reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Koralowa30 a te ciaze to naturalne czy z IVF? Ten estrofem mi to zasugerował i teraz piszesz o klinice. Kariotypy macie pewnie zbadane?
Trzymam kciuki, żeby te plamienia to była drobnostka jakaś.
Nie wszytskie ciąże naturalne. W klinice byliśmy szukać odpowiedzi jaka jest przyczyna. Ale niestety rozłożyłi ręce . Kariotypy mielismy. Dobre .
 
reklama
@marshia ja teraz czekam na @ i na ostatnie szczepienie. Szczepienie 7 czerwca a @ na dniach, chociaz caly czas naiwnie wierze, ze nie przylezie... w polowie cyklu wizyta w klinice, zobaczymy co w trawie piszczy i moze pod koniec czerwca zaczne klucie. Wiec ewentualny punkt kulminacyjny w lipcu dopiero... a ty jak sie masz? Co tam rozkminiasz? Dietujesz sie czy juz koniec pudeleczek?:)
@nafoczka czekamy na dobre wiesci :*


Kochana czuje się raz lepiej raz gorzej.
Strach wciąż jest.
Modle się teraz już wszystko w rękach Boga.
 
@dżoasia pudełka miałam tylko na próbę 2 tygodnie. Fajna sprawa, ale nie ukrywajmy - 1. tanio nie jest, a 2. Teraz tyle owoców i warzyw pysznych, ze szkoda ich nie jeść. Wiec po prostu staram się trzymać dietę ala pudełka bez pudełek ;) Małe porcje, zdrowe porcje i jeszcze miejsce na lody :)
@Koralowa30 i jak wizyta?@czarna_mala czujesz różnice po tych ding dongach po takim czasie brania? Muszę coś pomyśleć o tym endo moim.
 
reklama
Do góry