reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marzycielka81 super informacje :) a robisz jakieś genetyczne testy typu sanco ? I jak się czujesz? Widać już brzuszek ?
Ja zrobiłam test sanco i teraz czekam ciagle na wynik, każdy przychodzący mail mnie stresuje choć wynik dopiero ok 24 lutego...
zrobiłam wymazy i wszystko ok a niedługo założenie pessara. Mam trochę wątpliwości czy jest mi on taki potrzebny ale ufam ze doktorek wie co robi....

Dziś pierwszy dzień bez mdłości wiec stresik jest czy to dibrze, ale może już powinno.

@Marthi jest jeszcze kilka starających się dziewczyn ale są bardzo nieśmiale i się nie odzywają publicznie ;)
Pozdrawiam !
 
Jestem po prenatalnych. Wszystko ok. Przeziernosc 1.7. Serduszko pięknie biło. Za 2 tygodnie wyniki z krwi. Nie dało rady podejrzeć płci. Jedyny problem to łożysko przodujace
Super wiesci! A mi dr w sobote mowila ze na tym etapie (u mnie w sumie dopiero 11tc) jeszcze sie nie definiuje lozyska przodujacego. Na razie tez jedno mam cale na szyjce i z tego plamie:/
 
reklama
@Hatice - dzięki za info, a szkoda, że się nie odzywają :(

@marshia - masz rację, jak mogłam zapomnieć o @czarna_mala @mała79 @dżoł @ovli22 :( @dżoł prawdę mówiąc pomyliłam z @dżoasią.

Co u Was dziewczyny, @czarna_mala @mała79 @dżoł @ovli22 ????


To jest nas jakaś 10-tka staraczek: @bertha, @Porzeczka1234 @Nadja_n @Szczescie1986 @czarna_mala @mała79 @dżoł @ovli22 @monikao777 - Dziewczyny, duzo sił dla Was i wytrwałości ;*

Wysyłam coś specjalnie dla Was:

1550488393149.png
 
Do góry