reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny dawno nie pisałam ale czytam co u Was:)
Udało mi się dziś umówić na wizytę pierwsza do dr Przybycienia. Mam nadzieje ze mnie dobrze poprowadzi i się uda w końcu donosić ciąże. Nie wiem czego się spodziewać na tej wizycie....??
@basiawol a Ty się dodzwoniłaś?
 
reklama
No profesor powiedział , ze zrobi wszystko co w jego mocy ale musimy się tez nastawić , że może nie wyjść ( i ja jestem tego świadoma ).

Ja miałam 5 poronień . Ostatnia ciąża lipiec 2019
;( .
Do profesora trafiłam 16 września (pierwsza wizyta ) . Teraz jestem po szczepieniach, po badaniach Mlr czekam na wyniki -wizytę i zielone światło . Wizytę mam 10 lutego .
Tak mi przykro, że musiałaś tyle wycierpieć 😢
Trzymam mocno kciuki aby teraz było już dobrze ✊🏻
Pamiętasz mniej więcej jakie badania musiałaś z partnerem robić?
 
No ja też miałam refundacje, ale jak dostałam receptę przy wypisie to był jakiś błąd... I musiałabym się wracać i brać nową itp więc już wykupiłam . Potem się okazało, że coś miałam jezzcze w domu i w sumie nie brałam jakoś mega długo w pologu więc zostały, jak ktoś nie ma refundacji to opłaca mu się odkupić, ale jak Ty masz to faktycznie ani mi nie będzie się opłacać ani Tobie :)
@kasiula222 bez problemu na czasie umieszcze godziny :)
@olaa90 będę wdzięczna ja zaczynam od 0,6 dawki. @Oczekujaca123 ja mam refundację od hematologa :) Tylko nie wiem czy nie obejmuje tylko czasu ciąży
Wczoraj sniło mi się że jestem u lekarza z dużym brzuszkiem już :)
 
reklama
Ja akurat nie mam za bardzo problemu z zajściem tylko z donoszeniem. Ostatnia nadzieja chyba w tym lekarzu.. Ja umówiłam się do Tarnowa bo mam bliżej ale myslalam o Krk w razie jak się nie uda tam..

No ja ostatnio zaszłam dwa razy po rząd... ale wcześniej długo się staraliśmy, wiec wolę się zabezpieczyć, poza tym i tak chce skonsultować jeszcze te badania.
 
Do góry