reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha Ty wiesz, ze kciukasy zaciśnięte :)
@pixi.nova @Marthi i inne dziewczyny - wiecie, ze Wasi najbliźsi nie chcą Was ranić. Po prostu nie wiedzą, ze możecie tak długo to przezywać. Dla większości życie toczy się dalej (stety-niestety) i trzeba to tez brać na klatę :*
@matylda23 @Maciejka idziecie do przodu jak burza :)

Dziewczyny czy te z Was które brały Ovitrelle czuły różne kłucia w jajnikach? Pamiętacie takie akcje? Sprawdzam swoje notatki i widze, ze zawsze po Ovi miałam takie kłucia. I nie chodzi o owulację tylko ileś dni później się to zawsze zaczynało. Nie wiem czy to jakaś nieprawidłowość?

Ps..... ja to jestem jyz strasznie stara ;) bo nijak mi ten aktor z Greya nie pasuje. Ani do roli, ani w ogole ;) No ale mam inny target.... Np Dorociński, starszy Damięcki, Harrison Ford....... tjaaaaa.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
@marshia
Na tym wątku ,przy mnie ,była jeszcze strawbelka i ona też brała intralipid z sukcesem .Ja brałam intralipid już w poprzedniej ciąży ,nie tylko w tej ostatniej .Wtedy pierwszy raz się udało zatrzymać ciążę .Tylko jeśli czytałaś moja historię to pewnie wiesz że Adaś miał trisomie 13 i dlatego umarł a nie dlatego że intralipid np nie pomógł do końca.
Potem brałam intralipid w okolicy jajeczkowania .Przed zajściem w następną ciążę wzięłam chyba dwa intralipidy Potem szczęśliwie po 6 misiacach zaszłam z Zuzką.W międzyczasie miałam dwie ciąże biochemiczne .miesiąc po miesiącu.Wlewy miałam na początku co dwa tygodnie .Potem co 4 .Chodziłam do trzech lekarzy i tak jak pisze @kas większość leków sobie sama dobierałam bo każdy gin mówił co innego .Intralipid brałam do 21 tygodnia ciąży .Zobacz załącznik 838784A to moje szczęście .Zuzieńka za dwa tygodnie skończy 6 miesięcy
Piękna!!!! Rośnie jak na drożdżach :-) Miśka za 3 dni kończy 5 miesięcy :-)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marshia ja bralam ovitrelle u mnie bolal kregoslup i nolaly jajniki od owulacji. Nie wiem czy nazwalabym to kluciem. Bylo to dosc mocne klucie.

Co do Greya obejrzalam pierwsza czesc i cieszylam sie, ze w domu bo malo nie zasnelam z nudow.

Walczymy z temperatura u synka :-(

@bertha trzymam kciuki

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Totois30 - a co to: dsf70 ? Mi powiedziało 2 lekarzy, że to miano mam pewnie od hashimoto... i właściwie nikt więcej nad tym nie rozkminiał :/

@marshia - no, masz rację... ;* ja tam lubię tego aktora :D
 
@bertha Ty wiesz, ze kciukasy zaciśnięte :)
@pixi.nova @Marthi i inne dziewczyny - wiecie, ze Wasi najbliźsi nie chcą Was ranić. Po prostu nie wiedzą, ze możecie tak długo to przezywać. Dla większości życie toczy się dalej (stety-niestety) i trzeba to tez brać na klatę :*
@matylda23 @Maciejka idziecie do przodu jak burza :)

Dziewczyny czy te z Was które brały Ovitrelle czuły różne kłucia w jajnikach? Pamiętacie takie akcje? Sprawdzam swoje notatki i widze, ze zawsze po Ovi miałam takie kłucia. I nie chodzi o owulację tylko ileś dni później się to zawsze zaczynało. Nie wiem czy to jakaś nieprawidłowość?

