reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Cześć dziewczyny. Dawno tutaj nie byłam, nie wiem w sumie co u kogo słychać...brak czasu na doczytanie...więc przepraszam z góry,że się nie odniosę do postów. Mam jednak pytanie...czy są tu dziewczyny, które stosowały...pijawki? na policystyczność jajników? Ja już szukam pomocy w medycynie naturalnej, oprócz farmakologicznej i jestem ciekawa co Wy na to?
pozdrawiam
 
reklama
Słyszałam o pijawkach na PCO. Kolega "bawi" się w pijawki. Proponowała jego Ż że mi postawi to dziadostwo. Ponoć działa. Nie odważyłam się jeszcze, ale może i do tego dojde :-)
 
Cześć Dziewczynki:)
Ale się tu dzieje na forum:), aż cięzko było nadrobić:)

Nafoczka
A czy Przybycień przyjmuje w Parens? Bo j własnie tam robiłam IUI, tylko u dr Janeczko.
Codo obsługi, to czasami lasce na recepcji mam ochotę powiedzieć co o niej myślę. ?Jej prenensjonalny ton mnie tak wk.......,że szok:wściekła/y: Już mi się nawet nie chce przykładów podawać:p

Doris:)
Witaj Kochana:-)Miło cię widzieć i na tym forum;-)

Esperanza

Co tam?

Pozdrawiam Wszystkie pozostałe Dziewczynki bardzo serdecznie:)

Mam pytanko do Dziewczyn leczących się w Krakowie, u kogo się leczycie?
 
tak, Lumina przyjmuje w parensie. Ja jednak byłam u niego w Tarnowie bo mam bliżej- nieco. Jednak Pani z rejestracji jakby tak somo irytujaca... :)
Dziewczynki zdobyłam od rodzinnego metformine- tylko 850. możecie mi napisać jak ją dawkujecie? plizzz... :)
 
Jej wszystkim ;)
Burczus ja mam PCO rowniez nie słysAlam nic o pijawkach ale słyszałam o Maca puder ma bardZo dobre właściwości i bardzo pomaga na PCO musisz sobie poczytać o nim ja go stosowałem i moj partner po miesiącu zaszłam w ciaze ale straciłam ja ale z innych powodów jeszcze narazi nie wiadomych nikomu jestem w trakcie badań . Zaczęłam zażywać rowniez spiruline zobaczymy czy pomóże cos bo ja mam ciagle problemy z anemia i nadplytkowoscia wiec zobaczymy . Takze poczytajcie o tym puderku jesli go nie znacie mozna go kupic tylko w sklepach ze zdrowa żywnością lub przez internet .pozdrawiam
 
Hyhy, a myślałam, że to ja jestem taka drażliwa, że mnie tak wkur... te babki z rejestracji w Parensie :-) Ważniejsze od lekarzy. Porównałabym je do pań w dziekanacie.
 
Ewa
No chyba musiałybyśmy być wszystkie drażliwe;-):-D
Jedna syt:
Pani się nas pyta czy odbierzemy sami wyniki czy wysłac mailowo. Mój M na to, że to drugi koniec Krakowa i przecisnąć się przez miasto to lepiej wysłać (z uśmiechem- dodam:p). Na co "przesympatyczna" pani z takim wyrazem szydercy i jakby chciała dodac jeszcze "phiiii" ludzie z warszawy nawet przyjezdzaja.... No jakaś okropnośc.
ALBO mnie zjeb... za to, że się nie umówiłam na zabieg, gdzie jej powiedziałam,ze mój gin rozmawiał bezpośrednio z dr Janeczko i tak ustalili....dopiero wyluzowała jak jej to wyartykuowałam po raz kolejny i dr janeczko akurat przyszedł. Taka pipka była miła po tym, że az nie do poznania:p ehhhhhh
 
Lumia, dziękuję za pamiec.Moj drugi cykl starań, a pierwszy ze stymulacją oficjalnie nieudany. Dziś 25d.c. beta <0.1 i chociaż testy były negatywne i cały czas powtarzałam sobie, żeby sie nie nastawiac to jak odebralam wynik ryczalam non-stop przez 3h aż przyszedł mąż, bo nie chciałam żeby mu było przykro i teraz placze po kątach. I dziś moi rodzice doczekali się pierwszego wnuka.Ciesze się, modlilam sie zeby wszystko bylo dobrze, bo termin byl dopiero na 20/04, ale jednocześnie przypomina mi się jak rodzice dwukrotnie się cieszyli, że to dzięki nam zostaną dziadkami i nie mogę przestać myśleć, że już byłabym mamą, a teraz boję się, że już nigdy nie będę...
 
reklama
Nafoczka, mi Przybycien nie kazal robic NK...bo juz mialam zrobione. Ale nie odniosl sie do wyniku. Patrzyl za to na MLRy.

Lumia ja chodze do dr Jaworowskiego. Bylam dopiero dwa razy.

A propos sterydu to mi Przycien tez odradzal ze wzgledu na wysokie MLR. Ja juz sama nie wiem...Kazdy lekarz u ktorego bylam mial inne zalecenia. Krecka mozna dostac;)
 
Do góry