reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@ola90 co do miana to nie wiem jak jest w ana3, bo ja miałam tak że robiąc ana2 (tam było miano na pewno) w labie jak wychodziło dodatnie robili od razu profil ana3. Więc nie wiem co jest normalnie w ana3
 
reklama
@Nadzieja2018 A Ty w jakim labie robilas i jakie badanie jest ja foto?

Diagnostyka ma od ANA1 do ANA10 ;) Dlatego dociekam, gdzie powtarzać ANA i z jakimi numekami, bo moze wlasnie Diagnostyka ma jakos dziko. Jak czytalam opracowania naukowe to pacjenci byli tam badani Euroimmun Profile 3, ale też gdzies bylo drzewko decyzyjne, zeby po ANA2 robic ANA7.
 
@Nadzieja2018 moja kuzynka ,która ma tocznia zawsze robi ana2 bo ma tam typ świecenia i wartość. Ja np ana 1 mam ujemne a raz w ana3 mi wyszły przeciwciała Pcna. Ale byłam przeziębiona i miałam opryszczkę jak robiłam, nie wiedziałam ze to ma znaczenie a czekałam na ten termin w Prokocimiu ponad miesiąc ;/ więcej nie powtarzałam bo lekarz mi już nie kazał, a encorton i bez powtórnych badań dostałam żeby organizm ciąży nie odrzucił... ja tez żadnych objawów jakieś uśpionej choroby nie mam
 
reklama
Oddam Neoparin z datą ważności 03/2021
Na PW zapraszam :)
IMG_1868.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1868.jpg
    IMG_1868.jpg
    297,6 KB · Wyświetleń: 812
Do góry