reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny,
Jestem po wizycie. Serduszka jeszcze niestety nie ma, aczkolwiek lekarz powiedział, ze wszystko jest dobrze zainplantowane jak na 5tc+4 dni... Szkoda, ze nie było jeszcze pikawki. Byłoby mi pewnie lepiej... Jest ciałko żółte i pęcherzyk. GS 9,0mm + YS 3,6 mm. Czy to dobrze? Nie znam się... Wyliczył mi termin na 2.02.2020r... Ogólnie zbyt dużo nie mówił i jesteśmy tym zirytowani.... Wkurzył mnie trochę. Muszę znaleźć innego lekarza chyba jednak do prowadzenia ciąży... Chciał żebym odstawiła już encorton. Mówię mu, ze umawialiśmy się, ze do 12 tc co najmniej będę brać, a on, ze on tak na pewno nie mówił... :O Przyznalam się, ze biorę 10 mg, a nie 7.5 mg jak kazał - powiedział, ze w takim razie mam brać tylko 5mg tylko jeszcze przez jakiś czas... Chyba oszalal. Nie ma mowy. Póki co mam lekki zapas - potem będę żebrać gdziekolwiek i się martwić. Witaminę D kazał mi brać 2000 a nie 4000, bo mam ja na poziomie 68 przy normie do 50. Na Glukozę nic nie powiedział :/ Mowil, ze luteinę mogę aplikować ta pipetką. Aha no i co gorsza - po wyjściu z gabinetu i kliniki zauważyłam zapis na karcie „jajnik prawy torbiel - CŻ?, jajnik lew wzr” - nie wiem co to oznacza, nic o tym nie mówił na wizycie. Napisałam wiec mu smsa o co chodzi... czekam na odp. Na kolejna wizytę kazał przyjść za 2 tygodnie. Muszę w między czasie iść do info gina. Nie chce chyba zostawać u niego. Do diagnozy był ok, ale do ciąży mam wątpliwości. Mąż tez. Długa lista badań mnie czeka....
Dajcie proszę znać czy to GS i YS jest właściwe jak na 5+4 tc. Proszę....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,
Jestem po wizycie. Serduszka jeszcze niestety nie ma, aczkolwiek lekarz powiedział, ze wszystko jest dobrze zainplantowane jak na 5tc+4 dni... Szkoda, ze nie było jeszcze pikawki. Byłoby mi pewnie lepiej... Jest ciałko żółte i pęcherzyk. GS 9,0mm + YS 3,6 mm. Czy to dobrze? Nie znam się... Wyliczył mi termin na 2.02.2020r... Ogólnie zbyt dużo nie mówił i jesteśmy tym zirytowani.... Wkurzył mnie trochę. Muszę znaleźć innego lekarza chyba jednak do prowadzenia ciąży... Chciał żebym odstawiła już encorton. Mówię mu, ze umawialiśmy się, ze do 12 tc co najmniej będę brać, a on, ze on tak na pewno nie mówił... :O Przyznalam się, ze biorę 10 mg, a nie 7.5 mg jak kazał - powiedział, ze w takim razie mam brać tylko 5mg tylko jeszcze przez jakiś czas... Chyba oszalal. Nie ma mowy. Póki co mam lekki zapas - potem będę żebrać gdziekolwiek i się martwić. Witaminę D kazał mi brać 2000 a nie 4000, bo mam ja na poziomie 68 przy normie do 50. Na Glukozę nic nie powiedział :/ Mowil, ze luteinę mogę aplikować ta pipetką. Aha no i co gorsza - po wyjściu z gabinetu i kliniki zauważyłam zapis na karcie „jajnik prawy torbiel - CŻ?, jajnik lew wzr” - nie wiem co to oznacza, nic o tym nie mówił na wizycie. Napisałam wiec mu smsa o co chodzi... czekam na odp. Na kolejna wizytę kazał przyjść za 2 tygodnie. Muszę w między czasie iść do info gina. Nie chce chyba zostawać u niego. Do diagnozy był ok, ale do ciąży mam wątpliwości. Mąż tez. Długa lista badań mnie czeka....
Dajcie proszę znać czy to GS i YS jest właściwe jak na 5+4 tc. Proszę.... Zobacz załącznik 982955

Kochana jak na moje oko wszystko w porządku na ten tydzień :) jajnik prawy ma torbiel ciałka żółtego - często się to zdarza. Ja w tej ciąży z Wiki też miałam :) jajnik prawy wzorowy. Nie musisz się martwić :) ale jeśli lekarz ma takie podejście to znajdź innego, będziesz spokojniejsza. A dziś poproszę pełen relaks, bo jest dobrze :*
 
No jak czytam teraz w necie to wychodzi, ze wymiary idealne co do czasu. Ufff! A co oznacza ta torbiel? Bo on mi jeszcze nie odpisał... Dziekuje za szybka odp :*
 
@Marthi jeśli się nie czujesz szukaj innego lekarza. Dziewczyny z sierpniowe chodzą do Kasprzaka pracuje w raszei. Tylko. Nie wiem jak on w kwestii encortonu. Mojego Ci nie polecę bo też mnie wkurza. I gratuluje
 
@Marthi USG piękne ♡♡♡♡ ja na torbiel w jajniki dostałam większe ilości progesteron czyli prolutex u mnie torbiel powodowała wyrzuty progesteronu i to kosmiczne jeden wynik miałam 780 :/ już myślałam że zwariuje... gdyby nie lekarz pewnie byłabym w grobie przez wyniki w tej ciąży. Ale pomimo wszystko Aśka jest. Jak Ci lekarz nie podchodzi to co zostaw. Immunologia działa do 16 tc i ci najmniej do o bralabym encorton. Bralabym mimo wszystko 10. Mam metryped jak byś nie miała już nic.

@Porzeczka1234 Kochana moje córki pochłaniają cały mój wolny czas ♡♡♡ uwielbiam spędzać z nimi wolne chwile i dosłownie łapie każdy dzień, od października wracam już do pracy więc czasu jest naprawdę niewiele no chyba że pomyślę o trzecim ? Taki żart hihi ♡ ale kibicuje wszystkim bardzo mocno, długo mnie nie było, ale sytuacja dżoasia trochę mnie tutaj przywróciła kibicowałam jej z całych sił i teraz z jeszcze większymi się za nimi modlę ♡♡♡
 
reklama
Do góry