reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@iveo
Dokładnie to samo miałam w tym cyklu, zbyt dużo paniki. Nastawialam się, że cykl będzie stracony i, że pewnie w przyszłym włączę stymulację a tu na usg gin mówi, ze jest pęcherzyk i mam się starać. Za bardzo się nakręcałam przez ostatnie 2 tygodnie i każdą rzecz analizowałam. Z tego stresu wręcz miałam bezdechy i momentami aż serce mi walilo jak młot. Może to lepiej, że nic nie wyszlo w tym cyklu bo chyba bym tego nie udzwignęła. Muszę się uspokoić i zmienić myślenie na pozytywne ale to tak ciężko uwierzyć, że się uda :(
 
reklama
Hej Dziewczyny :)
Echhh dzisiaj przyszedł u mnie czas testowania i beta 1 z kawałkiem :/ Czuje lekkie zawiedzenie.. Zabawa trwa dalej...
Zastanawiam się, czy od jutra schodzić z Encortonu 10 mg i zacząć brać ponownie od owulacji, czy brać tak jak zaleca
Dziewczyny. Jestem tu nowa i poroniłam już dwa razy. Mam krótką druga fazę cyklu. Czy któraś z Was brała Progesterone besins i również miała zawroty głowy?
Hej ;) Ja brałam progesteronu besims jakiś czas. Chyba jeden cały cykl i źle go też tolerowalam. Jakąś nowość na rynku była i mi ją dali. Także ja już potem nie chciał to brać.
 
@Nadzieja2018 - beta 1,2 oznacza brak ciąży. Pytałam o to nie raz w labie, bo mi często wychodziło 1,2 albo 2,3 czy nawet 2,39 - wszystko to, co poniżej 5 mieści się w normie błędu maszyny. Przykro mi, ale nie łudź się, to nie była ciąża, ani biochem... A Ty teraz brałaś encorton cały cykl czy po owu?
 
@Hatice
Odnośnie B6 i B12 to biorę tak jak zalecała. Ale czasami robię sobie przerwę od tych wszystkich tabletek np. podczas urlopu.

Dziewczyny,
ciekawi mnie to czy ciąża biochemiczna to bardziej problem genetyczny, immunologiczny czy po prostu problem z zagnieżdżeniem?
generalnie mowia o wadach genetycznych ale na forum NOVUM embriolog za kazdym razem mowil o "poronienia biochemiczne rzadziej mają związek z nieprawidłowościami genetycznymi zarodka, a częściej związaną są z jego nieprawidłową implantacją (zagnieżdżeniem). Może to być spowodowane albo nieprawidłowym rozwojem trofoblastu, z którego rozwija się łożysko, albo niedostatecznym przygotowaniem do przyjęcia zarodka śluzówki macicy. "
 
@Marthi
Nie łudzę się, wręcz chciałam, żeby taka beta nie świadczyła o ciąży i np. o mikroporonieniu.
Brałam encorton o owu 10mg. Zaczęłam już zmniejszać na 5mg i chyba będę go brała ciągiem przez 3 miesiące tak jak zleca moja gin, tylko 5mg a nie 10mg. W następny piątek monitoring.

Dziewczyny,
jak Wy sobie radzilyscie z odczytywaniem wyników bety podczas starań? U mnie to jest jakis DRAMAT. Za każdym razem przy odczytywaniu wyniku jestem bliska zawału....
 
@Marthi
Nie łudzę się, wręcz chciałam, żeby taka beta nie świadczyła o ciąży i np. o mikroporonieniu.
Brałam encorton o owu 10mg. Zaczęłam już zmniejszać na 5mg i chyba będę go brała ciągiem przez 3 miesiące tak jak zleca moja gin, tylko 5mg a nie 10mg. W następny piątek monitoring.

Dziewczyny,
jak Wy sobie radzilyscie z odczytywaniem wyników bety podczas starań? U mnie to jest jakis DRAMAT. Za każdym razem przy odczytywaniu wyniku jestem bliska zawału....
no niestety ja tez tak mam :( :( dobrze ze u mnie czekam na wynik ok 2 godzin tylko
wlasnie o 13 jade na rozstrzygajaca bete ... niestety cos czuje ze zakonczy sie wszystko otak jak i poprzednie :(
 
reklama
@babydust
Odczytywanie tych wyników bet to jakiś koszmar :( Cała się trzęsę a serce to mi prawie wyskakuje. Zazdroszczę tym kobietom, którym nawet nie jest dane wiedzieć co to beta echh...
Dzisiaj o 13:00?
 
Do góry