reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@fondie super cieszę sie bardzo

@ovli22 powiedz na jakie leczenie ewentualnie byś się zdecydowała prócz encortonu ? Czy w ogóle byś sie na coś zdecydowała? Mi też nie udało się zbadać dzidzi . Wiem, ze człowiek jest wkurw...ale tego już nie cofniesz . Powinnaś się zastanowić w która stronę chcesz iść... zbadać męża obmyśleć plan bo myślę ,że nie zrezygnujesz z marzeń bo my kobiety silne uparte ciagle padamy a jednak sie podnosimy i walczymy dalej .. Jeśli bedziesz chciała informacji na temat Malinowskiego mogę opisać

@Hatice super myślę , że jesteś spokojniejsza. Piękne zdjęcia..

Tak zbadam męża , może tam coś jest nie Hallo ;(

Nie wiem w czym robię błąd ?!

Tak nie zrezygnuje bo chciałabym mieć chociaż jedno maleństwo i doświadczyć macierzyństwa !
Chociaż nie wiem czy wytrzymam na kolejne niepowodzenie ! Po prostu się boje !! Te poronienie było najgorsze i najboleśniejsze .

W następnym tygodni pojedziemy do Poznania i zrobimy badania bo chciałabym działać !
U mnie to ciężko zajść .
 
@ovli22 kochana mam nadzieję że źle nie odbierzesz moich słów ale bardzo mi Cię szkoda.... mi się wydaje że wy macie zdecydowanie za mało badań i dość chaotyczne leczenie, jeśli dobrze rozumiem to to była Twoja 5ta ciąża i pierwsza na żelaznym zestawie....który moim zdaniem powinien być włączony po 2 poronieniu.
Miałaś już histeroskopie? Myślę że warto powiększyć swoje badania o immunologie. Ja na Twoim miejscu po takiej historii nie bawilabym się w szukanie samej i robienie badań na oślep. Ja pojechalabym do jakiegoś guru od poronien gdzie dla mnie w Polsce jest dwóch takich magikow- Malinowski i Przybycien. Wydaje mi się że nie ma sensu szukanie samej na oślep bo nawet jak narobisz masę badań to potem gowniany lekarz może nie połączyć faktów albo po prostu nie będzie wiedział co i jak i znowu narazi Cię na ból i rozczarowanie.
Jeśli możecie sobie na to pozwolić finansowo to spróbuj któregoś z tych lekarzy. Z nimi przynajmniej będziesz bezpieczna. Nie mówię że Malina czy Przybycien są gwarancją ciąży i zdrowego malucha.... bo takiej gwarancji nikt nam nie da... Ale chociaż zadbają o wszystko, z każdej strony będziesz zabezpieczona A Ty i mąż przebadani. Nie wiem jak Przybycien ale Malina przebada was pod każdym kątem. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na szczepienia to zarówno Przybycien jak i Malinowski na pewno zaproponują inne leczenie.
 
@ovli22 kochana mam nadzieję że źle nie odbierzesz moich słów ale bardzo mi Cię szkoda.... mi się wydaje że wy macie zdecydowanie za mało badań i dość chaotyczne leczenie, jeśli dobrze rozumiem to to była Twoja 5ta ciąża i pierwsza na żelaznym zestawie....który moim zdaniem powinien być włączony po 2 poronieniu.
Miałaś już histeroskopie? Myślę że warto powiększyć swoje badania o immunologie. Ja na Twoim miejscu po takiej historii nie bawilabym się w szukanie samej i robienie badań na oślep. Ja pojechalabym do jakiegoś guru od poronien gdzie dla mnie w Polsce jest dwóch takich magikow- Malinowski i Przybycien. Wydaje mi się że nie ma sensu szukanie samej na oślep bo nawet jak narobisz masę badań to potem gowniany lekarz może nie połączyć faktów albo po prostu nie będzie wiedział co i jak i znowu narazi Cię na ból i rozczarowanie.
Jeśli możecie sobie na to pozwolić finansowo to spróbuj któregoś z tych lekarzy. Z nimi przynajmniej będziesz bezpieczna. Nie mówię że Malina czy Przybycien są gwarancją ciąży i zdrowego malucha.... bo takiej gwarancji nikt nam nie da... Ale chociaż zadbają o wszystko, z każdej strony będziesz zabezpieczona A Ty i mąż przebadani. Nie wiem jak Przybycien ale Malina przebada was pod każdym kątem. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na szczepienia to zarówno Przybycien jak i Malinowski na pewno zaproponują inne leczenie.

Tak masz racje 100 % się z tobą zgadzam !
Ja byłam 11 lat w Londynie tam po 2 poronieniu mówili „ nic się nie stało „ tam inaczej leczą .
I powiem ci jakbym na własna rękę nie szukała w Londynie lekarza , który robi takie badania o których pisały Dziewczyny na forum to do dzisiaj bym nie widziała ze mam zespół fosfolipidowy i komórki Nk . Po 4 poronieni dopiero zrobili mi szereg badań w prywatnej klinice w Londynie .

Dlatego chyba pojadę do którego z nich ! Chyba , że ktoś zna jakiegoś dobrego lekarza z Poznania ?!

Miałam histero a nawet 3 ;)
 
Tak masz racje 100 % się z tobą zgadzam !
Ja byłam 11 lat w Londynie tam po 2 poronieniu mówili „ nic się nie stało „ tam inaczej leczą .
I powiem ci jakbym na własna rękę nie szukała w Londynie lekarza , który robi takie badania o których pisały Dziewczyny na forum to do dzisiaj bym nie widziała ze mam zespół fosfolipidowy i komórki Nk . Po 4 poronieni dopiero zrobili mi szereg badań w prywatnej klinice w Londynie .

Dlatego chyba pojadę do którego z nich ! Chyba , że ktoś zna jakiegoś dobrego lekarza z Poznania ?!

Miałam histero a nawet 3 ;)
 
Tak masz racje 100 % się z tobą zgadzam !
Ja byłam 11 lat w Londynie tam po 2 poronieniu mówili „ nic się nie stało „ tam inaczej leczą .
I powiem ci jakbym na własna rękę nie szukała w Londynie lekarza , który robi takie badania o których pisały Dziewczyny na forum to do dzisiaj bym nie widziała ze mam zespół fosfolipidowy i komórki Nk . Po 4 poronieni dopiero zrobili mi szereg badań w prywatnej klinice w Londynie .

Dlatego chyba pojadę do którego z nich ! Chyba , że ktoś zna jakiegoś dobrego lekarza z Poznania ?!

Miałam histero a nawet 3 ;)
@ovli22 w Poznaniu raczej nikt nie ogarnia naszych trudnych przypadkow
 
@ovli22 Wiem jak tam jest bo moja siostra mieszka w Anglii Więc znam realia niestety :(
Jeśli mogę doradzić to nie szukaj innych lekarzy jedź do najlepszych! Zasługujesz na poczucie bezpieczeństwa ;*
 
@ovli22 Wiem jak tam jest bo moja siostra mieszka w Anglii Więc znam realia niestety [emoji20]
Jeśli mogę doradzić to nie szukaj innych lekarzy jedź do najlepszych! Zasługujesz na poczucie bezpieczeństwa ;*

Dziękuje bardzo ! Tez zaczęłam dzisiaj myśleć o tym gdyż wydaje kasę na badania , które tak naprawdę mi nie pomogą , bo żaden lekarz nie ogarnia sytuacji !!
I szkoda mojego wysiłku !
A gdzie przyjmuje Przybycień ?
 
reklama
Do góry