reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@matulkaa leukocyty wzrosły mi do wartości 23 tys,przed podaniem accofilu mialam 5 tyś
@pixi.nova accofil przyjmuje ponieważ stwierdzono u mnie haplotyp hamujące kir, przez co zarodek nie może się zagnieździć, ten lek ma mu w tym pomóc.
Niestety bardzo mało znalazłam informacji na temat tego leczenia i jestem pełna obaw czy faktycznie coś pomoże.
 
reklama
@Funia90, wiem jakie to trudne, ale staraj się wierzyć:* badałaś bety?

@susana jaką masz ferrytynę? Żelazo wyszło mi zadziwiająco dobre 24,8 (9-30 norma). Ferrytyna w normie tj.21,39 (13-150 norma), ale nie wiem do końca jak to interpretować przy takiej rozciągłości normy.
 
@ilon9 może poszukaj czegoś o "Neupogen", który jest stosowany przy procedurze in vitro, a to ta sama substancja czynna - Filgrastim. Wynik chyba ok, daleko jeszcze do granicy, kiedy należy go odstawić :)
@Funia90 musisz wierzyć w swoją fasolkę :) tak bardzo chciałabym aby wszystkim się udało :)
 
@kas90 nie badalam ze strachu [emoji15][emoji86]
U mnie ciaze koncZyly sie na etapie 10tyg wiec poki co uratuje mnie cierpliwosc,zadna beta cZy usg mi nie pomoga,ale uwierzcie jestem spokojna i wierze bo nadzieja umiera ostatnia,ale zwycZajnie sie boje jak prawdziwa mamusia[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
witam Was kochane mamusie w dniu naszego święta pózną porą
witaj Ilon9 przykro mi z powodu Twoich strat, niestety nie pomogę aczkolwiek jestem bardzo ciekawa rownież jak przebiega leczenie z acofolinem bo nie słyszałam o takim leczeniu aby stosował kto inny tylko dr Sacha, a badałaś kom nk?aktywność kom nk?czyli masz kir AA?

@kas90 z tego co piszesz to żelazo krążące we krwi masz w normie bo ono jeśli są braki jest uzupełniane właśnie dzięki ferrytynie, ale za to ferrytyne masz za niską-ferrytyny nie określa się poprzez te widełki- jeśli masz około 20 to zapasy masz małe, może nie na wyczerpaniu ale jednak małe, ferrytyna głownie jest magazynowana w wątrobie, mieszkach włosowych, jeśli suplementujesz to dodatkowo z wit c przyjmuj żelazo bo ona pomaga we wchłanianiu, gdzieś czytałam że poziom bezpieczny dla ferrytyny to około 70-90,

chyba marti napisała żeby sygnaturki uzupełniać bo zapomina, dziewczyny wstyd ale ja mam to samo czasem mi głupio coś pytać bo ja na drugi dzień nic nie pamiętam tak mi zrzera hashi szare komórki, popieram tylko czasem za dużo mamy info do wpisania i piszemy to co uważamy my za najważniejsze

@susana dziwiłaś się że martaha123 ma długie cykle, to słuchaj tego,dziś bylam u dr P stęskniłam się już i dziś mam 24dc i jajo 24mm, endometrium 10mm, i owu :szok::szok::szok:szok ale się uśmialiśmy zdziwił się że moje nk tak poszybowały po wlewach ale cóż w moim organizmie wszystko działa inaczej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Destino jesteś niesamowicie dzielna, odkąd jesteś w ciązy to jakby inna energia plyneła z Twoich postów, pomimo tego ze pojawiają się objawy które mogą martwić, ale to dobrze że jednak znalazłaś w sobie spokój i maluszkowi to odpowiada
 
@mickey, to tę ferrytynę poprawia się tylko przyjmowaniem zelaza? Ja czuję się dobrze. Włosy i paznokcie teraz piękne. Myslisz, ze powinnam suplementować zelazo przy rownoczesnie wysokim poziomie zelaza we krwi, czy na razie wystarczy odpowiednia dieta (tak, pamiętam o wit. C do posiłkow)?
 
@mickey* ciaza jest dla mnie swiatlem. Boje sie ja stracic, bo nie chce wracac do ciemnosci. Niestety zdaje sobie sprawe z tego ze teraz to juz chyba nic ode mnie nie zalezy. Zrobilismy wszystko co moglismy. Niech nasz promyczek zdrowo sie rozwija i zyje powtarzam to kilkarazy dziennie jak mantre. Nasz cudaczek jest moim zmartwychwstaniem. Tylko niech trwa. Musi byc silny i dzielnie walczyc razem ze mna.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry