reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny trzymam kciuki za wasze fasolki. Będzie Dobrze musi być powoli będą zwalniać się brzuszki.Więc muszą znaleźć nowych lokatorów. Wiem,że po naszych przejściach nie jest łatwo i trudno uwierzyć. Cuda jednak się zdarzają i to forum to potwierdza .
Wiara Czyni Cuda.
Miłej Niedzieli
 
reklama
Luteine 40mg???

Ja bralam 2x100 i po wczorajszym plamieniu biore 4x100 (2 rano i 2 wieczorem)

Caly czas plamisz czy to jednorazowe?
Ja tez bede miala wizyte teraz we wtorek nie u swojej gin ale na poczatek to mi obojętne byleby ktos tam zerknal...
Jednorazowe tylko rano teraz jest ok jutro rano jade do szpitala a Ty jak sie czujesz teraz ??
 
@olaa90 dziekuje kochana duszyczko moja fdajnie ze niedziele i soboty a moze nie fajnie bo teraz juz trylko dzialac :) ale chce mimo wszystko zaczynam a co tam jestem przebadana przygotowana bog pomoze :) @magda1208 myslisz ze jam oge przejac brzuszek ? :) tam sie bije z myslami ale praca to nic nazwet lepeij jaskbyu mnie zwolnili heheh ehhh mam dylemat boje sie i tak bardzo wierze ze bedziew dobrze nie wiem dlaeczgo skad ta pewnosc i waira ze bedzie ok
 
No ja też mam mieć bardzo szybko założony szew. Jesteś jeszcze w ciążę że szwem?
Nie moja droga. Mój synek ma 2.5 roku. Mi się jednak marzą kokardki jeszcze tylko świadomie za bardzo się boje

@nafoczka Foczusiu możesz mi trochę więcej napisać jak wiesz mam pessar ale moja szyjka krótka i miękka. Czy pod koniec ciąży leżałaś czy miałaś jakieś symptomy bo z tego co pamiętam to urodziłaś w 36 tyg.?
Nie leżałam bo mi się strasznie stawiał brzuch do tego 5 latek w domu wiec nie było szans. Pessar miałam od 32tc założony na szew. Lekarka w 36tc sciągnęła jedno i drugie bo szyjka miała 0.8 cm wiec tyle co nic i bała się ze poród może mnie rozerwać wiec takie było ryzyko ze urodze ale Wikus miał 3110 wiec spory wcześniak :)
Beta 105 40h temu byla 35
Tylko czemu te plecy tak bola :(
beta super i oby tak dalej

U mnie dziewczyny takie kluchy poszly, sorry za okreslenie, ze naprawdę, nic z tego nie bedzie. Zostałalo mi parę rzeczy do zbadania, tyle mogę zrobic.
Mam tak bardzo dosc, tego zycia w zawieszniu. Jestem ostatnie tygodnie tak wylaczona z zycia, moje dziecko zachwuje sie zupelnie inaczej, i wiem, ze to moja wina. Nie nadaje się do tego [emoji22] wykorzystam to co mamy i koniec.
głowa do góry. Oby było już tylko lepiej

Dziewczyny dziś rano wyszedł mi taki test. Ta kreseczka pojawiła się po 2min. Pink test.
Dziś 28dc cykle mam raczej regularne co 28-30 dni
No coś tam widać i najlepiej powie o tym beta wiec kciuki zacisniete :)

Ja mam dziś jakiś nostalgiczny dzień. W kościele jest zbiórka na budowę grobu dziecka utraconego i jak tak ksiądz nawoływał do datków to ja bym tam chyba całą siebie dała. ..
 
@Oczekujaca123 no początek ładny. Oby tak dalej [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️ za dobre przyrosty i kolejne etapy [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@bunia na tym etapie progesteronu nigdy za wiele. Jak masz możliwość to dorzuć [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@anna_kat tule mocno kochana. Jak masz w głowie kolejny to plan to za niego [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️ wiem, że jak coś się w głowie kroi to łatwiej iść do przodu. Ściskam. Ja przechodziłam niedawno to samo, przyrosty bety od 5dpt do 12dpt jak marzenie.... ale marzenie zakończone w 14dpt.

Dziewczyny, który z dr (Sacha czy Przybycien a może jeszcze inny - nazwisk nie pamietam wszystkich ;) ) przepisuje accofil? Chodzi mi o dawkowanie do 11-12tc, a nie tylko 3 zastrzyki które można dostać od docenta....
 
reklama
Do góry