reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoasia @plastulinka gratulacje ;* witam w gronie długich szyjek [emoji14] u mnie tez ledwo ponad 3 ... Ale mam nadzieje ,ze luteina i magnez pomogą...
@Oczekujaca123 kochana ja niestety poki co
Polecam aptekę Gemini (tanio,wszystko w jednym miejscu i szybka wysylka pod same drzwi) ;* tez myśle o wyprawce powoli bo widmo problemow z szyjka mnie przeraża ...
Dziewczyny dziekuje, wszystko skrupulatnie notuje i bede ogladac. Bo zanim to ogarne i sie zdecyduje to do zakupu dluga droga :D

@Destino z ta komoda to juz wyboru nie ma bo szafa i 1 komoda byly kupione dla Franka (wczesniej pokoj stal pusty) no i mielismy dokupic skrzynie na zabawki ale juz noe zdazylismy a teraz bedzie bynajmniej miejsce na 2ga komode. My kupowalismu meble z tego serii dzieciecwj co samemu sie projektuje chyba stuva poten mozna dokupowac kolejne elementy tylko czyli lozka biurka wiec to byl zakuo na lata i mozna fronty wymieniac wiec to dla nas bylo istotne. ;)

No z tymi wozkami to pewnie tak to jest ze w mojej glowie to siedzi :D a w lato dziecko tez spi w rozku ?

@olaa90 dzieki za namiary na aptekę sprawdze ;) ja mam u siebie mega tania apteke jesli chodzi o leki i czasem zamawialam w aptece manada ale nie wiem czy wyprawkowo tam co ogarne.
A co z kosmetykow jest konieczne na poczatek? Chyba jakos specjalnie tego nie ma wiele ?

@plastulinka super ! ;** bo te dziewczynki takie sa.... nie chca sie pokazać u nas Stas pozowal idealnie a Amelka krecila sie w kolko... (wtedy nie znalam plci ale teraz wiem, e to ona) teraz w szpitalu załapałam sie na usg w 3d bo lekarka szkolila sie na nowym.sprzecie i co? Amelka w 3D pozwolila sobie zrobic zdjecie tylka... a Staś sie ladnie pokazal. Wstydliwe kobietki [emoji14]
U mnie jutro 21t1d i o 10.20 polowkowe. Prosze o kciuki... i za wizyte w srode rowniez kciuki poprosze , bo sie okaze czy szew trzyma i co slychac u (jak yo moja lekarka okresla) naszej przyjaciółki szyjki . [emoji848][emoji848][emoji21][emoji21][emoji21][emoji21]
 
reklama
@Oczekujaca123 oj nie mam pojęcia ile kochana tego potrzeba, ale tam jest wszystko proszki typu Lovela, butelki, smoczki (np kiedyś kupiłam w Tesco dla poprawy samopoczucia zestaw 2-smoczków zapłaciłam 30zl a tam te same za 17zl :D) ja się bede sugerować listami zebranymi od dziewczyn,wyśle Ci na priv ;*
 
@Oczekujaca123 oj nie mam pojęcia ile kochana tego potrzeba, ale tam jest wszystko proszki typu Lovela, butelki, smoczki (np kiedyś kupiłam w Tesco dla poprawy samopoczucia zestaw 2-smoczków zapłaciłam 30zl a tam te same za 17zl :D) ja się bede sugerować listami zebranymi od dziewczyn,wyśle Ci na priv ;*
Popieram cała wyprawkę kupiłam w Gemini
 
@Oczekujaca123 a ten
Link do: Praktyczny i wygodny w dziecięcy 2w1 ABC DESIGN ZOOM
mnie się podoba @Destino jest jeszcze taki model gondola i spacerówki tyłem i przodem fajny i cena tańsza jak na taki wózek podwójny.
albo taki
Link do: EasyGo 2 Of Us Wózek bliźniaczy - Sklep BOCIEK | Bociek.eu
A pewnie jak wejdziesz na olx to będzie za pół ceny
Ten pierwszy mi Pan odradzil. Powiedział, ze bebetto lepszy w porownaniu do tego.. hmm..
Bebetto to mi sie wizualnie megaa podoba [emoji7] zreszta pojedynczy tez mial byc bebetto wiec pewnie mam sentymeny

Ten drugi podobny do bebetto nawet wymiarowo wiec chyba stanie wlasnie na czymś w tym stylu. Bede polować na uzywki bo jak okaze sie ze zle sie prowadza i sa badziewne (bebetto akurat pusty super sie prowadzil, ale z dwoma bablami to juz nie wiem :D) ale jak beda uzywki to przynajmniej zmienic na nowe wypasione lekkie spacerowki nie będzie szkoda :D

Dzieki :** [emoji7]
 
reklama
Do góry