reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@ovli22 heparyna jest na rozrzedzenie krwi, nie ma nic wspólnego z immunologią. Niestety immunologia to level wyżej :(
Jeśli beta w poprzednim tygodniu była na poziomie ok 250, to 500 powinna mieć za 2-max 3 dni. Prawidłowo beta rośnie o min. 66% co 48 godzin. Ale im więcej tym lepiej.

To ja mam zespół fosfolipidowy zły i mam brać ja to heparynę !? Dobrze ?

A na Nk steryd - dobrze !?


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
reklama
a ten kir to jakis skrot ? nie moge nigdzie w necie znalezc czy w gdansku to robia ;-(
pewnie jakas inna nazwa jest

test LCT jest na nietolerancje laktozy?
 
@ovli22 heparyna raczej na problemy z krzepnięciem , rozrzedza krew no i niweluje niby te mikro krwiaczki , albo profilaktycznie dają po poronieniach czy na zespół to nie pomoge , ale chyba nie do końca to jest na to ...dziewczyny powiedzą znają się na wszystkim
 
To ja mam zespół fosfolipidowy zły i mam brać ja to heparynę !? Dobrze ?

A na Nk steryd - dobrze !?


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe


Tak :)
 
To ja mam zespół fosfolipidowy zły i mam brać ja to heparynę !? Dobrze ?

A na Nk steryd - dobrze !?


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
na zespol heparyna i acard.
na nk moze byc steryd, moze byc intralipid.
 
@kas90 popieram 2 probki 2 badania

@magda1208 ja płakałam tak mnie bolało też mam tylko jeden drożny, w sumie dobrze że zrobiłaś to badanie teraz będzie dobrze.

@dżoł kochana strasznie mi przykro. Encorton 15 na pewno nie zaszkodził. Kochana jak chcesz jechać do Łodzi to tam zrobisz wszystkie badania, czy wy robiliście kariotypy?
 
reklama
@dżoł kochana, po kolejnym poronieniu, lekarz powinien dać ci skierowanie do genetyka, bo może to głębszy problem... chociaż mam nadzieję, że nie

bylismy u genetyka , kariotypy prawidlowe
co jeszcze moze genetyk zlecic?
w jakim czasie powinnam zrobic :
allo mlr, cytokiny, kiry, ana, test lct od poronienia?
mąż cos musi badac? moze plemniki ma wszystkie uszkodzone ? robil tylko podstawowe badanie nasienia.
 
Do góry