, to przepraszam:D
Miłego dnia:)
Hahahahah, padłam!!!! Zaraz sprzedam to mojemu M :D szkoda ze @ w pełni ;)

Kochane moje mamy
Bądźcie z siebie dumne. Nikt poza Wami nie wie ile sił, trudu, łez, bólu i odwagi kosztowało dojście do punktu w którym teraz jesteście ♡
Wasza formułowa "mama" :*
Wszystkiego naj nasza mamusiu!! :*





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pixi.nova u mnie samopoczucie srednio,zyje w strachu,piersi nie bola a od wczoraj mialam kilka kropli brazowego plamienia[emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
1495813345-aaaaaa.jpeg


Wszystkiego najlepszego drogie mamusie [emoji259][emoji259][emoji259][emoji1405][emoji1405][emoji1405]dużo zdrówka i szczęścia w każdym dniu . Dla wszyskich mamusiek tych ziemskich i tych niebiańskich ;) [emoji1356][emoji1356][emoji1356][emoji1356]

Marthi nie martw się nie jesteś sama ja też mam problemy z pamięcią przez hasi !!
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pixi.nova u mnie samopoczucie srednio,zyje w strachu,piersi nie bola a od wczoraj mialam kilka kropli brazowego plamienia[emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wiem, jak Ci ciężko ale postaraj się nie denerwować Kochana. Odpoczywaj, idź wcześniej spać i nie zadręczaj się. To, że piersi nie bolą o niczym nie świadczy, wiele dziewczyn również plami i rodzi zdrowiutkie dzieci! :) Trzymaj się ciepło :)
 
reklama
@pixi.nova staram sie jak moge[emoji4]na wiele rzeczy nie mamy wplywu,w ostatniej ciazy tez plamilam[emoji58].
O moim samopoczuciu i ciazy zaczne chyba opowidac w 2 trymestrze[emoji4]narazie poslucham co u Was


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry