reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Cześć dziewczyny, pytanie dla osób, które są po szczepieniach limfocytami: jak długo utrzymuje się obrzęk po szczepieniu? W poniedziałek miałam swoją pierwszą szczepionkę, codziennie inne objawy, od pieczenia i swędzenia po sino-czerwone plamy i twarde gule pod skóra. Mam nadzieje, ze to normalne, a do następnego szczepienia za 2 tyg. Nie będzie już po tym śladu...
Dziewczyny kiedyś tu pisały, że to normalne
 
Cześć dziewczyny, pytanie dla osób, które są po szczepieniach limfocytami: jak długo utrzymuje się obrzęk po szczepieniu? W poniedziałek miałam swoją pierwszą szczepionkę, codziennie inne objawy, od pieczenia i swędzenia po sino-czerwone plamy i twarde gule pod skóra. Mam nadzieje, ze to normalne, a do następnego szczepienia za 2 tyg. Nie będzie już po tym śladu...

Może @burczuś tu będzie w stanie pomóc i coś podpowiedzieć.
 
Cześć dziewczyny, pytanie dla osób, które są po szczepieniach limfocytami: jak długo utrzymuje się obrzęk po szczepieniu? W poniedziałek miałam swoją pierwszą szczepionkę, codziennie inne objawy, od pieczenia i swędzenia po sino-czerwone plamy i twarde gule pod skóra. Mam nadzieje, ze to normalne, a do następnego szczepienia za 2 tyg. Nie będzie już po tym śladu...
@SOSENKA90 To całkowicie normalne. Ja miałam zawsze meeega swędzenie. Obrzęki,rumienie i gule. Do następnego szczepienia nie było śladu. Nic się nie martw. Masz jak najbardziej objawy w marginesach normy :) @Marthi dzięki za wywołanie;*
@marzycielka81 serdecznie Ci gratuluję synka:) Napisz jak tam jego stan? Jak Ty się czujesz? Buziaki;*
 
@SOSENKA90 To całkowicie normalne. Ja miałam zawsze meeega swędzenie. Obrzęki,rumienie i gule. Do następnego szczepienia nie było śladu. Nic się nie martw. Masz jak najbardziej objawy w marginesach normy :) @Marthi dzięki za wywołanie;*
@marzycielka81 serdecznie Ci gratuluję synka:) Napisz jak tam jego stan? Jak Ty się czujesz? Buziaki;*
Od wczoraj jest ze mną. Teraz walczy z bilirubina. Oddech ok. Czeka nas echo serca i usg brzuszka. Mały w ogóle nie chce ciągnąć dostawał na neonatologii że leciało to mam w nosie pierś. Strasznie krzyczy i jest niecierpliwy. A ja się denerwuje że mi nie idzie
 
Od wczoraj jest ze mną. Teraz walczy z bilirubina. Oddech ok. Czeka nas echo serca i usg brzuszka. Mały w ogóle nie chce ciągnąć dostawał na neonatologii że leciało to mam w nosie pierś. Strasznie krzyczy i jest niecierpliwy. A ja się denerwuje że mi nie idzie
@marzycielka81 znam to uczucie. Ale masz już dziecko i sama wiesz,że nerwy tu akurat tylko szkodzą:) Oczywiście mleko od mamy jest najlepsze,ale dziecko ma poprostu być najedzone :) U mnie skończyło się na butelce i nie dostrzegam w niej żadnych deficytów z tym związanych;) Także nos do góry i szukaj plusów :) Wrzuć na prywatny zdjęcie, daj nacieszyć oko;) I super,że już nie ma problemów z oddechem :)
 
reklama
Do góry