reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wczoraj w 34t4d o 11.21 i o 11.23 przyszli na świat Amelka i Staś.
Amelka - 2148g 46cm
Staś - 2600g 49cm
10punktow.

Póki co stan stabilny, nie muszą być na wczesniakach, od początku na zmianę są że mną. A jak wstane (miałam cesarke) to bede miała ich razem przy sobie.
Jesteśmy przezzczesliwi i mamy nadzieję, że uda nam sie niebawem wyjść razem do domu.
Gratulacje :)
 
reklama
@babydust a Ty robiłaś fenotyp NK od razu po poronieniu czy po pierwszej @po poronieniu? Bo Suchanek w sumie nie powiedziała po jakim czasie od poronienia mam zrobić a Ty pisałaś że Tobie mówiła że zrobiłaś za wcześnie. I na akademii to robiłaś w tym zwykłym labolatorium w budynku nr 8 bodajże czy w tym nowym na dole? I czy trzeba tam się umawiać na to ?;)
 
Gratuluje :)
Wczoraj w 34t4d o 11.21 i o 11.23 przyszli na świat Amelka i Staś.
Amelka - 2148g 46cm
Staś - 2600g 49cm
10punktow.

Póki co stan stabilny, nie muszą być na wczesniakach, od początku na zmianę są że mną. A jak wstane (miałam cesarke) to bede miała ich razem przy sobie.
Jesteśmy przezzczesliwi i mamy nadzieję, że uda nam sie niebawem wyjść razem do domu.
 
@Oczekujaca123 cudowne wieści ♥️♥️ Bardzo się cieszę i czekam na zdjęcia Twoich okruszków. Amelka to naprawdę okruszek, wiem bo Maja spadła w drugiej dobie do 2145. Także Ty się spadkiem też nie stresuj, bo spadnie pewnie poniżej dwójki, bo to fizjologiczne, ale szybko nadrobicie :). Teraz odpoczywaj, bo przy dwójce to bedzue wesoło ;).
 
Wczoraj w 34t4d o 11.21 i o 11.23 przyszli na świat Amelka i Staś.
Amelka - 2148g 46cm
Staś - 2600g 49cm
10punktow.

Póki co stan stabilny, nie muszą być na wczesniakach, od początku na zmianę są że mną. A jak wstane (miałam cesarke) to bede miała ich razem przy sobie.
Jesteśmy przezzczesliwi i mamy nadzieję, że uda nam sie niebawem wyjść razem do domu.
Jeej jak super ze wszystko sie szczesliwie skonczylo? Tak Wam kibicowalam [emoji173]
 
@babydust a Ty robiłaś fenotyp NK od razu po poronieniu czy po pierwszej @po poronieniu? Bo Suchanek w sumie nie powiedziała po jakim czasie od poronienia mam zrobić a Ty pisałaś że Tobie mówiła że zrobiłaś za wcześnie. I na akademii to robiłaś w tym zwykłym labolatorium w budynku nr 8 bodajże czy w tym nowym na dole? I czy trzeba tam się umawiać na to ?;)
ja robilam od razu po poronieniu i kazala mi powtorzyc za 2 miesiace (ale juz tylko same nk a nie fenotyp) i robilam jeszcze w lab budynek nr 8 - moglam umawiac sie online ale wczoraj probowalam i nie moglam znalezc tej strony :(
powiedziala ze ilosc NK mogla byc tak duza wlasnie po poronieniu ale ze aktywnosc ich byla znikoma (0,1%) to wogole sie tym nie przejela
 
Wczoraj w 34t4d o 11.21 i o 11.23 przyszli na świat Amelka i Staś.
Amelka - 2148g 46cm
Staś - 2600g 49cm
10punktow.

Póki co stan stabilny, nie muszą być na wczesniakach, od początku na zmianę są że mną. A jak wstane (miałam cesarke) to bede miała ich razem przy sobie.
Jesteśmy przezzczesliwi i mamy nadzieję, że uda nam sie niebawem wyjść razem do domu.
Ojej! Jakie super wieści! Ale Stasiek przykoksował[emoji6]. Cudnie że wszystko przebiegło bez komplikacji. I magiczny 34tydz [emoji4]
u mnie jeszcze 30dni do CC i też utulę swoje maleństwo.
 
reklama
Wczoraj w 34t4d o 11.21 i o 11.23 przyszli na świat Amelka i Staś.
Amelka - 2148g 46cm
Staś - 2600g 49cm
10punktow.

Póki co stan stabilny, nie muszą być na wczesniakach, od początku na zmianę są że mną. A jak wstane (miałam cesarke) to bede miała ich razem przy sobie.
Jesteśmy przezzczesliwi i mamy nadzieję, że uda nam sie niebawem wyjść razem do domu.
Gratulacje :)
 
Do góry