reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Destino zobaczymy jak dobrze pójdzie to w lutym zaczniemy starania :) chyba , że coś w wynikach wyjdzie takiego , że trzeba szczepienia albo nie wiem co to wtedy sie przeciągnie ... ale i tak sie cieszę ze jestem tyle do przodu bo tak dopiero gdzies w lutym to bym dopiero wizyte miala
@bea25ta kochana u kogo Ty ciąże prowadziłaś ?:) jeju zaraz nam sie bd chwalić zdjęciami dzidzi :**
 
reklama
@roxie123 Ciesze sie, ze wizyta udana. W koncu trafilas do lekarza co zna sie na temacie. Nie ma co chowac glowy w piasek tylko walczyc z problemem i do przodu w kierunku porodowki ;):D
U mnie jest wiele opcji patrzac po wynikach.
Czekam na wynik Ana panelu i wtedy decyzja.
Daja mi duza szanse na ciaze na sterydzie i clexanie ale zastanawiam sie jeszcze nad wlewami to jest alternatywna szczepien tylko duzo drozsza.
Twoje badania pewnie tez poprowadza Cie w tym kierunku ;) Co do tego ze nasze wyniki moga sie pogorszyc po kolejnym porononieniu to samo mowil mi Pasnik, zeby podejsc madrze do kolejnej ciazy a nie szalec i na zywiol... To nie dla nas kochane.
@marshia Kochana wiesz, ze jestem z toba i myslami i modlitwa.
@magda1208 Ciesze sie, ze wizyty juz zaplanowane i nowa nadzieja w sercu.
Oby dziewczyny ten nowy rok byl dla nas staraczek tym wymarzonym... kiedy spelni sie nasz cud.
@Ilis91 Trzymam kciuki!!!
 
@Ilis91 kciuki za wizyte. , @olaa90tez u dr P moglyscie sie zgadac i dac sobie znaki rozpoznawcze jakies mietowe paznokcie czy cos:D:Dcos.

@roxie123 ja prowadzilam ciaze u dr Chwiej ale to juz calkiem nie twoje rejony.

Wczoraj wzielam zastrxyk dzis juz moj brzuch ma wolne od wklucia. Jutro 7 mam byc na oddziale. Starszy brat ciuchy do czwartku ma poprasowane i sparowane koszulki plus podnie, mam nadzieje ze ze skarpetami i majtkami dadza sobie rade.

Kazdą modląca sie prosze wspomnijcie o mamie @marshia ,ale o mnie tez nie zapomnijscie zebym przezyla i dziecko bylo zdrowe.:baffled:
 
Witam się niedzielnie ♡
@mickey* @bertha co do tej opryszczki to potwierdzę słowa @anetkruczek i oby miała rację :)
@roxie123 ty wiesz ze się ciesze z udanej wizyty ;)
@Porzeczka1234 mi Wiktor tez ulewal i tym się nie przejmuj :)
@kas90 no to imprezka za pasem ;)
@marshia pamiętamy o was
@agatush jak ty czuwasz nam mamuśkami :*

Niestety @nafoczka nie odwiedzi @bea25ta bo się boję ze każe mi lewatywe zrobić bo to pieron jest ;) mężowi zrobi :) a tak poważnie to chora nie pójdę :/
 
reklama
@Ilis91 kciuki za wizyte. , @olaa90tez u dr P moglyscie sie zgadac i dac sobie znaki rozpoznawcze jakies mietowe paznokcie czy cos:D:Dcos.

@roxie123 ja prowadzilam ciaze u dr Chwiej ale to juz calkiem nie twoje rejony.

Wczoraj wzielam zastrxyk dzis juz moj brzuch ma wolne od wklucia. Jutro 7 mam byc na oddziale. Starszy brat ciuchy do czwartku ma poprasowane i sparowane koszulki plus podnie, mam nadzieje ze ze skarpetami i majtkami dadza sobie rade.

Kazdą modląca sie prosze wspomnijcie o mamie @marshia ,ale o mnie tez nie zapomnijscie zebym przezyla i dziecko bylo zdrowe.:baffled:


Modlitwa zapewniona szybkiego i bezproblemowego porodu.
 
Do góry