reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@magda1208 popieram bea25ta rekami i nogami na 300% . To nie jest czas na zabieg a rozpoczecie procedury sprawdzania, ktora trwa do ok 8 tc. 2 razy przez to przechodzilam i wiem, ze to trudny czas, ale trzeba sie upewnic, ze maluszek sie nie ujawni. Najpierw przyrost bety. Poki nie spada nie robi sie zabiegu. Po tygodniu kontrola. Blagam poczekaj.

@smerfik88 witaj. Sprawdz antykoagulat toczniowy i przeciwciala. To tak na szybko. Zerknij tez na watek o leczeniu, tam sa badania, ktore robimy. Wazna tez mutacja mhtfr.
@monia0208 zrob przyrost bety i tak bedzie potrzebny i od razu sprawdz tsh


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@magda1208 w zupełnośći podzielam dziewczyny, poczekaj, daj sobie i ciąży szansę, za wcześnie jeszcze, na zabieg zawsze się zdąży a uratować ciąże już nie, nie piszę tego aby ja czy inne dziewczyny robiły złudną nadzieję, ale to za wczesna decyzja, popieram @marshia zrób bete, przyrosty dzien po dniu wtedy będziesz miała obraż sytuacji,kochana wspieram Cię mocno ale beta to byłby najlepszy pomysł
@smerfik88 przykro mi z powodu strat, ale tu na forum dostaniesz sporo wskazówek, dziewczyny już Ci podpowiadają co warto zrobić, a ja jeszcze wtrace swoje 2 grosze, bo widzę że taki problem pojawia się coraz częściej, więc napiszę to raz jeszcze:
dziewczyny to że się traci ciąże, jedna za drugą, to ciężkie, ale coraz powszechniejszy jest problem że te ciążę traci się z powodu POWTARZAJĄCYCH wad genetycznych, kto nie robi badan genetycznych zarodków to tego niewie, smerfik a mogę spytać jaką wadę syn miał?
macie prawidłowe kariotypy?ja również polecam dr Przybycienia
@Destino a jak się czujecie? na który szpital się nastawiasz na poród?
porzeczuś super że Zosia ma smaki i nie musisz się martwić że niejadka masz, całus dla Twojej księżniczki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@smerfik88 bardzo mi przykro tez mialam cp. Bardzo Ci wspolczuje utraty dziecka przytulam:* i dodaje sił.
@magda1208 pytalam juz ale chyba mi nie odpowiedzialas ktiry to tydz? czy mialas juz robione usg jesli tak to jakiej wielkosci byl pecherzyk a jakiej jest teraz.
 
@Porzeczka1234 Zrobione mam wszystkie te badania , v leiden i protrombina ok , a na wynik Mthfr czekam... z Lekarzem mam problem narazie sama robie badania i własnie zamierzam póżniej uderzyć do jakiegoś dobrego specjalisty...

@Ilis91 jak już przyjdą wyniki będę musiała znależć ginekologa , który się mną zajmie... Mam nadzieje , że wreszcie będę pod dobrą opieką :) ja jeszcze do tego wszystkiego mam konflikt krwi z mężem...

@Destino koagulant tocznia chciałam dzisiaj zrobić ale pani mi kazała podjechać do punktu gdzie jest laboratorium bo krew musi zostac poddany od razu odpowiedniej obróbce... (nie znam się)

@zosiak kochana wykryta chociaż wczesniej czy tez w ostatniej chwili? U mnie krwotok wewnętrzny bo moja Pani doktor nie zauważyła ciąży pozamacicznej.... Jestem wrakiem psychicznym po tym wszystkim.... jednak gdzieś w głębi serca mam nadzieje że w koncu dla nas wszytskich zaświeci słońce

@mickey* Syn miał translokacje z chromosomu 2 na 18 ... nie jest ta wada nazwana , jest 18 przypadkow tej wady opisanych na swiecie i dlatego nie ma nazwy... bardzo rzadka wada....
a nasze kariotypy są prawidłowe , co było dla nas wielkim szokiem bo byliśmy pewni ze to na pewno ja albo mąż przenosimy tą wade....
 
Ostatnia edycja:
@monia0208 nic się nie martw... głowa do góry ... ja miałam okropny uraz po cp ale wiem , że nie można panikować i od razu nastawiać się na najgorsze... miałaś badaną drożność ?

@zosiak mój jajowód przetrał cp , ale nie owulowałam wogole z lewego jajnika i nagle sie uruchomił po 4 latach od operacjii...
 
reklama
Magda1208 bardzo mi przykro kochana [emoji173]️.
Poczekaj może jeszcE za wcześnie .
Może coś źle jest podliczone i tygodni jest mniej i dopiero będzie się rozwijało .

Dziewczyny Sorki że się nie udzielam ! Czytam was !

Ja się troszkę wycofuje !

Życzę wam wszystkim spełnienia marzeń i dużo siły do walki .

U mnie nic się nie dzieje z wyjątkiem tego że @się spóźnia już 2 tyg !!!
Cykl znów mi się przestawia .
Przychodzi i odchodzi kiedy chce !!

Nawet nie wiem od kiedy mam zacząć brać leki bo nie mam pojęcia kiedy była lub będzie owulacja . kiedy cokolwiek się zaczyna !!!

Jestem zmęczona i mam dość !!

Nie biorę żadnych leków .

Zacznę brać jak się uda !!

Nie myśle o tym teraz .

Jescze miałam taki sen okropny ze pod prysznicem poroniłam malutkie dzieciaczki a było ich chyba z 8 !
Ten sen był tak realny , widziałam każda cześć ciała tych maluszków !!

W śnie było że płakałam bo to moja wina bo wzięłam za dużo clo !!

Masakra jakaś .

Jeśli cokolwiek się kiedyś u mnie zmieni dam znać .

Trzymam za was wszystkie kcuiuk i serdeczne pozdrawiam .

Niech moc będzie z wami [emoji173]️[emoji256]





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry