reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Weszłam patrzę ale nie znam.polowy z was już. Chciałam tylko napisać dla tych co zna moja historię albo kojarzy że ja dalej leczę u maliny nasza 8ciaze :) ta to była wpadka jak już pisałam kiedyś i wiecie co jestem w 28 TC a dzidziak ma się świetnie oby tak dalej. Buziaki
@fondie a co będziesz miała? Niech dzidziolek pięknie rosnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Weszłam patrzę ale nie znam.polowy z was już. Chciałam tylko napisać dla tych co zna moja historię albo kojarzy że ja dalej leczę u maliny nasza 8ciaze :) ta to była wpadka jak już pisałam kiedyś i wiecie co jestem w 28 TC a dzidziak ma się świetnie oby tak dalej. Buziaki

Ja tez Cię nie znam, ale takie wieści są super :) oby było ich wiecej.
 
Weszłam patrzę ale nie znam.polowy z was już. Chciałam tylko napisać dla tych co zna moja historię albo kojarzy że ja dalej leczę u maliny nasza 8ciaze :) ta to była wpadka jak już pisałam kiedyś i wiecie co jestem w 28 TC a dzidziak ma się świetnie oby tak dalej. Buziaki
Gratuluje sukcesu po tylu przejściach fajnie ze się udało napisz nam jak możesz swoją historie i na jakich lekach jesteś powiem ze jak się czyta takie posty to bardzo podnosi na duchu i człowiek zaczyna wierzyć ze się uda bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i ściskam ✊💋
 
Hej dziewczyny ja nadal plamie tylko to już jest małe ale brudzi na brązowo przeważnie jak chodzę, leżąc nic wtedy nie ma. Czy to może być od luteiny? Cały czas czuje jakby mnie coś brało mam stan podgoraczkowy to chyba dobrze
 
Hej dziewczyny ja nadal plamie tylko to już jest małe ale brudzi na brązowo przeważnie jak chodzę, leżąc nic wtedy nie ma. Czy to może być od luteiny? Cały czas czuje jakby mnie coś brało mam stan podgoraczkowy to chyba dobrze

Nie jestem tu ekspertką, ale dziewczyny pisały, że tak miewają. Napisz może do lekarza swojego o te plamienia. I po prostu dużo odpoczywaj i dbaj o siebie. Tym razem wszystko będzie dobrze.
 
@Wikunia7 od lutki to by moglo być jakbyś sie paznokciem zadrapala i to raz czy dwa... mysle ze jak jest codziennie i to brunatne to raczej nie luteina :) czasami na poczatku ciąży są takie plamienia i o niczym złym to nie świadczy. Do póki brzuch nie boli i nie ma krwawienia to sie nie denerwuj bo prawdopodobnie wszystko jest w porządku :) odpoczywaj dużo i bierz progesteron. Kiedy masz wizyte i który to tydzień ciąży?
 
Kochana nie denerwuj się bo na początku ciąży bóle brzucha też sa normalne :) wez magnez, nospe, zrób bete i odpoczywaj :) 3mam kciuki za piękny przyrost i daj znać jak będzie wynik.
 
reklama
Do góry