reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny które się starają które są w ciąży bądź też już urodziły : jeśli bralyscie encorton w czasie starań to od którego dnia cyklu???

Ja od testu pozytywnego

@Oczekujaca123 leż i rozkoszuj się kopniakami. Który masz tydzień ? I kciukam za poniedziałek

@marzycielka81 Za ciebie również. Chodź jestem pewna ze będzie dobrze

@Marthi dobrze ze psiak zaczyna się układać . Słodziak z niego ogromny

@dżoasia Joanna odezwij się jak u Was ciocia myśli o gumisiach ❤

@Nadja_n mimo wszystko życzę aby Cię natura zaskoczyła fasolką w brzuszku. Póki jest owu zawsze jest szansa na rodzeństwo ❤❤❤
 
A dziękuję że pytasz, czuje się zmęczona ale poza tym wszystko ok. Jestem w trakcie przeprowadzki i chyba nie muszę mówić , że hormony ciążowe + przeprowadzka=dramat[emoji23]
Jutro połówkowe więc trzymajcie kciuki!
Ja też brałam po potwierdzonej owulacji
@marshia ogrom fluidów dla was ♡
@marzycielka81 trzymam kciuki
@plastulinka jak się masz?
@Oczekujaca123 to bądź grzeczna nadal :*
 
Ja od testu pozytywnego

@Oczekujaca123 leż i rozkoszuj się kopniakami. Który masz tydzień ? I kciukam za poniedziałek

@marzycielka81 Za ciebie również. Chodź jestem pewna ze będzie dobrze

@Marthi dobrze ze psiak zaczyna się układać . Słodziak z niego ogromny

@dżoasia Joanna odezwij się jak u Was ciocia myśli o gumisiach [emoji173]

@Nadja_n mimo wszystko życzę aby Cię natura zaskoczyła fasolką w brzuszku. Póki jest owu zawsze jest szansa na rodzeństwo [emoji173][emoji173][emoji173]

@Porzeczka1234 Dzis 20t6d :) do tej pory nawet szybko lecialo, oby teraz tez lecialo raz dwa ! ;)

@plastulinka kciuki :**
 
reklama
@Oczekujaca123 zatem uroczyście oświadczam że "wale cię w łeb" [emoji14] zacznij wierzyć w swoje bąbelki ;) no bo kto ma w nie wierzyć jak nie mama :*
Pozwalam sobie na ogladanie wyprawki na necie... mimo, ze obiecalam sobie ze kupujemy po 33tc.... teraz zeszlam do 25-27tctc.. bo wiecie jakby bylt wczesniaki... no i sobie ogladam [emoji7][emoji7]
Polecacie jakies konkretne strony? Przy dwójce wolalabym nie szalec z cenami przynajmniej na poczatek , jak jeszcze na ciaze wydaje duzo. Wiec moze kogos z allegro polecacie?
 
Do góry