reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Napisz w wiadomości prywatnej postaram się pomóż

Kochana, na priv nie mogę dodać zdjęć :( wyskakuje mi jakiś błąd. Wrzucam tutaj.

Mój KIR:

IMG_3630.JPG


Męża HLA-C:

IMG_3631.JPG
 
właśnie ja dlatego grzecznie czekam. Napisałam tego maila poczekałam i napisałam drugiego. Bo tak mówiła żeby pisać maila a gdyby nie odpisywała to żeby napisać jeszcze raz, ale znowu jest cisza. Też właśnie nie chce jej przeszkadzać. I wolę zawsze napisać. W takim razie napiszę jej smsa :) sprawa nie jest jakaś pilna ale chodzi o wyjaśnienie mojej sytuacji.
Dzisiaj dostałam telefon z Angliusa że odwołali mi wizytę. Bo ona I doktor ma dużo kobiet ciężarnych pod opieką. Miałam mieć sprawdzoną torbiel i miałyśmy omówić dalsze leczenie. Wizytę mam na 17 września!!! No muszę powiedzieć że trochę się zeamucilam i zdenerwowałam jednocześnie. Bo mi też zależy na czasie. A tutaj uciekną mi 2 cykle i potem jeszcze badania i ewentualnie wlewy ..ehh...
To są skutki chodzenia do lekarzy którzy są dobrzy. Rozumiem że pierwszeństwo mają kobiety w ciąży. Ale i tak mi przykro bo wizalam nadzieję...
Więc może dlatego nie odpisuje.
 
Ja o kirach mam zanotowane to co mi Paśnik powiedział:
najważniejsze sa 3 Kiry: 2dl1 aby był pozytywny (obecny), 2dl2 aby był negatywny (nieobecny), 2ds1 aby był pozytywny.
marthi cos takiego znalazlam w czelusciach naszego forum :/
wiem ze Brumba brala accofil na brakujace kiry i wlasnie konczy ciaze a wczesniej 5 poronien


Charlotte21 no faktycznie tez bym byla wkurzona :( :( badz dzielna ... bo nie masz innego wyjscia chyba ze bedziesz dzwonic tam regularnie i pytac czy ktos nie odwolal wizyty ... moze wtedy cie wcisna
ale w sumie to chamowa ze mialas wizyte umowiona i ja przekladaja :( :(
 
Czesc dziewczyny
Jestem tu nowa I dopiero wdrazam sie w twndomu temat. Jestem swiezo po wizycie u dr Sachy, zaproponowal nam.szczepienia na podstawie wyniki allo mlr (1 poronienie, 1 biochemiczna ) ale dopiero teraz wertujac internet czytam, ze wiele osob sie boi skutkow ubocznych, nawet ktos wspomnial o smierci (!?)
Czy macie jakies info, zrodlo nt. Zagrozen zwiazanych ze szczepieniami ? Znalazlam linki do strony sp. Dr Grygi ale juz nie istnieje, a podobno byl bardzo przeciwny
 
reklama
Do góry