reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
:(:( kochana kiedy jakaś wizyta??? przykro mi, że takie endo masz wredne bedzie dobrze trzeba je tylko podrasować ściskam Cię bardzo mocno i głowa mi tu do góry walczymy dalej
Moje postanowienia są długie, nie wiem czy chcecie to czytać [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@roxie123 mi się dziś rozkręciło dopiero - 32 dzień. Może u Ciebue tez dziś ruszy :)
Na 9 i 10 dc jestem umówiona na podgladniecie czy pęcherzyk jest i czy jedt się o co starać w tym cyklu :)
W związku z okresem - czy acard bierzecie tez podczas okresu??? Czy odstawiacie na te dni? Ja dziś nie wzięłam tabletki na wszelki wypadek, żeby mnie przysłowiowa krew całkiem nie zalała ;)
@Marthi Ty chyba pytałaś o gluco - tak - jedt na receptę tylko.
Ja nie odstawiam na @ acardu i nie zalewa mnie :) ale moze kazdy ma inaczej :)

Moje postanowienia są długie, nie wiem czy chcecie to czytać [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
chcemy :)
 
@czarna_mala co Ty chcemy tyle czekałam na twój mrl a teraz tu mi tajemnice robisz :D:D

@bertha kiedy wyniki biopsji? A ty robiłaś mrl w tych badaniach? Bo nie pamiętam
nie, mrl nie robilam, bo tam nie mieli tego w ofercie. musalabym sie wybrac w inne miejsce. na razie poczekam na te wyniki, moze jeszcze sie zdecyduje na mrl pozniej.

Wyniki w tym tygodniu, licze ze w środę będą..
 
@roxie123 ja bym Ci radziła mierzyć temp. Tam bardzo wyraźnie widać kiedy ten skok i owu. A jak masz 20 dnia to szkoda 14go płacić za to żeby Ci powiedział że nie ma
Ja też miałam super regularne okresy 28 dni a po poronieniach właśnie tak jak pisze
@kas90 znam osoby co rodziły na Kopernika. Warunki tam nie są super komfortowe bo klinika stara natomiast jak coś się dzieje mają najwyższy stopień referencyjnosci i najlepszych lekarzy
 
Czesc dziewczyny wrocilismy wczoraj z gor od Babci.
W pt w Wawie bylismy i wracalismy rano w sobote takze weekend dal mi troche w kosc ale tylko do listopada i juz nie bede pracowac[emoji4]a jesli juz to rzadko[emoji5]
Bylam dzis na badaniach na czczo rano ,morfologie i mocz zlecil mi gin a ja doplacilam do :
Tsh
Crp (bo jeszcze nie mialam badanego w ciazy)
Aptt,fibrynogen i d-dimery i mam pytanie bo ostatnio robilam ta krzepliwosc 3 tyg temu i teraz nie wiem robic przed kazda wizyta?
Ogolnie najdrozsze sa te d-dimery bo reszta to po ok 10-15 zl.
I nie wiem czy robic co 3 tyg czy co 6 mi wystraczy[emoji4]

@Destino jak u Was?jak sie czujecie?
Twoj sposob dziala u mnie gdzies od tygodnia[emoji8]

@czarna_mala pisz tu szybko[emoji4]

@nafoczka pewnie ,ze czekamy na relacje,to juz wrociliscie,ja myslam ,ze na dluzej jedziecie[emoji4]

@pixi.nova cholerko jedna odezwij sie bo Cie znajde[emoji4]

@roxie123 twoja @ jest okropna wredota!!![emoji53]
Tobie sie wydluzyly cykle po poronieniach a mi sie skrocily i w sumie sie cieszylam bo szybciej byla nowa szansa tyle tylko ,ze to byl efekt slabego progesteronu

Dziewczyny mam nadzieje,ze sie nie pogniewacie[emoji4]
Chcialam Wam powiedziec ,ze od tyg mniej wiecej sposobem Destino czuje jak dzidzi sie przesuwa,kilka dni temu dostalam pierwszego jakby kopa,a teraz zaczynaja pojawiac sie coraz czesciej [emoji7]
Zycze kazdej z Was tego uczucia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@kas gdzies na forum jest o porodach w krakowie i dziewczyny pisaly o rodzeniu na kopernika. Ponoc odsylaja z izby przyjec do innych szpitali jesli nie ma sie gina z kopernika i nic sie nie dzieje. Poszukaj i poczytaj.

Dzis pbudzilam sie z brazowa krwia wiec specjalnie sie nie stresuje. Ale bedziemy duzo lezec. Pozatym maly kopie matke i czuje juz bez rak na brzuchu [emoji7] wiec spokojna jestem

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry