reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dżoasia czyli proponujesz syntetyki? A Ty co bierzesz?
Ja biorę syntetyki i trochę metyli. Wcześniej jak nie wiedziałam o mthfr łykałam same metyle i było ok (b12 i kwas foliowy trochę powyżej normy), jak się dowiedziałam o mutacji to się przerzuciłam na same metyle, bo myślałam, że dlatego miałam te wit powyżej normy ale nie wyszło mi to na dobre, więc teraz mieszam :) Nie badałam poziomu ale czuję się ok, więc chyba działa
 
@martaha123 :

IMG_4710.jpg


A który masz dc i dpo?
 

Załączniki

  • IMG_4710.jpg
    IMG_4710.jpg
    119,2 KB · Wyświetleń: 630
Wynik hcg 102,9. Pani niestety zrobiła hcg zamiast beta hcg. W sumie nie wiem jaka jest relacja w wynikach tego badania... no nic czas pokaże

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
:tak::tak: wynik ładny, na pewno ciążowy :) Jeśli teścior pokazał wyraźną krechę, to myślę, że wartośc jest dużo wyższa niż te dotyczące poprzednich ciąż o których pisałaś :) A może masz możliwość podjechać gdzieś jutro na betę?
 
mi lekarz zapisał taki lek jak 5-MTHFR z B12 seeligheafej jak potwierdzi się u mnie MTHFR. Badania jeszcze nie robiłam ale widze że wątek poruszany więc wrzucam
 
@martaha123 trzymam kciuki za dalszy rozwój

@zosiak ja brałabym metyle mi z 8 w dwa miesiące spadło do 3,2 i całą ciążę takie miałam

Dziewczyny proszę Was o pomoc która leczyła się u Sachy jakie on jest? Ile kosztuje wizyta ile szczepienie? Co ile się do niego chodzi na te wizyty czy on stosuje acofil. Czy to ten śpiący lekarz?

@matulkaa ty kochana się u niego leczyłaś jeśli pamiętam? Jeśli nie rodzisz możesz mi napisać?

@matylda23 @Maciejka78 @bobasek1990 odzywać się dziewczyny jak się czujecie jak dzieciaczki ? Wy teraz jesteście siłą napędową dla przyszłych ciężarówek
 
Dzoasia kreska wyraźna. Może nie bordo ale wyraźna.a dc to 38 bo u mnie owu po 21 dc. W zasadzie to nie czulam jakoś specjalnie kiedy była. Na monitoringach wcześniejszych 22-24 dc byla owu, a raz nawet 28 dc to było na aromku. Hcg powtórzę w poniedziałek.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@martaha123 , trzymam kciuki za fasolkę !
@Porzeczka1234 , ja się w prawdzie nie leczyłam u dr Sachy,ale wiem,że leczy accofilem domacicznie i już przed owulką, czego nie popiera dr P. Pierwsza wizyta 200, kolejna 150zł.
Ja siedzę cicho,bo stresuje mnie brak ruchów. Tydzień temu Mała dawała czadu, a teraz jak dostanę jedno puknięcie na dzień,to jest super. I tak czekam, czekam..i się doczekać nie mogę. Poza tym to wzdęcia dokuczają. Ratowałam się naparami z kopru , ale dziś się dowiedziałam,że w ciąży nie bardzo,dopiero w 3trymestrze. Espumisan to placebo jak dla mnie. Do tego pobolewa mnie w pochwie, wcześniej czułam sporadyczne kłucia , a dziś pobolewania i nie wiem czy to normalne. Za półtora tygodnia połówkowe. Dziś zaliczyłam pierwszy zastrzyk clexane w ramię,bo moja lekarka na tym etapie w brzuch nie pozwala i bałam się,że będzie bardziej bolało,ale było spoko :)
 
reklama
Do góry