reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Kochane jestem po bolało aż płakałam najprawdopodobniej miałam niedrożne obydwa jajowody.Nie wiem czy się śmiać czy płakać.Lewy udało się udrożnić prawego nie. Ryczeć mi się chce.Pytanie ile płaciłyście za drożność.?
Masz teraz kochana odpowiedź dlaczego się nie udało zajść do tej pory ja za 2tyg idę na drożnosc aż się boje
 
Dzoł bardzo mi przykro ;( [emoji24][emoji24][emoji24]
A Czy ty brałaś tez heparynę czy tylko steryd ?
Może jeszcE organizm nie był gotowy przyjąć zarodka i następnym razem będzie silniejszy i się uda !!

Kochana bądź silna [emoji173]️tulę !
Brak słów


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
encorton i zastrzyki od owu,
najgorsze jest to, ze gin tydzien temu powiedzial ze teraz napewno sie uda bo jestem obstawiona wszystkimi mozliwymi lekami ...
 
@dżoł Kochana przytulam z całych sił!!! Nie mam słów żeby pocieszyć... Nie wiem dlaczego ktokolwiek musi przez to przechodzić.. Daj sobie czas na ochłonięcie. Teraz odpocznij, jesteśmy tu zawsze dla Ciebie!
 
@dżoł tak się na pewno nie stało od encorton !
Zobaczysz co lekarz powie ale ja bym poszła w kierunku immunologii niech Ci da może skierowanie do immunologa
 
@dżoł ja biorę dyszkę encortonu i nie mówiłam na razie lekarzowi , a normalnie mam 5tke , raczej to wpływu nie miało ...przecież steryd jest po to aby chronić zarodek ;/

Ja też niby mam wszystkie leki , a tak się boję ;/ nie mam stwierdzone nic oprócz mthfr w tej lżejszej odmianie , no cóż na razie nie wprowadzam złych myśli do siebie
 
reklama
Dżoł ja myślę że musisz zbadać KIRy i nas Sacha mówił że jak tak się dzieje to na pewno tu problem leży. Mój doktor na to daje ten lek accofil.
 
Do góry