Ps..... ja to jestem jyz strasznie stara ;) bo nijak mi ten aktor z Greya nie pasuje. Ani do roli, ani w ogole ;) No ale mam inny target.... Np Dorociński, starszy Damięcki, Harrison Ford....... tjaaaaa.....
;););) @marshia to ja też chyba jestem strasznie staraaa:) Też totalnie nie mój typ ten Grey;) Nawet nie będę pisać, który z aktorów mnie "kręci" bo byście zabiły mnie smiechem ;););)
A co do kłuć...to ja miałam pare razy ovitrele i nie zauważyłam żadnych kłuć. A tez dość obserwuję swój organizm.
@bertha kciuki mooooocno zaciśnięte:*
Dziewczynki ja Wam coś napiszę na temat rodziny,cieszenia się z dzieci itd. Ja mam 2 siostry. Powiedzmy siostra X i siostra Y. Ja i siostra X staramy się o dziecko. Siostra Y zaszła(już daaawno urodziła zresztą). Widziałam jak było jej "przykro" widząc,ze my też chcemy a tu dupa. Tym bardziej ,że razem zaszłyśmy,ale ona donosiła. I tak jak była w ciąży to pogadałam z nią. Bo siostra X wogóle nie reagowała na ciążę siostry Y. I siostrze Y było przykro. Powiedziała mi,ze jest jej smutno, bo chciałaby całą parą się cieszyć swoim stanem...a nie może, bo wie,że tym nam sprawi przykrość. I ja wtedy powiedziałam dość,że ma się cieszyć, bo nie wiadomo ile razy będzie w ciąży, że my sobie z tym poradzimy. Nie chcę jej odbierać radości z pierwszych ruchów itd. Poprostu kazałam jej się cieszyć z całych sił. I pomimo swojego bólu odgrodziłam grubą krechą swoje straty a jej stan. I nie chciałam rozmawiać o moich stratach.Nie chciałam by rodzina roztrząsała moje przeżycia. To było tylko moje.I męża. I życzę wam tego, byście też potrafiły zrozumieć,że inni nas nie zrozumieją. I lepiej,żeby nikt nie musiał rozumieć naszego bólu.

Miłego dnia:*
 
@bertha a ze względu na co dostałaś accofil i od kogo, tj gin czy immunolog. Az Ci zazdroszczę tez juz bym chciała być na etapie starań trzymam kciuki. Jesteś obstawiona na maxa wiec musi się udać.
Od Pasnika dostałam zalecenie. Tzn sama się o to zapytałam go czy u mnie widzi sens, bo mój gin miał jednak wątpliwości czy to dawać bo to niebezpieczne mówił.
U mnie musi się najpierw udać zaciążenie, bo ja z tym mam problem :) czy z utrzymaniem to tego jeszcze nie wiem, ale jestem jakby co ubezpieczona ze wszystkich stron.

Accofil jednorazowo mam wziąć tylko 2 dni po inseminacji. Także o tyle czuje się bezpiecznie ze mi za dużo jakby co nie namiesza.


@bertha Ty wiesz, ze kciukasy zaciśnięte :)

Dziewczyny czy te z Was które brały Ovitrelle czuły różne kłucia w jajnikach? Pamiętacie takie akcje? Sprawdzam swoje notatki i widze, ze zawsze po Ovi miałam takie kłucia. I nie chodzi o owulację tylko ileś dni później się to zawsze zaczynało. Nie wiem czy to jakaś nieprawidłowość?

Ps..... ja to jestem jyz strasznie stara ;) bo nijak mi ten aktor z Greya nie pasuje. Ani do roli, ani w ogole ;) No ale mam inny target.... Np Dorociński, starszy Damięcki, Harrison Ford....... tjaaaaa.....

Mi ten aktor do Greya tez nie pasuje ;)

Wiem ze kciukasy zaciśnięte bo umówiłyśmy się ze będziemy razem na porodówce krzyczały :D
Ja miałam teraz ovitrelle, zobacze czy będą kłucia. Na razie owu mocno czułam, choć raczej to ten płyn dostający się do otrzewnej po owu tak boli.
Ale ciebie na ciąże zawsze kłuje ;)
 
@mała79 kochana u nas była cc i przez rok nie możemy się starać chciałabym jeszcze dziecko ale na samą myśl o ciąży stach góruje ogóle u nas dobrze za 2 tygodnie chrzest mała rośnie nie mam co narzekać.

@bertha kciuki

@matylda23 wuuuuw lecisz jak burza z ciążą a kto Ci wykrył te żylaki? Pierwsze słyszę, żeby ktoś mówił o żylakach macicy? Dziękuję że pytasz o Zofijkę rośnie w oczach jest wspaniała sam się przekonasz niedługo.

@burczuś zgadzam się z Tobą chociaż wiem że jest przykro nie można odbierać radości z ciąży innym osobą jednocześnie rozumiem brak zrozumienia dla nas kobiet po stracie mhh trudny temat

@marshia ja miałam też takie kłucia i bardzo mocną owu
 
@Kwiatuszekk23 , też mam mieć cc , to lipa trochę,ale jakoś sobie poradzą, nie? :p
@Porzeczka1234 , moja lekarka mi wykryła. Włączyła w usg tą opcję co się na niebiesko/czerwono świeci (to doppler?) I mi pokazała kilka dużych niebieskich plam,mówiąc że to są żylaki...
 
reklama
Do góry