reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Destino Dziękuję kochana za piękne i mądre słowa. Czekam cierpliwie czasami w rozmowie z Bogiem proszę go aby nie był zły na drogę którą wybrałam, że tak bardzo chcę mieć własne zdrowe dziecko , które urodzę i wzbraniam się od adopcji.
@Porzeczka1234 Jak zawsze dziękuję za te miłe słowa.
@Funia90 Tobie również dziękuję.
Teraz mam więcej czasu bo czas wakacyjny poza tym mamy firmę więc można sobie pozwolić. Staram się chodzić do kościoła w środę i piątek podczas nowenny i koronki oraz różańca do Matki Boskiej Fatimskiej modlę się za nas wszystkie..
Czasami śmieję się do męża , że ksiądz pomyśli że oszalałam . Swoją droga mam fajnego księdza ostatnio z nim rozmawiałam prosząc o modlitwę przytulił mnie i zapewnił .

Ps. Powiedziałam mężusiowi jakie pochlebne opinie otrzymał od was na forum. Uśmiechnął się po czym powiedział , że ode mnie tego nie słyszy .
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Destino i my warowalimy od kilku dni "na spacery pod Sąd" więc mamy poczucie , ze to coś dało. Ja mam nadzieje, że będzie dobrze chodź jedną ustawę chyba podpisze cóż..... musimy być spokojne ja wierzę w ludzi. Kochana w którym ty tygodniu jesteś? ja biorę luteine 1x1 rano i wieczorem i też mam mokre majty ale mierzono mi ilość wód i są w normie bierzesz luteinę?? Cieszę się, że lepiej się czujesz

@susana bardzo się cieszę ze mimo wszystko idziecie do przodu juz 33 tydzień jeszcze trochę i będzie ciąża donoszona. Właśnie to jest mankamentem że mamy 2 lekarzy jeden coś chlapnie i później się boimy i przeczytamy cały internet i później do końca siedzi to z tyłu głowy. Będzie dobrze kochana trzymaj się ciepło i w dwupaku jak najdłużej.

@magda1208 dobrze że masz takiego księdza ja nie mam tyle szczęścia. Jak pisze destino ja też pokłóciłam sie z Bogiem po pierwszej stracie i to na 4 miesiące nie chciałam nawet do kościoła wejść. Także myślę że wiele osób przechodzi takie załamanie ale wracamy..... i to jest najważniejsze.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny apropo bilizniakow,wczoraj spotkalam sie na grillu z przyjaciolkami ,urodzily miesiac po miesiacu i stwierdzialam ,ze blizniaki to musi byc mega wyzwanie[emoji4]
Jak nie jeden plakal to drugi,jeden sie karmil ,to potem drugi i tak w kolke hehe [emoji4]
No ale jakby sie trafilo to tylko sie cieszyc[emoji5]
Na wrzesniowkach byla dziewczyna ze mna ,ktora miala blizniaki i poronila a teraz zaszla w ciaze i bedzie miala trojaczki[emoji3]

Bylam na zakupach w lidlu,prawie nie wytrzymalam i zwymiotowalam w sklepie[emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny apropo bilizniakow,wczoraj spotkalam sie na grillu z przyjaciolkami ,urodzily miesiac po miesiacu i stwierdzialam ,ze blizniaki to musi byc mega wyzwanie[emoji4]
Jak nie jeden plakal to drugi,jeden sie karmil ,to potem drugi i tak w kolke hehe [emoji4]
No ale jakby sie trafilo to tylko sie cieszyc[emoji5]
Na wrzesniowkach byla dziewczyna ze mna ,ktora miala blizniaki i poronila a teraz zaszla w ciaze i bedzie miala trojaczki[emoji3]

Bylam na zakupach w lidlu,prawie nie wytrzymalam i zwymiotowalam w sklepie[emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O tak, Pyzunia, jestesmy razem na forum staraczek - trojaczki do tego jednojajowe! to jest niesamowite :):) ciagle przytaczam znajomym jej przypadek, że to jest jakis cud! niesamowite :)
to musi byc dopiero szok na usg... :D


anetkruczek... przyszla do mnie dziwna przesylka... :):) czy to od Ciebie?? Bardzo dziekuje :) W pracy w sekretariacie mowie - co to? sanktuarium?? kto to do mnie przysłał? a potem przypomnialam sobie ze wsparcie od anet nadchodzi :D
 
@bedtha tak ode mnie z racji tego że od środy mnie położyl i nie chodzę nigdzie poprosiłam przyjaciela żeby nadal Ci bezpośrednio :) tak że połóż sobie obrazek koło łóżka dzisiaj i do dzieła :)

Ja siedzę w domu i cały czas się martwię czy w tej ciąży dalej jestem :( myślałam że ten strach dopiero mnie spotka koło 8 tygodnia... A tak sama mi wiem. Piersi właściwie nie czuję... z resztą objawów to też na bakier ale mam tyle tabletek ze szkodą gadać. Niby nie plamie więc powinnam cieszyć a ja cały czas się martwię :( najlepiej bym się podpiela pod ust 24 h :D
 
@Porzeczka1234 u nas 14t3d. Ciagle cos. Od 3 dni znow nie umiem stlumic skurczy a wczoraj znowu krew pol dnia. Ale piers do przodu, nogi w supelek i oby jak najdluzej razem. W srode mam wizyte to sprawdzimy. Na prenatalnych bylo w porzadku a to ze 2 tyg temu. Staram sie myslec pozytywnie choc przyznaje ze mam "sraczke" mozgu. Mimo wszystko ciesze sie ze jestem w ciazy. Juz nawet pierwsze ruchy czulam tylko cos zamilkly.

@magda1208 wiara to ciekawa przestrzen. A mysle ze Bog nie obraza sie i nie jest na nas zly. Nawet potrafi usunac sie w cien kiedy nie chcemy Go do siebie dopuscic. Mysle, ze jak dobrze mu zaargumentujesz swoj wybor, to z czasem przekona sie do tego, ze twoj wybor, z samego faktu ze przemyslany i podjety z milosci jest sluszny i sam bedzie temu przychylny. Przeciez On chce naszego dobra. Chce, abysmy z nim wspolpracowali a nie na slepo za nim szli, bo to moze oznaczac, ze przestajemy wspolpracowac a stajemy sie marionetkami. A przeciez on chce miec partnerow, ktorzy razem z Nim czynia dobro i przemieniaja swiat na lepsze. A najlepiej czynimy to wtedy, gdy sami jestesmy przepelnieni miloscia.

@anetkruczek, mnie piersi przestaly bolec w 5 tc. Tez schizowalam. Poczatki sa najtrudniejsze. Tez budzilam sie w nocy i ryczalam ze juz wszystko skonczone. Trzymaj sie dzielnie a jak cos cie niepokoi pisz, bedziemy uspokajac, sproboj cos poczytac, poogladac i spij ile wlezie. Czas szybciej minie. Choc u nas pierwsze 8 tygodni strasznie sie wloklo. Dopiero pozniej bylo lepiej. Nic innego nie pozostaje jak miec nadzieje i zaprzyjazniac sie z czasem

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@bertha tak,tak pyzunia[emoji1] widzialam fotke,no na prawde niezle,potem beda fajniejsze zdjecia[emoji4]

@anetkruczek wiem o czym mowisz ,ja wychodze z usg i juz za drzwiami sie martwie czy dalej jest dobrze,nie minelo mi nadal:/
Dopoki nie bedzie ruchow to bede swirowac.
Ty pewnie tak samo[emoji19]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@bedtha tak ode mnie z racji tego że od środy mnie położyl i nie chodzę nigdzie poprosiłam przyjaciela żeby nadal Ci bezpośrednio :) tak że połóż sobie obrazek koło łóżka dzisiaj i do dzieła :)

Ja siedzę w domu i cały czas się martwię czy w tej ciąży dalej jestem :( myślałam że ten strach dopiero mnie spotka koło 8 tygodnia... A tak sama mi wiem. Piersi właściwie nie czuję... z resztą objawów to też na bakier ale mam tyle tabletek ze szkodą gadać. Niby nie plamie więc powinnam cieszyć a ja cały czas się martwię :( najlepiej bym się podpiela pod ust 24 h :D

Dziękuje :* kochana jesteś. Z takim wsparciem to musi się udać :)

Mocno trzymam za ciebie kciuki! Szczególnie żebyś mogła zaznać spokoju ducha, bo fasolka na pewno dobrze się rozwija!
Och, ja marzę o własnym usg :D ciekawe czy to bezpieczne, gdyby mieć takie przenośne usg żeby codziennie sobie zerkać co tam w środku ;) nawet kiedyś wpisałam w Google aparat usg, bo widziałam ze u weterynarza taki mały sprzęcik mieli! Chyba z 12 tys zł kosztuje :) pomijając kwestie kosztów, pytanie czy to zdrowe..
 
@bertha niby nie szkodzi, ale pamietam, ze moja ginka na poczatku za czesto nie chciala robic. A jak robila to krociotko. Mowila ze nie chce strzelac w maluszka niech sie dzidziek fajnie rozwija. Niby nie jest szkodliwe tak samo jak detektor a jednak dzieci potrafio zle na to reagowac. Codziennie to moze nie, ale czasem sa takie dni, ze dla spokoju ducha by sprawdzic tylko czy serduszko bije...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zgodzę się z Destino. Warto choćby przeczytać walkę Jakuba z Aniołem i jej interpretacje. Ja sama myślę, że mój czasowy bunt przeciwko Bogu był głownie walką z samą sobą i swoim sumieniem i własnymi myślami. Dlatego na ten bunt nam pozwala, żebysmy wracali silniejsi, z miłością i pogodzeni z sobą.

MOja gin też często wspominała, ze nie chce niepotrzebnie naświetlać maluszka.
 
Do góry