reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi chcemy zostac w Novum ale dzis lelarza nie bylo i jutro bede z nim rozmawiac.

Ogolnie nadal metlik

@marshia pytalas o samochod wczoraj sie z nim rozstalismy i teraz szukamy nowego i znowu nam sie ta sama marka podoba.

Maz ma angine. I umiera w domu ...
 
reklama
tak się zastanawiam nad lekarzem z Poznania, mam nadzieję że kogoś mi podsuniecie. Myślałam o Kurpiszu lub Kubiaczyk. @Marthi pisała, że Kubiaczyk fajna ale nie wiadomo czy leczy intralipidem. Może ktoś z Was potrafi powiedzieć coś więcej?

@nafoczka dziekuje bardzo nie wiem czy pamietasz kiedys wspominalam Ci o dziecku kuzynki mojej podejrzenie autyzmu lekarze wydali orzeczenie wlasnie dziecko wiele dysfunkcji ma miec naczycieli :/ Kuzynka uparcie twierdzi ze to wina szczepionek...
@zosiak ale mówisz o szczepieniach kobiet w ciąży limfocytami czy obowiązkowymi szczepionkami dzieci ? Pytałaś też o alergię, ja mam dość silną, oczywiście lekarze z testów i krwi nic nie znaleźli więc stwierdzili że mam astmę. Tylko, że tą "astmę" mam tylko na początku roku. Oczywiście biorę leki na alergie i pomaga, chociaż czasami mnie tak silnie złapie, że zatyka mi się nos i nawet nie czuje zapachów, i wtedy pomaga tylko antybiotyk bo od przewlekłego kataru alergicznego dostaje zapalenia zatok. Nie wiem jakie sa leki bezpieczne w ciazy, teraz jestem na etapie badań i mam nadzieję, że jak przyjdzie czas starań to alegria minie.

Mamaginekolog nie na wszystkim się zna i jej zalecenia nie zawsze są zgodne z aktualną wiedzą. A w rekomendacjach Polskiego towarzystwa Ginekologicznego jest napisane, że wysokie dawki kwasu foliowego mogą uszkadzać wczesną ciążę i większe dawki należy stosować pod ścisłą kontrolą folianów we krwi.

@8Ania8 to ile powinno być tego kwasu? też słyszałam, że za dużo może być niebezpieczne ale jakoś cięzko mi było w to uwierzyć, ale widzę tutaj potwierdzenie, więc chyba coś w tym jest, więc ile powinno być tego kwasu żeby nie było za dużo ani za mało, tak jak dziewczyny piszą 400 codzienne metylowego będzie ok?

@Aschlee25 witaj, bardzo mi przykro. Najgorsze to na poczatku trafić do złego lekarza, tak jak u Ciebie że badania nie są potrzebne, bzdura. Dobrze że tu trafiłaś, dziewczyny Cie profesjonalnie pokierują. Ja straciłam rok przez to że lekarz kazał czekać, mówił że organizm tyle potrzebuje na regeneracje.
 
Niee szczepienia obowiazkowe nie chce metliku robic o te mi chodzi. A alergia no to mi sie zacznie tak w polowie czerwca i trwa do sierpnia mam problemy z oddychaniem swiad i oczywiscie katar do tego bole gardla i kichanie jak to przy alergii. Ale pilam tez na alergie wapno a ti chyba bezpieczne przy starankach?
 
Niee szczepienia obowiazkowe nie chce metliku robic o te mi chodzi. A alergia no to mi sie zacznie tak w polowie czerwca i trwa do sierpnia mam problemy z oddychaniem swiad i oczywiscie katar do tego bole gardla i kichanie jak to przy alergii. Ale pilam tez na alergie wapno a ti chyba bezpieczne przy starankach?
@zosiak a to chore dziecko przyjmowało skumulowane szczepionki czy zwykłe? ja szczepiłam zwykłymi, jestem przeciwna tym skumulowanym. Teraz też zastanawiam się kiedy zaszczepić mojego prawie 6 latka bo ma zaległe szczepienie na krztusiec ale w styczniu miał ospe a teraz cały czas uczulenie, więc tak czekam no dobry czas ale ciężko to widzę, niedługo dostanę wezwanie na to szczepienie hihi

a na alergie czytałam , że dobry jest olej z czarnuszki ale nie wiem czy można podczas starań
 
@Lili81 nie mam pojecia szczegolow nie znam bo ona z nikim nie chce rozmawiac o calej sytuacji zamknela sie w sobie a nie chce ja tym mordowac wypytam mojej siostry ona wiecej wie na ten tamat bo jest z nia blizej zwiazana relacjami rodzinnymi
 
@Kurpisz ma zle opinie.

@Jesli chodzi o dr Kubiaczyk. To jest bardzo mila. Trudno mi powiedziec jak z jej wiedza jestem jej pacjentka. Mam za soba kilka stymulacji. Poza tym okazalo sie, ze mam hpv i ona tego nie zauwazyla a w inbej klinice od razu zrobili kolponoskopie
 
@Kurpisz ma zle opinie.

@Jesli chodzi o dr Kubiaczyk. To jest bardzo mila. Trudno mi powiedziec jak z jej wiedza jestem jej pacjentka. Mam za soba kilka stymulacji. Poza tym okazalo sie, ze mam hpv i ona tego nie zauwazyla a w inbej klinice od razu zrobili kolponoskopie
@marzycielka81 Kurpisz zle, ale chodzi o małą wiedzę czy złeb leczenie. No to Kubiaczyk tez odpada. Dzwoniłam do kliniki w której pracuje Kurpisz i mówili że stosują w lewy z intralipidu dlatego byłam nim zainteresowana. Ogólnie w Bydgoszczy w lewy tylko w invicta za 700 zł i lekarz który nigdy tego nie stosował wiec słabo to widzę dlatego zaczęłam myśleć o Poznaniu większe miasto i myślałam że tu kogoś znajdę kto mi pomoże. Kurcze chyba nic z tego nie będzie.
 
reklama
Do góry