reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha jak test?:* jak tempka. Podoba mi się ten 5dpo :)
@Destino, to super ze nawał opanowany, mnie męczył bardzo. Mnie dojenie tak wkurza, córa spi a ja musze wstawac a potem karmienie osobno wrrr. Ale wiesz co mysle, że to bardzo dobrze ze masz takie zajęcie. Cały czas coś dla niego robisz a nie siedzisz bezczynnie:* nie masz czasu myslec az tyle.
@Funia90, fajnie jakby babcia zdazyla zobaczyc malutką. Jak czesto masz teraz wizyty. Odstawilas acard? Co z heparyną? Myslisz o zoo? @Destino tobie zrobili zoo po heparynie?
@roxie123 bidoki z was :D zescie się dobrali hihi
@marshia wy mozecie sie juz starac?
@bentula, chciałam ci podziekować za rozmowe :) u nas na razie nie ma krwi, już kilka dni nie jem grama nabiału, jak kazał dr. Za jakis czas moge sprobowac zoty ser. Co u Was? Zadowolona z monitora oddechu? Bo ja bardzo.

Pamiętam jak m wrocił rok temu z pracy z gorączką i myslalam że go zastrzele bo nie wxiął żadnego ibupromu. Ale potem grzecznie chlodził jajka:p tylko roxie jak cos to zeby nie lodowate oklady bo zaziębi.

Asiia wlasnie skonczyla 3 miesiące ibpozdrawia ciocie :)
 
reklama
@kas90 heparyne odstawilam 2 dni przed. Wiec nie mialam problemow z zzo... no moze poza tym, ze puszczalo szybciej niz powinno. Polecam. Bez nie dalabym rady

3 miesiace... kiedy to zlecialo [emoji7]
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kas90 teoretycznie możemy się starać. Praktycznie czekam na wszystkie ostatnie badania i stanowisko Pasnika. Boję się iść tak ma żywioł. Jeszcze po szpitalu w październiku nie miglam doczekać się stycznia i starań [ba..... myślałam, ze nawet w 2 cyklu po (czyli teoretycznie w grudniu)będę mogła próbować], a teraz się zwyczajnie boję.
Dzisas..... 3 miesiące już minęły. Pamietam jak wracałam z pracy i przeczytałam, ze @nafoczka sie leni czy jakoś tak. I wrzuciłas zdjęcie Asiuni :). Duuuuuuuzo zdrówka ♥️
 
Przepraszam, za post pod postem. Jprdl....... dziś 24 dc, miałam jechać na IMK. Dostakam okres chyba. Z grubej rury od razu a nie żadne plamienia...... czyli znów nie zrobię IMK??????? HELP. I w ogoke 24 dc? Wtf :( :( :(
 
Tak was czytam cały czas i im więcej piszecie, tym więcej mam wątpliwości...
Mam dodatnie ana, zaraz po poronieniu robiłam też antyTPO wyszły grubo ponad normę, a tydzień temu robiłam i spadły za to TG trochę poszły w górę ale są w normie. Rozumiem że te przeciwciała świadczą że mój organizm z czymś walczy, a co za tym idzie pewnie aktywność komórek NK jest wysoka. Nie wiem bo nie sprawdzałam. Powiedzcie mi, czy przy czymś takim wystarcza tylko steryd, czy jakiś lekarz zaleca szczepienia/wlewy/coś innego?
Idę dziś na wizytę do swojej gin, niech sprawdzi czy jest oki i niech otwarcie powie czy jest w stanie się podjąć prowadzenia mojej ciąży, czy nie miała takich przypadków jak ja i muszę szukać lekarza. Jeśli nie zaproponuje mi nic konkretnego, to postanowiłam że umawiam się na wizytę do Przybycienia do Krk. Czytam że to dobry lekarz, a że Kraków jakieś 100 km ode mnie,to nie ma tragedii
A powiedzcie mi jeszcze, pamiętam że któreś z was badały haloptyp (czy jakoś tak)?? Powiecie mi które geny miały być obecne a które nie?

