reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234 - dziękuję, że pytasz;* U mnie stara bieda... Czekam na okres, żeby potem móc w końcu robić te badania do Paśnika... A tego, jak nie było tak nie ma... :/ i już schizuje czy zdażę z tymi badaniami przed wizytą w sierpniu bo na wyniki się trochę czeka :| Tak ogółem - jestem wycofana bo nic się nie dzieje, czekam z założonymi rękami, co mnie nieco dołuje i jakoś brak mi wiary ostatnio, że się w końcu uda. Może to przez kolejne porody w mojej ekipie, na zasadzie "wszyscy" tylko nie ja. No, ale życie, nie ma co marudzić ;)
A jak u Was? Jak Zosieńka?

@anna_kat - ja już też takie pogadanki słyszałam, wiem jak to jest... doskonale wiem:/

@basiawol - Dzięki kochana za pamięć, ale dla mnie ta wizyta jest za szybko. Ja jeszcze nie dostałam okresu od ostatniego poronienia, a dopiero po nim mam robić badania w 23-25 dc:/ Mam wizytę na koneic sierpnia i obawiam się czy się wyrobie z tym wszystkim... Co do starań - bardzo chcę mieć dziecko, ale mam mało wiary w sobie, że się kiedyś uda :( także rozumiem Cię.

@Zzzzzz - tak powinnaś zrobić! ;)

@marshia - Ty wiesz <3 Trzymam kciuki all time! <3

@bertha - u mnie też detoks, obecnie odstawiałam accard, metyle, witaminy, biore tylko Letrox, czasem Selen, czasem wit. D...

@nafoczka - ;* dzięki za pamięć <3 ! Trzymaj męża mocno w ryzach! :) Bądźcie silni całą rodzinka!
 
[
@nafoczka - ;* dzięki za pamięć <3 ! Trzymaj męża mocno w ryzach! :) Bądźcie silni całą rodzinka!
jesteśmy, jesteśmy ale dieta wrzywna już mi uszami wychodzi :D

a z malutkich sukcesów Wikuś pozbył sie pieluchy, dumna ja! :p

@Auri_a co do gadżetów to ja za dużo nie pomogę bo 95% miałam darów, które pamietały czasy... prawie moje :p
 
Dziewczyny, głupie pytanie. Próbuję wysłać do @Auri_a wiadomość prywatną i zdjęcia absolutnie mi się nie ładują... Już je nawet zmniejszyłam i nadal nic. A na wersji na komputer w ogóle nie widzę takiej możliwości, żeby dodać zdjęcie do wiadomości a nie do jakiejś grupy. Ktoś mi podpowie o co chodzi? :D
 
@nafoczka pochwal się jak to zrobilas :D

@Auri_a, moj ranking gadżetow: kosz na pieluchy co zakręca worek i nie śmierdzi :)D), baza isofix, monitor oddechu, poduszka headcare (gdy dziecko przekreca głowę na 1 stronę), tulik, duża mata piankowa, nawilżacz powietrza, kliny
hahaha wykorzystałam męża siedzacego na L4 :D wpadki były ale teraz już mniej chyba, ze nikt nie słyszy jego wolania to trzeba wziąśc to na klate :) najwiekszą frajda na swiecie jest potem odnoszenie i wylewanie zawartości nocnika- i bunt gdy tego sam nie zrobi. Zresztą teraz ma taki etap, ze nie daje sie karmić, sam je widelcem, z lyżką musimy sie jakoś nakombinować, grysik z butelki tez sam.
Wyślę ci filmik jak je :D a je razem z myciem- tj lizaniem palców :D
 
reklama
Do góry