reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Magda ja mialam krwiaka dopiero w ostatniej. We wczesniejszych plamilam/ krwawilam. Moze od clexanu, bo progesteron mialam dobry, moze macica sie oczyszczala.
Nie masz teraz terminu @ ? Widac juz pecherzyk/zarodek?

Tak od samego początku plamie i mam silne bóle jajników . Do tego macica plecy żołądek. Tak że nie jest wesoło.
 
@magda1208 ja plamilam i krwawilam bez wyraznej przyczyny od 4tc do 14, potem w 29tc. Nie mialam krwiaka. Z tym, ze w mlodosci mialam stwierdzona niewydolnosc cialka zoltego. To tez widac w poziomie mojego progesteronu na poczatku. I jednym z pierwszych objawow sa brazowe plamienia i skurcze, bole macicy. Jesli plamisz z przerwami, a aplikujesz luteine, to tez moze byc powodem, bo szyjka jest rozpulchniona i mocno ukrwiona, wiec latwo ja zadrapac. Dlatego ja luteine bralam doodbytniczo, ale tez zeby nie miec zadnej infekcji. Warto tez sprawdzic, czy nie masz polipa doczesnej. To moze zobaczyc gin. One sa roznych wielkosci. Moze byc tylko w macicy lub wychodzic do szyjki. Ja mialam duzego. Z czasem sie ewakuowal, ale krwawienie zostalo.
 
@magda1208 ja plamilam i krwawilam bez wyraznej przyczyny od 4tc do 14, potem w 29tc. Nie mialam krwiaka. Z tym, ze w mlodosci mialam stwierdzona niewydolnosc cialka zoltego. To tez widac w poziomie mojego progesteronu na poczatku. I jednym z pierwszych objawow sa brazowe plamienia i skurcze, bole macicy. Jesli plamisz z przerwami, a aplikujesz luteine, to tez moze byc powodem, bo szyjka jest rozpulchniona i mocno ukrwiona, wiec latwo ja zadrapac. Dlatego ja luteine bralam doodbytniczo, ale tez zeby nie miec zadnej infekcji. Warto tez sprawdzic, czy nie masz polipa doczesnej. To moze zobaczyc gin. One sa roznych wielkosci. Moze byc tylko w macicy lub wychodzic do szyjki. Ja mialam duzego. Z czasem sie ewakuowal, ale krwawienie zostalo.
Zastanawiam się nad przyczyną.
Po luteinie na pewno mnie piecze swędzi itd. Nie wiem czy nieaplikuje jej zbyt płytko.?
Czuje też wciąż jajniki i macica kuje i mam wrażenia podobne do skurczy. Czasami noga drętwieje.
 
@nafoczka czyli to leki, które bierzemy i ratujemy na siłę nasze ciąże mogą doprowadzić np. do zaburzeń sensorycznych u dziecka? I wielu innych zapewne. Dobrze odczytałam, to co napisałaś? Kiedy napiszesz coś więcej?
@nafoczka mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży jakbyś mogła to opisz w wolnym czasie bo szczerze też mnie lekko temat zaniepokoił jednocześnie mam pytanie Ty w pierwszej ciąży brałaś leki? Miałaś jakieś problemy dołączyła do forum jak Wikuś był w brzuszku i nie wiem jak było wcześniej. Niemniej trzymam mocno kciuki i buziaczki dla dwóch chłopaków!!!
@marshia do zaburzeń integracji sensorycznej przyczynia się nawet no spa , która działa rozkurczowego na mięśnie matk i i dziecka , poród CC kiedy to dziecko jest „wyciągnięte” nie przeciska się przez kanał rodny. A co dopiero leki wyższego kalibru . Moja koleżanka od SI jak przeprowadza wywiad z rodzicami przed rozpoczęciem zajęć to zadaje takie właśnie pytania ;) wiec to co napisała foczka to jak najbardziej prawda :)
Tak jak napisała Ola wywiad od tego się zaczyna czy ciąża była na lekach. Oczywiście ze wam wszystko napisze. Na razie mamy 4 spotkania diagnozujące i po tym będzie całą opinia wiec na pewno się nią podzielę. O nospie to mi już mówiła moja gin ze wpływa na napięcie mięśniowe ale kocham moich synów całym ♡ i nawet nospa by mi nie przeszkodziła ♡
Karolek nie był na aż takich lekach jak Wikus bo był po 1 poronieniu wiec chyba tylko progesteron miałam. Trochę mi głowę zaprzata jak potoczy się jego rozwój ale czas pokaże. Może z panią zagadam i o tym.
@magda1208 tez bym na chwile odstawiła acard. Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry