reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ale cudne wiadomości dzisiaj! [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Jakby któraś ze staraczek chciała to ja zwalniam brzuch 26 czerwca. Także około 12 ( przy 28cyklu)trzeba by było się wziąć za robotę. [emoji12]

Ja będę miała owu dopiero ok 16.06, to nie dam rady się wpisać [emoji1] choć mógłby sikacz już wyjść 26.06 przy dobrych wiatrach [emoji57]
 
reklama
Ja będę miała owu dopiero ok 16.06, to nie dam rady się wpisać [emoji1] choć mógłby sikacz już wyjść 26.06 przy dobrych wiatrach [emoji57]
Kochana liczę , że test bedzie pozytywny teraz i przejmiesz brzuszek po @plastulinka

@plastulinka swoja drogą jak mi szybko twoja ciążą zleciała oooo Boże ty już jesteś na końcówce . Jak sie czujesz? Ile dzidzia waży
 
Ja będę miała owu dopiero ok 16.06, to nie dam rady się wpisać [emoji1] choć mógłby sikacz już wyjść 26.06 przy dobrych wiatrach [emoji57]
Kochana, to wsYsko się zgadza bo ja tp mam na 1 lipca. Także trzymam kciuki za przejęcie brzuszka ,[emoji3]
Kochana liczę , że test bedzie pozytywny teraz i przejmiesz brzuszek po @plastulinka

@plastulinka swoja drogą jak mi szybko twoja ciążą zleciała oooo Boże ty już jesteś na końcówce . Jak sie czujesz? Ile dzidzia waży
Dowiem się wszystkiego w poniedziałek . Będę miała USG i szacunkowa wagę porodowa. A samopoczucie całkiem ok. Jak na końcówkę ciąży oczywiście [emoji6]
 
@Porzeczka1234 pięknie wieści, trzymam kciuki za zdrowe bobo :)
Ja Wam dziewczyny jeszcze nie gratuluję,same wiecie jak wszystko jest ulotne i kruche. Pogratuluję po porodzie. Trzymam kciuki za wszystkie bardzo mocno. Strasznie się ciesze, że coraz mniej staraczek tu mamy. Oby ta tendencja się tak utrzymywała, zaraz @bertha, potem @burczuś i cała reszta :D Potem gasimy światło na tym wątku :D
 
@dżoasia trzymam kciuki za Twoje dziewczynki. Imiona cudne:)
Jak pięknie napisałaś z tym gaszeniem światła:*
@Porzeczka1234 jak ja zaciskam kciuki za Ciebie :*
@Marthi no za Ciebie to od pierwszego sikniecia :D
Dziewczyny pięknie się tu dzieje teraz:)
@Destino aaa Kraków;D a co do gór...jeżdżę dwa razy w roku w Tatry...same baby :D
 
Ostatni aż taki wysyp dobrych newsów na raz był tez rok temu :) Chyba te przełomy maja/czerwca są szczęśliwe :). A potem jeszcze szczęśliwsze dla tych osób przełomy roku :) Ja rok temu testowałam 14.06 :) do tej pory mam test i zdjęcie.
@bertha ta nowa chińska wiedza i podejście muszą cis wnieść, bo teraz kolej zdecydowanie na Ciebie :) Bo jesteś dobrym duszkiem naszych sikńców i w końcu musimy my mieć udział w Twoim :*
A @burczuś ma jeszxze 2 mies na razie na przygotowania ;)
 
@marshia - a nie największy boom był za kadencji zajścia @marzycielki i pozostałych dziewczyn? Czyli tych z terminem chyba na październik/listopad? Czy myle? [emoji14]

Teraz kolej zdecydowanie na @bertha i @burczuś [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
@marshia - a nie największy boom był za kadencji zajścia @marzycielki i pozostałych dziewczyn? Czyli tych z terminem chyba na październik/listopad? Czy myle? [emoji14]

Teraz kolej zdecydowanie na @bertha i @burczuś [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Terminy mamy na sierpien :) i była dżoasia, justaki, hatice i ja i chyba krótko potem tęczowa chyba że coś pokrecilam. Z czego chyba większość z terminem na koniec sierpnia.
 
reklama
@dżoasia to byloby piekne, gdyby mozna bylo zamknac watek, z powodu braku potrzebujacych. Na oddziale Helenki wszystkie pielegniarki zawsze zyczyly sobie zamkniecia oddzialu z powodu braku przedwczesnych porodow.

@bertha teraz owulka bedzie kilka dni wczesniej, piekne zaciazenie I brzuszek przez cale 9 miasiecy, potem szybki bezbolesny porod I pelnia szczescia

@burczuś ok shandluje komus synka [emoji12]

@Marthi ja mialam femibion a dha od 2 trymestru w feminion natal 2+
 
Do góry