reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kochane jutro mam stawić się na oddział badały mnie dwie lekarki dzisiaj jest 5tydz.6dzień.Potwierdziły puste jajo. Popłakałam ale jestem silna dziewczyny muszę walczyć chcę zbadać materiał aby wykluczyć genetykę.
 
reklama
@nafoczka no to czekam na newsa, denerwuje sie!!

@anetkruczek bembenek bedzie wolny wiec mozesz sie na niego połasic, choc do Ciebie bardziej pasowalby Funii brzusio taki zgrabny a nie jak moj z przejsciem dla pieszych hehehe
Biore i z przejsciem dla pieszych :D


Dziewczyny kochane u mnie puste jajo ciąża się nie rozwija .Trudno mi ale się nie poddaje muszę walczyć.
:( nie.... magda, ja bym jeszcze nie szla do szpitala... bea miala zarodek w 8t dopiero.. daj jeszcze sobie i fasolce chwile czasu..

w sensie, ze na facelle biało a @ brak ;)
buuu... alez liczylam na niespodzianke.
 
@magda1208 przykro mi bardzo przytulam. Choć na takie ostateczne wyroki jeszcze chyba za wcześnie. Tak jak dziewczyny piszą zobacz na przykład @bea25ta za chwilę rodzi [emoji7] a już przecież była w szpitalu ze skierowaniem.
@nafoczka ale by była niespodzianka [emoji8]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam... Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego forum... Jestem mamą czterech aniołków;( Pierwsza ciąża pozamaciczna , dwa poronienia i martwy poród z wada genetyczną synka :( poszukuje przyczyny swoich niepowodzeń... Na własną rękę robię badania i dopiero po odebraniu wszystkich wyników wybiore się do lekarza... moje i męża kariotypy są prawidłowe, TSH troche za wysokie bo 2,49 , prolaktyna 22,7 norma do 23,3 więc tak na pograniczu ... czynnik v leiden i protrombina ujemna.... zrobilam równiez białko c aktywnośc niby w normie ale w dolnej granicy 72 (70-140 norma) a białko s wolne 55,91 ( 64,20-125,80 norma) czyli białko jest obnizone czy to może być przyczyna poronien i tego co sie wydarzylo ? Czy to świadczy o problemach z krzepnięciem krwi ?
 
Do góry