reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

smerfik88, zosiak ja po cp byłam dwa razy w ciąży i to miesiąc po miesiącu właśnie mija rok od ciąży biochemicznej, ja cp miałam w części bankowej nie w jajowodzie jak to lekarz mi tłumaczyl część bankowa nie wypuscila do jajowodu zaplodnionej komórki tylko tam się zaczęła rozwijać
Cp miałam w sierpniu ubiegłego roku
 
reklama
@magda1208 tyle sie naczytałam o happy endach ktore sie tak zaczynaly, to za wczesnie, badaj bete i poczekaj, to naprawde za wczesnie.
@smerfik88 czesc bardzo mi przykro:( a immunologia?przeciwciala ANA no i ten antykoagulant tocznia.a przeciwciala antyfosfolipidowe badalas?ale specjalisci to podstawa, oni moga jeszcze jakies przydatne badania zlecic powodzonka:*
@monia0208 a ktory to dzien cyklu? Zrob bete a wlaczasz jakies leki jak jestes w ciazy?jestem nowa na watku wiec nie wiem;)
@ovli22 badalas bete albo robilas testa??jak 2 tyg po terminie@ to juz chyba wiadomo bedzie:) zle sny to przeklenstwo ale zaraz Ci minie zly klimat po nich :*
 
@magda1208 wstrzymaj się kochana , nie idź jeszcze jutro ..chyba , że jest zagrożenie dla Ciebie , ale ja chodziłam z ciążą do 10tygodnia dopiero wtedy miałam zabieg... bo powiedzieli że przestało się rozwijać w 6 tyg a ja byłam na wizycie w 8 i lekarz mówił , ze jak chcę mogę poczekać na rozwój sytuacji i czekałam fakt faktem mieli rację , ale ja nie zdecydowałam się z dnia na dzień mimo wszystko ... życzę Ci obrotu wydarzeń i niech doktorki się mylą ;** czasami jesteśmy wystawiane na próbę widzisz ile tutaj kropeczek pojawiło się dopiero w późniejszych tyg ;* zrób tą bete jak radzą kobitki

@monia0208 zrób przyrost , bladziuch jest :* pozytywnego rozwoju
 
Totois30 to mój 30 dc zawsze miałam cykle 27,28 dni ,mam allo 0% i powinnam brać accofil przede wszystkim no i progesteron i clexane na szczęście mam wszystko w domu wiec jak tylko beta wyjdzie pozytywna to odrazu leki biorę
 
@monia0208 hmm no niby blada ale to norma na poczatku, tym bardziej ze owulka mogla byc pozniej, beta wszystko wyjasni, ja teraz bede sie starac i pewnie juz w 25,26 dc bede leciec na bete;)
 
@Totois30 hej kiedys chyba badalam to ANA ale ie moge znalezc tego wyniku... najwyzej powtorze jeszcze raz.... Dzisiaj rano zrobilam cytomegalie i toksoplazmze , listerioze, morfologie zrobiłam ,p/p p antygena łożyska , p/c p kardiolipiinie , wiec pewnie wyniki beda w tym tygodniu... zobaczymy co wyjdzie
 
@Totois30 hej kiedys chyba badalam to ANA ale ie moge znalezc tego wyniku... najwyzej powtorze jeszcze raz.... Dzisiaj rano zrobilam cytomegalie i toksoplazmze , listerioze, morfologie zrobiłam ,p/p p antygena łożyska , p/c p kardiolipiinie , wiec pewnie wyniki beda w tym tygodniu... zobaczymy co wyjdzie
smerfik jesli chcesz zbadać ANA koniecznie musisz być zdrowa, nawet przy katarze nie mozna robić tego badania bo nie będzie miarodajne,
pytałam Cię o kariotypy?robiłaś z mężem?
 
reklama
@magda1208, smutna diagnoza, chcialabym zeby byla błedna.

@nafoczka, moze przyc przed @ albo... :D

@Porzeczka1234, moja tez czesto tak je, szczegolnie na noc i jak jest zdenerwowana przez brzuszek. Az sie zastanawiam czy moze mam malo mleka? ale duzo potem ulewa (kiedys miala cale wlosy w mleku :D), robi kupki i duzo siku.
Najwiecej je jak ją męczą wzdęcia. Mam wrazenie ze wtedy je na uspokojenie.
Ale ja nie cierpie sciagac mleka. Moze dlatego ze stary laktator.
Slyszalam, ze odciagnietego dziecko zjada duzo wiecej, bo szybko leci i do mozgu nie dociera ze juz pojadlo. Moze dlatego po butli Zosi sie wydaje, ze glodna.
Ja zamowilam wage, bo chce sprawdzic czy dobrze przybiera i czy mleczka jej wystarcza.

Wydaje mi sie ze to instynkt przetrwania

@roxie123, kiedy testujesz
 
Do góry