reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marzycielka81 ja tez brzuch jak kamień :/ wystarczy spacer do kuchni i mam napięcia. A chce wytrzymać do cesarki, 19 dni na pewno. Dla mnie to taki szok ta cesarka ale zaczynam widzieć dużo plusów :)

@ovli22 ja przy pierwszym poronieniu to łapałam wszystko jak leciało do takiego pojemniczka i położna sprawdzała czy to nie zarodek, kosmkwka itd. Nie udało się jednak pobrać bo możliwe ze wyleciało wcześniej już w domu. A lrzy drugim poronieniu to chciałam mieć zabieg właśnie żeby mi pobrali kosmowke do genesis. Udało się ale ciagle o tym przypominałam. W domu trzymałam w lodowce do następnego dnia ( co za trauma to była) rano był kurier, zbadano kosmkwke i wyszła wada genetyczna. Mi bardzo to pomogło przy dalszym leczeniu....
 
reklama
Wiecie co powiedziałam im konkretne , że chęć pobrać materiał !!!
żadnego pojemnika nie dostałam .
Jakbym została na zabiegu to tez nie gwarantowało mi to że jeszcze kosmowka jest ?!
Bo prawdę mówiąc coś mi wyleciało do wc ;( szkoda mi bardzo .
Dziewczyny czy myślicie ze powinnam pojechać do dr Malinowskiego .
 
@ovli22 myślę że powinnaś przebadac męża a dwa jeśli chodzi o Malinowskiego to już musisz sama wiedzieć czy jesteś gotowa się szczepić. A szpital powinien zapewnić Ci pojemnik. Mi do toalety nawet nie pozwolili iść jak powiedziałam że chce mieć badany material
 
@ovli22 myślę że powinnaś przebadac męża a dwa jeśli chodzi o Malinowskiego to już musisz sama wiedzieć czy jesteś gotowa się szczepić. A szpital powinien zapewnić Ci pojemnik. Mi do toalety nawet nie pozwolili iść jak powiedziałam że chce mieć badany material

A u Malinowskiego trzeba się szczepić. ?!


Nic mi nawet nie mówcie !!! Mi nic takiego nie powiedzieli ! Chociaż mówiłam kilkakrotnie !!!

Ja nie wiem jak to się wykonuje ! Bo nigdy nie miałam .
Myślałam ze dadzą mi tabletkę i zrobią zabieg ( tak miałam w Londynie ) a nic nie zrobili !!

Jestem w szoku !!
 
@ovli22 ja u Malinowskiego nie byłam więc nie umiem Ci odpowiedzieć ale chyba większość się u niego szczepi.
Co do szpitala w którym byłas to ręce opadają.

Wiem , że ręce opadają !!

Zrobili mnie w ch..!!! Nie wierzę !!
@ Marthi znalazłam w Poznaniu szpital gdzie wykonują badania przeciwciał plemnikowych z nasienia i krwi
 
reklama
@fondie super cieszę sie bardzo

@ovli22 powiedz na jakie leczenie ewentualnie byś się zdecydowała prócz encortonu ? Czy w ogóle byś sie na coś zdecydowała? Mi też nie udało się zbadać dzidzi . Wiem, ze człowiek jest wkurw...ale tego już nie cofniesz . Powinnaś się zastanowić w która stronę chcesz iść... zbadać męża obmyśleć plan bo myślę ,że nie zrezygnujesz z marzeń bo my kobiety silne uparte ciagle padamy a jednak sie podnosimy i walczymy dalej .. Jeśli bedziesz chciała informacji na temat Malinowskiego mogę opisać

@Hatice super myślę , że jesteś spokojniejsza. Piękne zdjęcia..
 
Do góry