reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nie nie biorę. Dokupie. Coś jeszcze polecasz?
Ja od kilku lat biore femibion i na nim mam super homocysteine (ok. 4), wiec nie testowalam juz osobnych zestawów, ale dopiero co bylam u lekarza, ktory mi wyraznie powiedzial, ze przy mthfr zleca: actifolin 0,8 + B12 forte 100 mcg (on akurat zwykle B12 poleca,nie metylokobalamine). Tu dziewczyny bardzo roznie reaguja na tabletki, wiec to trochę metoda prób o błędów. Nieco obok mthfr jest tez suplementacja D3 lub D3+K2.
 
Ja od kilku lat biore femibion i na nim mam super homocysteine (ok. 4), wiec nie testowalam juz osobnych zestawów, ale dopiero co bylam u lekarza, ktory mi wyraznie powiedzial, ze przy mthfr zleca: actifolin 0,8 + B12 forte 100 mcg (on akurat zwykła ten Actifolin e B12 poleca,nie metylokobalamine). Tu dziewczyny bardzo roznie reaguja na tabletki, wiec to trochę metoda prób o błędów. Nieco obok mthfr jest tez suplementacja D3 lub D3+K2.
D3 brałam bardzo długi czas niedawno przestałam. Chyba po ostatnim nieudanym on vitro zakończyłam brać. Czyli to było pod koniec maja. A tn Actifolin jest na receptę?
 
D3 brałam bardzo długi czas niedawno przestałam. Chyba po ostatnim nieudanym on vitro zakończyłam brać. Czyli to było pod koniec maja. A tn Actifolin jest na receptę?
Actifolin to mix zwyklego kw foliowego i metylowanego. Bez recepty, jeden z niewielu powszechnie dostepnych w aptekach, moze dlatego lekarz mi tę nazwę podał. Jesli masz teraz folian metylowany w domu, to go sobie bierz, nie kupuj actifolinu, dołoż b12 (twoj wybor czy metylowany, czy zwykly).
 
Dziewczyny czy któraś z Was brała dostinex ? Bo ja miałam zlecony, nie brałam bo było wszystko ok A drugi cykl mam mocny pms, bole piersi i dłuższe cykle i chciałabym zacząć brać. Już napisałam do profesora czy mogę itp. Ale chciałam was zapytać czy brała któraś? Mogę to zacząć brać w dowolnym dniu cyklu czy muszę czekać do nowego ?
Ja bralam na wysoka prolaktyne. Jedna tabletke na tydzien. Nie zaczynalam od konkretnego dnia
 
@Porzeczka1234 bardzo dziękuje za odpowiedz będę się starać dodzwonić ja właściwie to nie wiem już do jakiego lekarza iść bo dr Paśnik rozłożył rece w klinice magnucy doradzają szczepionki mam wizytę teraz w poniedziałek u pani doktor Janosz zobaczymy co ona powie na moja teczkę badań dzownilam tez do kliniki gdzie przyjmuje doktor Przybycień ale przyjmują dopiero zapisy od września
Dr Janosz nie poleci Ci szczepień. Nie popiera ich.
@Marthi mój m brał profer.til i bardzo pomógł na zła fragmentację.
Pisze z tel i nie cofnę kto pisał,że doc.pasnik rozłożył ręce bo wyniki dobre. W takim przypadku proponuje skupić się na partnerze. Zrobić szczegółowe badania nasienie.nie tylko ilość i ruchliwość .
 
Ostatnia edycja:
@Kitki dziękuję za informację ;* A brałaś też w ciąży? Bo mi sugerowano branie do 8tc ale i tak czekam na pozwolenie od Maliny bo nie chce nic bez jego wiedzy robić :)
 
reklama
Do góry