reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny ja tak goscinnie z zapytaniem

Czy to kwas foliowy metylowany? Musze taki przyjmowac ze wzgledu na mutacje
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-01-22-23-08-34.png
    Screenshot_2020-01-22-23-08-34.png
    197,7 KB · Wyświetleń: 67
reklama
NadziejaJest tak to metylowany kwas. Również go biorę. Ładnie mi wyrównał poziom kwasu folkowego i homocysteiny (brałam również b12 metylowana)
 
Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie wyników hla c u mnie wyszły C*07,08 u męża C*07,--. Mam już pełen komplet badań łącznie z KIRAMI, ale nie wiem jak interpretować wyniki tego HLA, czy są dobre czy nie. Dodam że się boję bo u męża wyszła teratozospermia, a już dwoje dzidziusiow mamy w niebie...
 
Teratozospermia - to takie coś gdy plemniki są że sobą pozlepiane i mają mała ruchliwosc i nie prawidłowa budowę morfologiczna (od 92%)u nas wynosi 98%- Czyli mamy 2% szansy na dziecko, które możemy mieć tylko przez in vitro, w dodatku mrl 21%, u mnie brak praktycznie hormonów odpowiadających za utrzymanie i zajście w ciążę, a u męża dodatkowo jakis błąd getetyczny na 23 hromosomie
 
Każde marzenia się spełniają.. Na nie które niestety trzeba o wiele dłużej poczekać i więcej siły w nie włożyć, staram się już nie poddawać i walczyć.. Dużo dziewczyny ma tu podobne problemy.. Jeśli któraś z was jest mi wstanie odpowiedzieć na pytanie odnośnie prawidłowego HLA c to bardzo proszę
 
Dziewczyny!!! Pomożecie?! 4 tyg po poronieniu zrobiłam badania na zespół antyfosfolidowy. Przeciwciała przeciw kardiolipinie Igm wyszły dodatnie. Byłam u hematologa i powtórzył badanie.. Było to już 8 tyg po poronieniu. Badania wyszły ujemne.. Jak mam to rozumieć?były dodatnie, teraz ujemne... Lekarz powiedział że zrobiłam badania za wcześnie po poronieniu.. A na forum dziewczyny radziły żebym zrobiła do 6 tyg po poronieniu
 
reklama
Dziewczyny!!! Pomożecie?! 4 tyg po poronieniu zrobiłam badania na zespół antyfosfolidowy. Przeciwciała przeciw kardiolipinie Igm wyszły dodatnie. Byłam u hematologa i powtórzył badanie.. Było to już 8 tyg po poronieniu. Badania wyszły ujemne.. Jak mam to rozumieć?były dodatnie, teraz ujemne... Lekarz powiedział że zrobiłam badania za wcześnie po poronieniu.. A na forum dziewczyny radziły żebym zrobiła do 6 tyg po poronieniu

To znaczy że masz zespół amtyfosfolipidowy który aktywuje się w ciąży. Dlatego trzeba mieć heparyna żeby ciąża się utrzymała. Teraz masz negatywny wynik bo 8 tyg po poronieniu hormony już Ci spadły ciążowe i juz nie maja wplywu na to
 
Do góry