reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Wikunia7 kochana jak u Ciebie, powtarzałas wynik? Wczoraj widziałam się z koleżanka która jest w 31 tc i mówiła, ze ona ma crp cały czas na poziomie 7-8 i jej gin mówi, ze w ciąży podwyzszone crp jest normą , wiec to już któraś osoba potwierdza ta teorię.
 
reklama
@Wikunia7 kochana jak u Ciebie, powtarzałas wynik? Wczoraj widziałam się z koleżanka która jest w 31 tc i mówiła, ze ona ma crp cały czas na poziomie 7-8 i jej gin mówi, ze w ciąży podwyzszone crp jest normą , wiec to już któraś osoba potwierdza ta teorię.
Kochana ja mam crp 7 a Malina zwiększył mi steryd na zbicie stanu zapalnego i mam badać co tydzień czy spada a jeśli nie to zwiększamy steryd do 25mg..... więc chyba różnie z tym crp robią :D
 
Kochana ja mam crp 7 a Malina zwiększył mi steryd na zbicie stanu zapalnego i mam badać co tydzień czy spada a jeśli nie to zwiększamy steryd do 25mg..... więc chyba różnie z tym crp robią :D
Ogólnie tez crp nie jest standardowym badaniem w ciąży,tylko chyba osoby z „naszymi” doświadczeniami (i to nie wszystkie!) to badają :) a to Ty nie miałaś kochana czasem schodzić Już z dawki? Może u Ciebie jest inaczej bo chyba pisałas ze masz nawrot choroby? Tak głośno myśle tylko, ale ja oczywiście lekarzem nie jestem:*
@Wikunia7 ufffff, to dobrze!!<3
 
Ogólnie tez crp nie jest standardowym badaniem w ciąży,tylko chyba osoby z „naszymi” doświadczeniami (i to nie wszystkie!) to badają :) a to Ty nie miałaś kochana czasem schodzić Już z dawki? Może u Ciebie jest inaczej bo chyba pisałas ze masz nawrot choroby? Tak głośno myśle tylko, ale ja oczywiście lekarzem nie jestem:*
@Wikunia7 ufffff, to dobrze!!<3
Ja mialam brac 10mg do końca ciazy teraz jak crp jest 7 to Malina i reumatolog zwiekszyli do 15mg a za tydzień zobaczymy :) podobno bezpieczna dawka to 20-25mg. Na pewno u mnie jest jeszcze inaczej ze wzgeldu na te stawy :)
 
Ja mialam brac 10mg do końca ciazy teraz jak crp jest 7 to Malina i reumatolog zwiekszyli do 15mg a za tydzień zobaczymy :) podobno bezpieczna dawka to 20-25mg. Na pewno u mnie jest jeszcze inaczej ze wzgeldu na te stawy :)
Mi Malina przy 10 encortonu nie zwiększył w zasadzie nie dał nic. To pewnie u Ciebie to niestandardowe działanie pewnie z powodu choroby.

@Wikunia7 d-dimery rosną w ciąży fizjologiczne zageszczaja krew aby się w czasie porodu nie wykrwawić się . Do 2500 tyś nie robi się z nimi nic powyzej powinno się zwiększyć heparyne. Ale też musimy się kierować nie wysokością d-dimerów a szybkością ich wzrostu tzn jeśli w tym miesiącu masz 1375 a w przyszłym 1500 to jest ok ale jeśli w przyszłym ma 2300 to jest to za szybki wzrost i trzeba działać.
 
reklama
Do góry