@Destino cały czas trzymam za was kciuki :* super słyszeć że z dnia na dzień jest lepiej ;)
 
@matylda23 czyli wycwanil sie i kupuje obiadki[emoji2]? Moj tez tak kombinowal,jak raz ugotowal zurek to byl niejadalny
Termin na jutro ,tylko co to zmienia jak ksieznej tam dobrze [emoji4]

@kas90 tak odstawialam acard w piatek czyli juz powoli przestaje dzilac ,takze ciocia funia sie nie wykrwawi na porodowce[emoji4]
Robilam w poniedzialek badania,sa w normie,powtorze znow w piatek i zobaczymy.
A zzo hmm czy mi dadza to nie wiem a heparyny na pewno nie odstawie az tak odwazna nie jestem.
Co innego jakbym nie przezyla tyle stresow z tym krzepnieciem.
Ale moze jak trafi mi sie porod w dzien to dadza a jak nie to przezyje ,przeciez dawniej i tak rodzily kobiety bez
Takze generalnie nastawiona jestem tak ,ze rodze bez znieczulenia[emoji4]
Wizyte mam jutro a pozniej mam co dwa dni jezdzic do szpitala na ktg.

@roxie123 jak tam raczka ?sprawna juz?[emoji4]aaa i swoja droga dlugo czekacie na te kariotypy,ja kurcze z nfz mialam wynik po 3 tyg juz z wizyta


Dziewczyny dziekuje za wszytskie cieple slowa ,wierze w to ,ze tesciowa wyzdrowieje aczkolwiek przeciwnik jest okropnie trudny[emoji17]
Caluje wszytskie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 - witam w klubie, ja przedwczoraj sobie tak palec skaleczyłam. Pierwszy raz od dawien, dawna. :/

@dżoł - jak się czujesz, kochana? super masz nastawienie;* !!!podziwiam entuzjazm do kolejnych starań! <3 TO MI SIĘ PODOBA!

@marshia - ja też mam takie marzenie jak Ty (Wy)! :*

@Destino - super, że idzie Wam coraz lepiej ;* Doj, doj mleczko! To doda maluchowi duuuużo sił! Jesteście bardzo dzielni! ;)

@Funia90 - Zdrówka dla teściowej! ;* a my czekamy aż nam pokażesz swojego aniołka :*

@bertha - może jeszcze za wcześnie te 8dpt? Poczekaj trochę i zatestuj za 2-3 dni ponownie;*
edit: JAK DZISIAJ TEST? JAK TEMPERATURA? :)

Dziewczyny odnośnie pytań o wykres Berthy - rozumiem, że gdyby zaciążyła to temperatura powinna utrzymywać się wysoka?
Ja jakoś nie jestem oblatana w tym temacie;)
 
@Marthi dziekuje, juz po @, bo leci brazowe a wlasciwie prawie czarne (sorki) o_O
@Funia90 trzymam kciuki za tesciowa :* zeby zdazyla zobaczyc Asie. Naucz starego obslugiwac bb co by umial wrzucic tu zdjecie ;)
@bertha poka testa :p
@Destino duzo siły i zdrowka dla Was :*
@marshia chcialam sprawdzic czy robilam te imk bo nie pamietam ale nie mam wynikow na stronie apc ;-( w domu sprawdze , czy robilam to mi sie przypomni czy to musialo byc w konkretnym dniu/fazie cyklu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@roki_1991 mi immunolog powiedział ze skłonnosc do roznych przeciwciał to moze byc alergia pokarmowa. Na pewnona czas staran u Ciebie warto odstawic lub bardzo ograniczyc gluten
Jak dla mnie to badan masz malutko. Lekarze to sie chetnie podejmuja i kaza w kolko próbowac tylko co z tego. Niektórym sie uda a niektórzy potrzebuja dokładniejszych badan i leczenia. Sama musisz zdecydowac jak chcesz spróbować.
@marshia ja bym się bała ryzykowac bez jakiegoś nowego pomysłu na leczenie. O co chodzi z tym dniem cyklu bo Malina przy tych roznych badaniach w ogóle się nie pyta w którym jesteś.
Po tych stratach cykl tak się chrzani chyba. Ja zaczęlam miec 32-34 chociaz całe zycie miałam 28. Pomogły mi chyba zioła ojca Sroki co polecała @nafoczka bo od kiedy je pije i to nie super regularnie to się trochę skrócił.

Dziewczyny jadę dziś do Lodzi na wizytę zobaczymy co dalej.
 
Do góry